Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz, jesteś już drugi co wrzuca screen z pobierania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Zobacz, jesteś już drugi co wrzuca screen z pobierania emoji23.png

Chcialem byc pierwszy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale drugie miejsce też kozak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto 

 


Zabije Arthura , Dutch czy Marston . I niby oczywiste że w end game będziemy śmigać Marstonem ( Redemption za jedynkę xd ) ale dobry by był troll jakbyśmy to jednak Dutchem biegali . 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 65 godzin to już potwierdzone, że tyczy się wyłącznie głównej fabuły? Bo jeśli tak będzie, to ta gra będzie miała dużo więcej contentu niż Wiedźmin 3.

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Danielski_82 napisał:

Ciekawe kto 

 

 

  Ukryj zawartość

Zabije Arthura , Dutch czy Marston . I niby oczywiste że w end game będziemy śmigać Marstonem ( Redemption za jedynkę xd ) ale dobry by był troll jakbyśmy to jednak Dutchem biegali . 



 

Właśnie czy Arthur był wspominany w 1? dawno temu grałem w RDR, pamiętam że tam zabijaliśmy Ducha, Meksykanina , tego brodatego Billa. Ktoś jeszcze z tej brygady w 1 się pojawiał? nie liczę żony i syna Johna  oraz tego wujka.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AXA napisał:

Właśnie czy Arthur był wspominany w 1? dawno temu grałem w RDR, pamiętam że tam zabijaliśmy Ducha, Meksykanina , tego brodatego Billa. Ktoś jeszcze z tej brygady w 1 się pojawiał? nie liczę żony i syna Johna  oraz tego wujka.

O nikim innym nie było mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zastanawiam czy dla jednej dodatkowej misji warto wydać 70 cebulionow więcej. Bo nic innego raczej w tej kwocie nie ma interesującego między wersja podstawowa a ta specjal edition.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Się zastanawiam czy dla jednej dodatkowej misji warto wydać 70 cebulionow więcej. Bo nic innego raczej w tej kwocie nie ma interesującego między wersja podstawowa a ta specjal edition.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mnie to właśnie rozwala jak ktoś wydaje taką kasę dla jednej misji więcej czy złotej skórki na broń... Potem będą DLC w przecenach, a na końcu dadzą za free więc jeśli nie masz 16 lat i cieczki to zaczekaj. Myślę, że jedna misja nie zmieni kształtu i radości z gry przy 65 godzinach fabuły + multi
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie aż się zacząłem zastanawiać czy czegoś nie ominąłem ale widzę ze te dodatkowe $ za misje i jeszcze za dodatkowe $ do gta v blehhhh.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się chłopaki, wiem że jest silne parcie ale trzeba wytrzymać, ja w ogóle nie myślę o DLC, jak bym do każdej gry miał kupować dodatki zaraz bym zbankrutował, więc postanowiłem nie kupować wcale i gram bawiąc się tylko podstawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% wyjdzie. Hajs musi sie zgadzac - przeciez to nie praca charytatywna.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to właśnie rozwala jak ktoś wydaje taką kasę dla jednej misji więcej czy złotej skórki na broń... Potem będą DLC w przecenach, a na końcu dadzą za free więc jeśli nie masz 16 lat i cieczki to zaczekaj. Myślę, że jedna misja nie zmieni kształtu i radości z gry przy 65 godzinach fabuły + multi

Albo po prostu ktoś ma ochotę sobie kupić i nie musi cebulic tych 50 zł (bo taka była pierwotnie różnica)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Eloszki napisał:

Na 100% wyjdzie. Hajs musi sie zgadzac - przeciez to nie praca charytatywna.

A co, w 2010 roku jak wychodziło RDR to hajs się zgadzać nie musiał?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie ma potwierdzonego info, a to że sprzedawca sobie coś tam wymyślił to już zupełnie inna para majtek :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co, w 2010 roku jak wychodziło RDR to hajs się zgadzać nie musiał?


Zupełnie inne opcje portowania gier. Na ps3 to była masakra w stosunku do ps4. Zreszta zobaczymy - mi osobiście obojętne czy będzie czy nie natomiast jestem przekonany ze będzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Eloszki napisał:

 


Zupełnie inne opcje portowania gier. Na ps3 to była masakra w stosunku do ps4. 

 

Taa.. czego przykladem jest ostatni Batman, ktory zostal wycofany ze sklepow po premierze na PC ;) A to jednak byl port z PS4 a nie z PS3 z tego co pamietam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Siriondel napisał:

A co, w 2010 roku jak wychodziło RDR to hajs się zgadzać nie musiał?

Tez musial, ale pewnie obliczyly tegie glowy ze koszt bylby niespolmierny do zyskow.

To ze T2 z R* porafi sprzedac 3 razy to samo udowodnilo GTA V (nawet tutaj sa osoby majace 3 kopie, past gen, current gen i PC) do tego dorzuc ciagle zarabiajace GTA Online no i kasa kasa zapiernicza do kieszeni.

 

 

9 godzin temu, czacha79 napisał:

Taa.. czego przykladem jest ostatni Batman, ktory zostal wycofany ze sklepow po premierze na PC ;) A to jednak byl port z PS4 a nie z PS3 z tego co pamietam ;)

oj tam oj tam robisz podsmiechujki.... batman w koncu zaczal dzialac lepiej i jak spadl do ceny (w eur) 5tka za podstawke 10 za kompletna to nawet ludzie zaczeli kupowac ;)

Tyle ze drogi panie WB to nie T2/R* - moge sie mylic ale portu GTA na PC raczej nie robila ekipa 11 osob gdzies outsourcowanych.

Skoro R* pokazal ze mozna GTA V sprzedac 3 razy, to szczerze watpie aby historia miala sie nie powtorzyc (no chyba ze przyszle konsole beda mialy wsteczna).

 

Zupelnie nie rozumiem tego przywiazania do sprzetu.... SEGA (tez 3rd patry) odkryla ze moze jednak warto otwierac sie na rynek PC i tak Yakuza (zero, kiwami) ktora w dniu premiery byla only on PS, teraz juz nie jest Zero dostepne jest na PC i jest to bardzo dobry port, a kiwami ma date premiery.

 

Niechaj RDR2 wychodzi na co tam tylko R*/T2 wymysli ze ma wyjsc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latają już skrawki gameplayu na YT jak coś , czas przełączyć się w tryb stealth włączając to forum :) ( pierwsze wrażenie z direct takie jak myślałem GTA V + Payne 3 , RDR 1 jak GTA 4 to już przeszłosc ) 

To tylko gierka no ale jednak wolę być zaskoczony , jak tak gadaliśmy w piątek miło by było jakby np Arthur zginął po pierwszych 2h jak Snoke :) Miłej zabawy gracze :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 czesc porzucilem po paru godzinach grania a pozniej sie wymienilem. Powaznie sie zastanawiam nad zakupem jedynki skoro byla taka dobra i kazdy sie jara. No nie powiem, ciagniecie goscia na linie za kuniem bylo dobre :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szczególny sentyment do jedyneczki ponieważ moją przygodę z ps3 zacząłem właśnie od tej części! I też była to moja pierwsza gra zakupiona na ps3 w pudle... mimo sentymentu wciąż mam w głowie ten klimat i fabułę.  Zakupię pewnie też wersje 4k na xox.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×