Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, czacha79 napisał:

Co do HDR to moim zdaniem jest spoko, w dupach sie poprzewracalo od landrynkowych Horizonow i Assasinow ... w RDR wszystko ma swoje zrodlo, od blota na ubraniach po nieprzekolorizywany swiat. To wszystko dopelnia calosci. A ze w nocy jest ciemno ... a jak ma kurwa byc? :30vm3cw:

 

 

Tu bardziej chodzi o nasycenie kolorów. Wszystko jest jakieś takie wyblakłe, mało nasycone :notbad:

Trzeba potestować na wyłączonym HDR :newell:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, haobao_PRO napisał:

 

Tu bardziej chodzi o nasycenie kolorów. Wszystko jest jakieś takie wyblakłe, mało nasycone :notbad:

Trzeba potestować na wyłączonym HDR :newell:

Hm no to nie wiem, u mnie na 65XE9005 kontrast i kolory sa spoko. Ale kolory sa malo nasycone, no przeciez ta gra ma odzwierciedlac rzeczywistosc i pokazywac beznadzieje ktora nas otacza nie tylko srajacym koniem i ujebanymi butami, ale tez kolorami ;) 

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam w pewnym sensie to, że zamiast cieszyć się grą potraficie siedzieć 3 cm od telewizora i liczyć piksele albo porównywać kolory trzymając paletę w ręce. 

Ja np nie mam czasu, bo do mnie strzelają albo się czaję na jelenia. Chciałbym mieć taką podzielność uwagi :(

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Podziwiam w pewnym sensie to, że zamiast cieszyć się grą potraficie siedzieć 3 cm od telewizora i liczyć piksele albo porównywać kolory trzymając paletę w ręce. 

Ja np nie mam czasu, bo do mnie strzelają albo się czaję na jelenia. Chciałbym mieć taką podzielność uwagi :(

 

Jak Artur łamał się w lesie to wtedy miałem chwilkę... :shit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim panasie HDR jest spoko. Są to kolory bardziej stonowane, odpowiadające filmowi niż cukierkowym grą. Mnie to się bardzo podoba. Jeśli macie z tym problem to sobie nasycenie kolorów zwiększcie w tv i tyle. 

 

I nie marudzić tylko napier****! ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, keczu78 napisał:

Koledzy takie pytanie jak zdobyć lub gdzie można 

Dostać szczotkę do czyszczenia konia :-)

Dostaniesz podczas misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z Was jest blisko połowy gry albo chociaż sporo po prologu i może w skrócie napisać co przemawia za tym żeby kupić a jakie gry ma wady ?

Grubo się zastanawiam nad zakupem ale nie wiem czy wierzyć recenzentom do końca ktorzy Wad nie widzą. 

Tak szczerze w dwóch zdaniach czy warto, od osób które są przynajmniej parę godzin po prologu. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grassek napisał:

Witam.

Czy ktoś z Was jest blisko połowy gry albo chociaż sporo po prologu i może w skrócie napisać co przemawia za tym żeby kupić a jakie gry ma wady ?

Grubo się zastanawiam nad zakupem ale nie wiem czy wierzyć recenzentom do końca ktorzy Wad nie widzą. 

Tak szczerze w dwóch zdaniach czy warto, od osób które są przynajmniej parę godzin po prologu. Dzieki

Już kilka godzin pograłem i na chwilę obecną nie widzę wad - ale to moje subiektywne odczucie, ponieważ ja uwielbiam i też ze względu na swoją pracę wciągam wszystkie gry z dobrymi fabułami.

 

 Moim zdaniem jeśli chodzi o rozgrywkę, prowadzenie fabuły, jak gra wygląda (sandbox) to jest to obecnie numer 1. Czuje się, że R* włożył tytaniczną pracę przez kilka lat. Mam wrażenie, że pracownicy byli przetrzymywani w piwnicy latami i mieli tylko godzinę przerwy na jedzenie i odświeżenie się. 

 

Jak bardzo rzadko kupuję gry na premierę - nie ze względu na cebulactwo, tylko po prostu mam zaległości w grach - tak tutaj nie żałuję ani jednej złotówki, ponieważ za taką pracę należy się dobre wynagrodzenie. 

