Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, pablos_83 napisał:

Na RDR miałem taki hype że latałem po mieście za płytą, odpaliłem na 30 min, wyłączyłem i wróciłem po 6 latach

 

Ja podobnie, z jedną różnicą, nie wróciłem nigdy. Nie wiem, czy na świecie jest aż tylu fanów Westernów? Ja nie potrafię czerpać funu z tego gatunku, choćby nie wiem jak był dopracowany i oferował nie wiadomo ile zawartości. 

 

Czemu kurła GTA tak nie dopracują jak RDR :seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, The_Siemek napisał:

@hacker25 pewnie ciężko się prowadzi z jedną ręką w gaciach 

Dla chcącego nic trudnego, myślę że bez problemu można dojść do wprawy.

 

W temacie

Byłem umiarkowanie nakręcony na tą grę (a nawet w zasadzie w ogóle), bo w jedynkę grała tylko żona a ja zerkałem od czasu do czasu co się dzieje. A, i wygrywałem jej kase w pokerze, tyle mojego grania :P

Z zakupem dwójki plan był niesamowicie niecny, bo miał być RdR dla żony a dla nas (...mnie) switch, żeby nie miała wyrzutów sumienia, że mi zajmuje konsolę :P Niestety dentysta i jego propozycja nie do odrzucenia w postaci leczenia kanałowego (które akurat jutro gurwa będę kończył :/ ) była nie do odrzucenia i póki co on będzie hasał na koniku a ja będę co najwyżej odzyskiwał czucie w lewej części gęby.

Ale co się odwlecze to nie uciecze, nawet konno. Premierowy mesjasz może być tylko lepszy z czasem, bo nie sądzę, żeby go mieli psuć. Jak czytam te posty niektóre to nie ukrywam, lekki smuteczek jest, ale co zrobić. Za miesiąc czy dwa ta gra będzie taka sama :P

 

Ale kurła jak mi tu który wstawi jakieś spoilery i nie ukryje, to znajde i wsadzę rozżarzony pręt zimnym końcem w stosowne miejsce.

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka miała bardzo nudny początek. Wielu odpadło na zaganianiu kurczaków czy innego drobiu.

Do tego na premierę legendarne wręcz bugi i zupełnie nieczytelna stylizowana czcionka . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam,że mimo wszystko w jakimś stopniu te mega wysokie recenzje mają na celu zmienić decyzję ludzi (takich jak ja) odnośnie zakupu tej gry. Bo ja wcześniej nawet się nią za bardzo nie interesowałem a teraz apetyt rośnie w miarę jedzenia i skończy się pewnie na sobotnim wypadzie do jakiegoś RTV po swoją kopię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A panicz właśnie zauważył że gra odblokuje mu się już o 18:00, bo kupował w Indonezji :yao: także dzisiaj z pracy prosto na dziki zachód! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nóżka napisał:

A panicz właśnie zauważył że gra odblokuje mu się już o 18:00, bo kupował w Indonezji :yao: także dzisiaj z pracy prosto na dziki zachód! 

Tak samo ci co mają z Turcji to pograją od 23.00 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już porównanie od DigitalFoundary i najlepsza wersja konsolowa jest na XOX (natywne 4k).
PROsiak dosyć daleko z tyłu. Coś im skalowanie nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj filmu i jeśli to ironia z Twojej strony to zrozumiesz, że coś im nie poszło na PROsiaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że na prosiaku jest skalowanie (wiadomo, ze 4k by ta konsola nie dała rady udźwignąć) ale o wykonanie Checkerboard rendering. Jest bardzo duża różnica między XOX a Pro. W innych grach Checkerboard rendering jest na dużo lepszym poziomie. Miejscami na PRO gorzej to wygląda niż na podstawowej Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie odwalili lekką fuszerkę na Pro. Przecież różnica jest gigantyczna, mam nadzieję, że będą to jakoś łatać. 

Klatkaż też daleki, by nazwać go stałymi 30 fps. Mimo to, mam nadzieję, że nie przeszkodzi mi to za bardzo w cieszeniu się grą, już od jutra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientował czy gdzieś można spod lady dostać jeszcze dzisiaj? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być dostępne od 23 ( wersja cyfrowa) ? Czy tylko coś mi się wydawało ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś w polskim PSS to będzie dostępna od 0.00.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Nie mam pojęcia skąd mi wzięła 23 ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rosyjskiego psn od 23, potwierdzone info

3hOQ9As.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co dosyć filmowo, niczym w nienawistnej ósemce. Graficznie prezentuje się zacnie, akcja toczy się powoli i poznajemy mechanikę gry.

 

w8yMeOG.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, bany® napisał:

Z rosyjskiego psn od 23, potwierdzone info

tak samo z Tureckiego psn, mają tą samą strefę czasową, choć Rosja ma parę :) w sumie powinni zaczynać z Indonezją :) to zapewne przez Moskwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce mieć fizyczną kopię gry, więc jadę do Arkadii na nocną premierę. Ale żeby zabić oczekiwanie, wcześniej wpadnę na hardkorowy trening bicka na siłkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Talerz

Trening treningiem a sam bicek hardkorowy jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze człowiek nie zaczął grać a już się boję że jak skończę to poczuję znów pustkę jak po skończeniu Wiedźmina :( Potem już czekanie tylko na The Last of Us 2 i Cyberpunk 2077.  To będą jedyne tytuły które by skłoniły mnie do zamówienia preordera.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×