Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Zomos napisał:

Ok. Czyli z tymi monetami to byłoby tak: kupuje coś za co dostaję monety. Potem kupuję za monety doładowanie na PSS i wtedy kupuje RDR 2? Kurde trochę to czasochłonne ale w sumie proste emoji854.png

 

I totalnie nie opłacalne. Np. kupując słuchawki za prawie 400 zł dostaje 1 monetę wartą 1 zł. Bundle z PS4 PRO za ok 1700 zł - 20 monet. Promocja rzędu tych jak np. w programie Vitay na Orlenie.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Jesli nie masz monet to ofkors ze nie warto specjalnie je farmic. Ale ja mialem ich 70 .. sie uzbieralo ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zostało już tylko 9 dni, końcowe odliczanie. Szkoda tylko że ja 23, 24 i 25 akurat mam wolne a 26 i 27 do pracy :33_unamused: ... a 28 dodatkowo na urodziny, coś będzie trzeba wykombinować.

 

ps.

Pierwszy raz mam preordera ze store, czy grę będzie można pobrać na kilka dni przed premierą czy dopiero 26 o godzinie 0.00?

 

 

ps2.

Alanah Pearce umieściła na Twitterze sprostowanie co do niedawnych informacji. Okazuje się, że redaktorzy, którzy mieli okazję zagrać na przedpremierowym pokazie kilka godzin w RDR II błędnie odczytali konsekwencje wyłączenia HUD'a w grze. Wyłączenie interfejsu/minimapy nie będzie skutkowało zapowiadanymi zmianami, a NPC będą posiadali dokładnie takie same linie dialogowe co zawsze.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSS jest info, że jak masz ustawione automatyczne pobieranie to pobierze się 48 godz przed premierą. Od kiedy zostanie zdjęta blokada to nie wiem.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne strony, różnie podają. Jedni piszą, że 18, inni że piątek, a jeszcze inni, że 20. Tak czy siak w tym tygodniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mamy RDR2 :banderas:

Edytowane przez niklas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się jak cholera, mam cyfrę na X kupiona, ale żeby jarac się preloadem? Kurłato jak gowniak co zobaczył cycka sąsiadki.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Jaram się jak cholera, mam cyfrę na X kupiona, ale żeby jarac się preloadem? Kurłato jak gowniak co zobaczył cycka sąsiadki.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Ja się jaram bo jestem obecnie na "wygnaniu" gdzie mam internet 4Mb. 90 GB ściągnij i to najlepiej tylko wieczorami- z 4 noce przynajmniej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Launch trailer:




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Red Dead Redemption 2 trafi na półki sklepowe w przyszłym tygodniu, więc gracze mogą już przygotowywać konsole na nadejście przygody. Rockstar opublikował dokładną wagę gry na poszczególnych platformach z uwzględnieniem cyfrowej oraz pudełkowej wersji:

Edycja w pudełku

  • PlayStation 4 – 99GB
  • Xbox One – 107GB

Edycja cyfrowa

  • PlayStation 4 – 99GB + 50GB na proces instalacji
  • Xbox One – 107GB

Tylko posiadacze konsol Microsoftu muszą przygotować ponad 100GB, jednak możecie mieć pewność, że to dopiero początek. Rockstar zapowiedziało Red Dead Online, czyli sieciowy tryb, który trafi do gry w późniejszym terminie, więc wszystkie niezbędne pliki w tej sytuacji pobierzemy dopiero po debiucie.

Multiplayer – identycznie jak ten z GTA Online – będzie otrzymywał liczne aktualizacje, więc w niedalekiej przyszłości przygoda urośnie pewnie o kolejne 50GB.

 

Jednak dobry pomysł był aby wydać bon 100zł w neonet na zakup 2TB dysk zewnętrzny do PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AXA napisał:

 

Jednak dobry pomysł był aby wydać bon 100zł w neonet na zakup 2TB dysk zewnętrzny do PS4 :)

 

Ale bedzie zamulać wczytywanie gry :jaro:Badziew trzymaj na zewnętrznym, a do konsoli wstaw SSD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też.

Na PROsiaku, dokładna waga to 92,742 GB

 

fc397901eb36e7add84b659692056c78.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ średniawy ten trailer , zero pierdolnięcia :) Nigdy nie byłem fanem launch trailerów od Rockstara , zawsze są krótkie i skupiają się już bezpośrednio na story nie mechanice co ma dobre strony bo zaostrza apetyt , ale przynajmniej mają kopa od strony wizualno-dźwiękowej , tutaj w niektórych ujęciach pomarańcz jak z San Andreas ps2 plus mało dynamiczny score ( niby western ale w rdr launch ładnie się rozkręcał ) . Chyba tez piewszy raz embargo schodzi tak późno . 

 

Oczywiscie odpalam sekundę po północy , ale tym razem naprawdę się nie jaram aż tak jak te kilka lat temu .

 

Ależ pięknie będzie odkopac te herezje za tydzień :)

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Danielski_82 napisał:

Ależ średniawy ten trailer , zero pierdolnięcia :) Nigdy nie byłem fanem launch trailerów od Rockstara , zawsze są krótkie i skupiają się już bezpośrednio na story nie mechanice co ma dobre strony bo zaostrza apetyt , ale przynajmniej mają kopa od strony wizualno-dźwiękowej , tutaj w niektórych ujęciach pomarańcz jak z San Andreas ps2 plus mało dynamiczny score ( niby western ale w rdr launch ładnie się rozkręcał ) . Chyba tez piewszy raz embargo schodzi tak późno . 

 

Oczywiscie odpalam sekundę po północy , ale tym razem naprawdę się nie jaram aż tak jak te kilka lat temu .

 

Ależ pięknie będzie odkopac te herezje za tydzień :)

 

 

Launch Trailer jest wydawany raczej po to, aby serwisy i firmy od konsol mogły reklamować swoje sprzęty. Ma być konkretny i krótki. Nie musi być pierdolnięcia. Raczej to dobry znak, bo jak w trailerach jest nawalone akcji, to potem niekoniecznie ma to odzwierciedlenie w grze ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najblizsze 3 dni wklejamy screeny ze sciagania :banderas:

 

U mnie pokazuje 32 minuty ;) 

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najblizsze 3 dni wklejamy screeny ze sciagania :banderas:
 
U mnie pokazuje 32 minuty  
Nie wierzę, że 32 minuty - wrzuć screena
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czacha79 napisał:

Najblizsze 3 dni wklejamy screeny ze sciagania :banderas:

 

U mnie pokazuje 32 minuty ;) 

tam screeny... jest ktoś odważny, kto przeprowadzi relacje live ze ściągania? 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Nie wierzę, że 32 minuty - wrzuć screena emoji23.pngemoji13.png

Moge wrzucic 0.86MB .. no nie zmiesci sie :p 

 

No to pacz :listek:

 

C14-BC64-C-0-C99-419-D-8-C30-88-A02-EA8-

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×