 

Pojawią się też ludzie, którzy docenią ogrom pracy, ale po prostu im to nie podejdzie, bo to western :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do połowy pewnie wielu daleko, bo jest tyle aktywności i rzeczy do roboty, że głowa mała. W sumie mi wystarczyło przejść prolog i ma się odczucie, że to jest " nowa generacja " tylko jeszcze na " stare konsole ". Potem jest coraz lepiej. No kurde grało się i w GoW i w Spiderman i uważało się je za kapitalne gry ( i dalej takie są ), ale tutaj to jest nie do opisania jakie ma się odczucia grając w RDR2. Jednak jeśli już coś komuś może się nie spodobać i trochę odrzucić. To klimat westernu, jeśli ktoś nie przepada i tempo rozgrywki. Poruszanie się bohatera itp. Oczywiście jeśli już bym musiał się na siłę przypierdzielić, bo takie tempo jednak idealnie pasuje do takiej gry.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy posłuchać jak genialnie podłożono głosy aktorów albo jak pracuje kamera zeby wiedziec ze mamy do czynienia z produkcją "unikatową" .. Gra jest bardzo filmowa I to jest genialnie wplecione w gsmeplay, czuje sie porażony wielkością I jakością zawartości... Na ps4 grafika dla mnie osobiscie na poziomie top gier AAA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma wady, a raczej bugi. Ale w duzych produkcjach z otwartym swiatem to norma. Jest tyle gameplay’ow i recenzji ze latwo podjac decyzje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera...no nie pomagacie, bo miałem cichą nadzieję że odpuszczę zwłaszcza, że miałem dzisiaj zacząć Spidermana, ale tu takie same super opinie, że .....no....... właśnie ... Także tego... :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli traficie w okolice takiej uroczej chatki ...

 

b9g9lWB.jpg

 

..... to warto wejść do środka i nieco zaczekać ...

 



Xdtwh1c.jpg

 

RUxk9WN.jpg

 

2SpO09t.jpg

 

eOA2k0z.jpg

 

:banderas:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Grassek napisał:

Cholera...no nie pomagacie, bo miałem cichą nadzieję że odpuszczę zwłaszcza, że miałem dzisiaj zacząć Spidermana, ale tu takie same super opinie, że .....no....... właśnie ... Także tego... :D

To ograj wpierw spajderka. Do rdr trzeba mieć naprawdę duuużo czasu. Ja chyba to będę ciągnął do końca roku ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie wygląda jakoś imponująco 1 screenshot jest z XOX. Pomijam inne warunki oświetleniowe i bardziej stonowaną kolorystyke w rdr2 ale spojrzcie chociażby na modele postaci z bliska

XOX_003.jpg

OJOTRIo.jpg

frozen-wilds-4k-screenshot-4.jpg

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, czacha79 napisał:

Jeśli traficie w okolice takiej uroczej chatki ...

 

b9g9lWB.jpg

 

..... to warto wejść do środka i nieco zaczekać ...

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


Xdtwh1c.jpg

 

RUxk9WN.jpg

 

2SpO09t.jpg

 

eOA2k0z.jpg
 

 

 

 

:banderas:

Ale czapę żeś zapodał :xzibit:

Prawie jak:

uid_de993b7fcddfecc61fa85b8b27fe76081346

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale T-raperów znad Wisły to Ty kurła szanuj

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, bany® napisał:

gra nie wygląda jakoś imponująco 1 screenshot jest z XOX. Pomijam inne warunki oświetleniowe i bardziej stonowaną kolorystyke w rdr2 ale spojrzcie chociażby na modele postaci z bliska

XOX_003.jpg

OJOTRIo.jpg

frozen-wilds-4k-screenshot-4.jpg

Ale Ty jesteś głupi, o mamuniu :listek:

  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany, porównuje baśniową stylistykę do tej z prawdziwego życia

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, hacker25 napisał:

To ograj wpierw spajderka. Do rdr trzeba mieć naprawdę duuużo czasu. Ja chyba to będę ciągnął do końca roku ;) 

Wiesz...nie łatwo jest zacząć grę kiedy inna siedzi mocno z tyłu głowy (RDR). Spidermana miałem pożyczyć także z tym się nie pali. 

Dzięki wielkie za opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, czacha79 napisał:

Ale Ty jesteś głupi, o mamuniu :listek:

Horizon wygląda jak discopolo... Rdr2 pierwszy epizod klimatem I stylizacją przypomina Nienawistną ósemkę I Bez przebaczenia, potem jest bardziej kolorowo, tak jak było w Mafi2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grassek napisał:

Witam.

Czy ktoś z Was jest blisko połowy gry albo chociaż sporo po prologu i może w skrócie napisać co przemawia za tym żeby kupić a jakie gry ma wady ?

Grubo się zastanawiam nad zakupem ale nie wiem czy wierzyć recenzentom do końca ktorzy Wad nie widzą. 

Tak szczerze w dwóch zdaniach czy warto, od osób które są przynajmniej parę godzin po prologu. Dzieki

Powiem tak. Jeśli nie jesteś fanem westernów i nie czujesz żadnego hype'u to RDR2 może Cię zwyczajnie zanudzić. Mam 8 godzin na liczniku i póki co nie widzę tu żadnych cudów. Jest typowe dla R* przywiązanie do detali i ogólna jakość, ale dupy nie urywa. Gra cierpi na nadmiar realizmu co powoli zaczyna irytować. Tempo rozgrywki jest strasznie powolne, więc jeśli się nie wkręcisz w klimat na początku to może być problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×