Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde tak sie dzis utyrałem na siłce i jeszcze wstałem o 6 że nie wiem czy dotrwam do pólnocy .. starosc nie radosc, mlodosc nie wiecznosc :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać czy jest jakaś patch na dzień dobry do pobrania  i ile waży ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ciborro napisał:

Może ktoś napisać czy jest jakaś patch na dzień dobry do pobrania  i ile waży ?

tak jest, coś ponad 1gb

jak masz cyfrową wersje to masz od razu z patchem

 

przepraszam 3gb

https://www.vg247.com/2018/10/25/red-dead-redemption-2-day-one-patch-title-update/

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mam zamiar jechać do galerii północnej po zakup a internet u mnie to średniowiecze.

Może dziś jeszcze zagram 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

@Talerz

Trening treningiem a sam bicek hardkorowy jest? emoji16.png

Niestety, zmiana kraju zamieszkania (z UK do PL), pracy i ogólnie życia sprawiły, że się zalałem :(

 

Kurde, ciekawe ile ludzi bedzie na premiere, nigdy nie bralem w czyms takim udzialu ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał odkurzyć prosiaka pierwszy raz od premiery bo się nieźle poci przy tej gierce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo podobno PROsiak super sobie radzi z tą gierka i działa cichutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak pograłem godzinę, jest moc, gram na ps4 fat i na początku trochę weszło na wysokie obroty ale później się uspokoiło. Pierwsze wrażenie, to gram w sandboxa czy rpg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejka ludzi na premierę w Arkadii niczym za karpiem w Lidlu na święta xD Byłem pierwszym który wyszedł z dwoma egzemplarzami gry, bo w międzyczasie szef mi napisał, żebym mu kupił i dostarczył do pracy (na szczęście na 10:00 xD). Mina ludzi jak wychodziłem była bezcenna. Ciekawe czy starczyło egzemplarzy dla wszystkich. 

44771690_261631304493455_2299949953306329088_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłe w galerii północnej to  ok.40 osób było.Na wstępie pracownicy powiedzieli że tylko 16 szt. maja na xboxa a na ps4 widocznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinkę z groszami, bo jednak po drugiej zmianie ciężko. No dużo na razie nie mogę napisać, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zobaczymy co dalej, ale już czuć moc. Szczegółowość grafiki niszczy system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2h mesjasz , klimat rewelacja . Czuć stary dobry Rockstar , dookoła tona smaczków dialogi i ten kontekstowy system fenomenalne . Grafika przepiękna na Xbox X , zmiękczające filtry z których słynęła zawsze ta firma to tutaj zupełnie nowy poziom , rewelacja zaśnieżony teren na początku nie mogę się doczekać co tam dalej jest .  

 

To jest R* , to jest gierka :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrwalem! :) 3:30 pograne, jest klimat ale czuc ze ta gra bedzie dluuuuga i nie ma co sie spieszyc. Duzo smaczków i poznawania wszystkiego. Czuje ze ogrom swiata i rzeczy do zrobienia przerosnie wielu graczy i nie skomcza gry ... ja moge byc jedna z tych osob :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Ten system dialogów rozwala wszystko , ewolucja strangers z GTA V / RDR 1 ale wszystko to teraz kontekstowo można odpalać nie przerywając gry . Widać że tona rzeczy ponagrywanych bo już kilka razy opłacało się męczyć wszystkich w obozie gadką .
Mistrzostwo , początek ale po 5h pachnie detronizacją Wieśka jeżeli chodzi o połączenie komponentów grafika , story i gameplay :30vm3cw:
Rockstar is back ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, jak wyglądała u Was konfiguracja jasności przy pierwszym uruchomieniu gry? Chodzi mi o to, czy na czarnym kwadracie na środku ekranu pojawiała się litera R? U mnie nawet na maksymalnej jasności litery nie widać, kwadrat cały czas jest czarny. Ma to swoje przełożenie w grze - niektóre rzeczy są zupełnie nie widoczne (np. w początkowej scenie jak postacie wchodzą do budynku - po bokach od drzwi są tylko czarne pola). Wiecie co z tym zrobić? Jakiś bug? Mam wersję cyfrową edycję specjalną i PS4 PRO jeśli ma to jakieś znaczenie.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up. Też wczoraj doszukiwałem się rozjaśniając na maksa loga. No przy wstępie słabo było z widocznością.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki wielkie za odpowiedź

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograne trochę dłużej. Gra się rozkręca powoli, ale bardzo dobrze. Klimat niesamowity. Wielu pewnie myślało, że początek będzie pewnie mocne pierdyknięcie w stylu jakiś napad na bank, czy coś. Wielu piszę, że w końcu godny następca W3. Z całym szacunkiem do W3, ale tu mamy 2 poziomy wyżej. No, ale chciałby, żeby CDP i Rockstar się tak właśnie ścigali. Najpierw W3 - niszczator, potem RDR2 - inna galaktyka, CP 2077 gotha you Rockstar! Nie ma sprawy. GTA 6 goń mnie CDP :D . Wracając do gry. Na XoX wygląda i działa kapitalnie. Na każdym kroku zadziwia i opad szczeny. Masa grania i boję się, że po tym ciężko będzie cokolwiek innego ruszyć.

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wrzucić info jak na zwykłym PS4 (premierowym) gra działa?
Mam lekkie obawy czy konsola nie odleci na wentylatorach przy odpaleniu mesjasza.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź się ogarnij kurła Grażyna, 3 cegły, 2 łańcuchy i grasz...

Czy może ktoś wrzucić info jak na zwykłym PS4 (premierowym) gra działa?
Mam lekkie obawy czy konsola nie odleci na wentylatorach przy odpaleniu mesjasza.


Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemek kowboju
A musiałem zdjąć słuchawki bo taka cisza...
A tak szczerze to wyszysciłem konsolę + wymiana pasty i termopadów. ( Też myślałem że może odleci )
Naprawdę efekt zadowalajacy

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak ponegocjować z żoną i do końca listopada żywić się tylko korą drzew i przydrożną padliną? Koło żony pracy są miliony gołębi...

Pograłby człowiek jak człowiek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekcja nr 1: Nie cykaj samojebek na drodze...

 

Chciałem sobie prawilnie autoportret z przykucem przed Saloon'ikiem strzelić. Szybko przekonałem się co to dziki zachód i że tam żaden jegomość na drodze się nie zatrzyma.

Tym sposobem pierwsza moja śmierć w tej grze stała się faktem. :notbad:


 

Spoiler

 

JVQafFQ.jpg

vld7adg.jpg

 

 

  • Like 1
  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kora drzew i padlina to nawet taka większa immersja by była.
Poza tym podobno żucie kory niektórych drzew jest zdrowe dla uzębienia, więc masz 3 w 1 ;)

Ja na razie czekam tzn. tak sobie wkręcam aż do momentu, kiedy będę wiedział, że nie da się dłużej siebie samego oszukiwać (po poście @Nóżka już jest trudniej :D).

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×