Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MagEllan napisał:

z ciekawosci jak taki walek jest mozliwy? jedno konto sprzedawane po 500 razy? i co znaczy offline ze jeden instaluje i musi konsole od netu odlaczyc zeby inny mogl dodac konto?

kurde czasami czuje sie za stary i nie ogarniam tego cyfrowego swiata.

(tutaj jak ulal pasowala by piosenka zespolu Ztvorki pt Cyfrowy :P)

 

Mag, nie mam bladego pojęcia. Rozumiem jeszcze np. cenę za 150zł, to jeszcze ktoś może się skusić i nabrać, że to konto będzie miał na wieczność. Ale 5zł? 

Posłużyłbym się powiedzeniem Korwina "większość ludzi jest głupia", ale się nie posłużę :smart:

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem się raz porobić przy Bloodborne na jakąś mega tanią opcję (nigdy wcześniej i później nie kupowałem konta z Allegro). Po przejściu ok. 60% gry konto złapało bana, więc szybciutko kasowałem je i grę z dysku (z komentarzy dowiedziałem się, że inni mieli mniej szczęścia i ktoś nawet bana dostała na konsolę). 70 pln poszło psu w... Potem już prawilnie kupiłem gierkę w pudełku.
Ale za 5 pln to jakaś czysta magia musi być. Z własnego doświadczenia - odradzam!

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przykro mi to mówić ale jak kogoś nie stać na gry to niech znajdzie inne hobby albo kupuje jak stanieją. To nie jest rzecz niezbędna do egzystencji. Jakiś typ na forum xkloca pisał ze on cebuli lub wprost kradnie bo ma wybór między gra s chlebem. Nosz kurwa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dziś za kilka godzin w Gdańsku to zobaczę czy może gdzieś już wyciągnęli. No nic my kebabowe cebulaki jeszcze czekamy :D. Ogólnie pierwsza gra którą się "jaram" od czasu GTA V na PS3.

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, AXA napisał:

Który to tam sklep już nie wytrzymał? :) 

To nie kwestia sklepu, tylko dostępu do zaplecza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dokładnie, przykro mi to mówić ale jak kogoś nie stać na gry to niech znajdzie inne hobby albo kupuje jak stanieją. To nie jest rzecz niezbędna do egzystencji.


Nie jest niezbędna.
Ale prawda jest taka że granie nie musi być drogie. Jeśli ktoś lubi i go stać niechaj kupuje. Wielu których stać nie kupuje i czeka na obniżkę. Część ma w co grać i przez to premiery ich interesują mniej (w sensie kupna bo sprawdzić recki zawsze warto)

Cyfra miała ograniczyć rynek wtórny i piractwo ale dzielenie się treścią w mniejszym gronie dalej jest możliwe lub wykorzystanie dziur w systemach żeby korzystać nie płacąc i ludzie będą z tego korzystać

Niemniej ten przykład za 5 wali wałkiem na kilometr

Grajmy cieszmy się graniem i kupujmy gry na które nas stać pamiętając że w większości przypadków płacimy podatek od nowości.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem obiekcje żeby kupić płyn do spryskiwaczy 5l za 5zł, a co dopiero grę za tyle :4_joy:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, czacha79 napisał:

Lajfy juz leco jak ktos nie moze sie doczekac ;)

E tam, nie interesuje mnie jak ktoś gra, jak z czymś obcować to tylko osobiście :)

 

5 minut temu, MagEllan napisał:

Nie jest niezbędna.
Ale prawda jest taka że granie nie musi być drogie. Jeśli ktoś lubi i go stać niechaj kupuje. Wielu których stać nie kupuje i czeka na obniżkę. Część ma w co grać i przez to premiery ich interesują mniej (w sensie kupna bo sprawdzić recki zawsze warto)

Cyfra miała ograniczyć rynek wtórny i piractwo ale dzielenie się treścią w mniejszym gronie dalej jest możliwe lub wykorzystanie dziur w systemach żeby korzystać nie płacąc i ludzie będą z tego korzystać

Niemniej ten przykład za 5 wali wałkiem na kilometr

Grajmy cieszmy się graniem i kupujmy gry na które nas stać pamiętając że w większości przypadków płacimy podatek od nowości.

 

Raczej jakaś luka, bo takich ofert na allegro jest więcej, a w opisie niektórzy mają że grają offline, bo jak podłączą to wywala z gry. Wielu z tych co kupili to raczej i tak myślą w stylu "a zobaczę, najwyżej stracę dwa browary". Ten co kupił niewiele straci, ale ten co sprzedał ponad 150 osobom to już zarobek ma niezły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, The_Siemek napisał:

Dałem się raz porobić przy Bloodborne na jakąś mega tanią opcję (nigdy wcześniej i później nie kupowałem konta z Allegro). Po przejściu ok. 60% gry konto złapało bana, więc szybciutko kasowałem je i grę z dysku (z komentarzy dowiedziałem się, że inni mieli mniej szczęścia i ktoś nawet bana dostała na konsolę). 70 pln poszło psu w... Potem już prawilnie kupiłem gierkę w pudełku.
Ale za 5 pln to jakaś czysta magia musi być. Z własnego doświadczenia - odradzam!

Też raz się nadziałem na takie konto na ps4. Ale człowiek musi to zrobić, aby nauczyć się na błędach ;)

Za 5zł... panie, to już lepiej przerobić konsolę i jechać na piratach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AXA

no tak luka. tyle ze gleboko zaszyta zakladam - cos na ksztalt wtopy SEGA z Y6 gdzie demo okazalo sie pelniakiem, i ci co pobrali i odcieli konsole od netu pewnie mogli ukonczyc gre. 

Nie jest to prosta luka lub po prostu wykorzystanie istniejacej funcjonalnosci do dzielenia sie trescia (np. konto origin mozna miec na max 5 urzadzeniach - wiadomo ze mozna to wykorzystac do dzielenia sie trescia w zaufanym gronie). 

 

Premierowe gry na steam tez byly sprzedawane po 1pln... i to chyba podobna luka. 

 

Ja mowie pass takim kombinacjom (voodoo magic). Co innego pozyczyc znajomemu plytke, czy podzielic kontem origin z dajmy na to zona (na oddzielnym kompie) a co innego bawic sie w kombinacje alpejskie. 

 

No ale to tylko moje zdanie. 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra generacji wiedziałem, już nie mogę się doczekać jak dorwę swoja kopię:frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem w ogole hajpu - teraz troche mnie zaintrygowali :wiesiekthug:

 

Pierwsze oceny Red Dead Redemption 2 (średnia 97%):

  • IGN Italy - 100 / 100
  • ZTGD - 100 / 100
  • AusGamers - 100 / 100
  • Areajugones - 100 / 100
  • Stevivor - 100 / 100
  • The Digital Fix - 100 / 100
  • GameZone - 100 / 100
  • TrueAchievements - 100 / 100
  • God is a Geek - 100 / 100
  • Game Debate - 100 / 100
  • Telegraph - 100 / 100
  • Digital Chumps - 100 / 100
  • PlayStation LifeStyle - 100 / 100
  • GameSpew - 100 / 100
  • Game Revolution - 100 / 100
  • Guardian - 100 / 100
  • Easy Allies - 100 / 100
  • IGN - 100 / 100
  • Windows Central - 100 / 100
  • Push Square - 100 / 100
  • DualShockers - 100 / 100
  • Press Start - 100 / 100
  • Twinfinite - 100 / 100
  • Gameblog - 100 / 100
  • GamesRadar+ - 100 / 100
  • COGconnected - 100 / 100
  • Digital Trends - 100 / 100
  • TheSixthAxis - 100 / 100
  • We Got This Covered - 100 / 100
  • PlayStation Universe - 100 / 100
  • Game Informer - 100 / 100
  • Game Informer - 100 / 100
  • Attack of the Fanboy - 100 / 100
  • GamingTrend - 100 / 100
  • Gaming Nexus - 100 / 100
  • IGN Spain - 100 / 100
  • Generación Xbox - 100 / 100
  • Gamersky - 100 / 100
  • Hobby Consolas - 99 / 100
  • Wccftech - 97 / 100
  • GamePro - 96 / 100
  • Critical Hit - 95 / 100
  • Destructoid - 95 / 100
  • CGMagazine - 95 / 100
  • Gameplanet - 95 / 100
  • Xbox Achievements - 95 / 100
  • Worth Playing - 90 / 100
  • Gamers Heroes - 90 / 100
  • VideoGamer - 90 / 100
  • Metro GameCentral - 90 / 100
  • Cubed3 - 90 / 100
  • Shacknews - 90 / 100
  • Daily Dot - 90 / 100
  • Forbes - 90 / 100
  • USgamer - 90 / 100
  • GameSpot - 90 / 100
  • New Game Network - 82 / 100
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna duża produkcja, zapowiada się HIT. Proszę Administrację o osobny pokój dla postów w stylu "Moja kopia już jedzie", "Jutro o 12:42 będzie kurier", "Ciekawe ile mam schodów na klatce biegnąc po swoją kopię", "Zjem chińską zupkę zamiast kopytek, bo gram w grę...". :listek:

Edytowane przez Tomi915
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tomi915 napisał:

Kolejna duża produkcja, zapowiada się HIT. Proszę Administrację o osobny pokój dla postów w stylu "Moja kopia już jedzie", "Jutro o 12:42 będzie kurier", "Ciekawe ile mam schodów na klatce biegnąc po swoją kopię", "Zjem chińską zupkę zamiast kopytek, bo gram w grę...". :listek:

Właśnie wyjeżdżam po moją kopie do miasta, siedzę w aucie, ręce mam spocone... będę prowadził relacje live z wejścia do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hacker25 napisał:

Właśnie wyjeżdżam po moją kopie do miasta, siedzę w aucie, ręce mam spocone... będę prowadził relacje live z wejścia do sklepu.

Gdzie jak można wiedzieć. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, keczu78 napisał:

Gdzie jak można wiedzieć. ? 

Poznań, M1. Nie mam zamówionej kopii, ale liczę że już można dostać ;) 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na RDR miałem taki hype że latałem po mieście za płytą, odpaliłem na 30 min, wyłączyłem i wróciłem po 6 latach

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×