Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś z Was na Slimie? Płynność i oprawa wizualna dużo się różni od pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marszałek Kaczyński chce pojeździć na kasztance? Czemu nie :p

 

dla mnie ta gra to przekleństwo. Mam przeważnie w otwartych grach tendencje do robienia wszystkiego dookoła, co nie jest głównym wątkiem. Pojechałem z gościem polować na niedźwiedzia, wracając (w sumie od dwóch godzin wracam) zacząłem polować, zbierać rośliny i jeszcze oswoiłem dzikiego konia.

bede w to grał 6 lat xD

  • Like 5
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła Grażyna jako że mam dobre serce to chciałem pomóc :)

Jadę na kuniu jakiś chłop woła z rowu pomocy, leży, kwiczy itp.
Myślę hooy obczaje, to schodze z konia a on co?

Jak się zerwał dał w ryja, skoczył na koń (Mój kurła) i chodu...

Masakra z tymi bezczelnymi bandytami, prawilny człek ma

PS: DOSTAŁ strzał ostrzegawczy w plecy

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po waszych opiniach wnioskuje jedno, komu podobala sie pierwsza czesc temu spodoba sie i druga.

 

Cieszy mnie ten fakt niezmiernie bo jedynke uwazam za jedna z najlepszych gier jakie gralem. Mimo iz minelo juz tyle czasu odkad skonczylem rdr wciaz mam wrazenie jak bym pamietal cala gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja sobie zwiedzam w nocy i patrze tam Ojciec coś buduje - chyba kościół. Zagadałem, a on narzeka na ludzi. No to ja zaciekawiony podchodzę do jednego z nich i tu nagle jeb nie żyje, bo przewróciła się na mnie ściana, którą stawiali XDD no skisłem :D

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, princ18 napisał:

Po waszych opiniach wnioskuje jedno, komu podobala sie pierwsza czesc temu spodoba sie i druga.

Ja nie grałem w jedynkę i też mi się podoba :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, princ18 napisał:

Po waszych opiniach wnioskuje jedno, komu podobala sie pierwsza czesc temu spodoba sie i druga.

 

Cieszy mnie ten fakt niezmiernie bo jedynke uwazam za jedna z najlepszych gier jakie gralem. Mimo iz minelo juz tyle czasu odkad skonczylem rdr wciaz mam wrazenie jak bym pamietal cala gre :D

Jest lepiej niż w jedynce pod każdym aspektem, spedziłem ponad 300 godzin w pierwszej czesci I tam tez bylo masę losowych wydarzeń, ale interakcja w dwójce to Coś pięknego mozna po rozmawia prkatycznie z każdym, generalnie gra to jeden wielki symulator... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o nabywanie koni drogą kradzieży lub złapania w dziczy. Rozumiem, że jak "znajdę" jakiegoś konika i przełożę na niego moje siodło, to moja stara kasztanka przepada. Czy jest jakiś sposób, żeby odesłać ją do stajni?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie powiązania obu części a mianowicie dzisiaj podczas oglądania około 20 min recenzji dowiedziałem się, że RDR 2 jest prequelem? Czy główni bohaterowie mają coś ze sobą wspólnego czy to zupełnie inne historie? Pytam bo nie przeszedłem pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Patrykos napisał:

Ja mam pytanie odnośnie powiązania obu części a mianowicie dzisiaj podczas oglądania około 20 min recenzji dowiedziałem się, że RDR 2 jest prequelem? Czy główni bohaterowie mają coś ze sobą wspólnego czy to zupełnie inne historie? Pytam bo nie przeszedłem pierwszej części.

Nie znajac czesci pierwszej nie wiesz jak skonczą albo nie skończą zywot bohaterowie gangu w rdr2 ... Wiec to plus dla ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kużwa odblokować premierowe dlc w grze? Ktoś coś wie? Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Dilerus napisał:

Jak kużwa odblokować premierowe dlc w grze? Ktoś coś wie? Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat.

Ja to olałem całkiem :p koni i dupereli do leczenia jest wszędzie pełno :)

Godzinę temu, Patrykos napisał:

Ja mam pytanie odnośnie powiązania obu części a mianowicie dzisiaj podczas oglądania około 20 min recenzji dowiedziałem się, że RDR 2 jest prequelem? Czy główni bohaterowie mają coś ze sobą wspólnego czy to zupełnie inne historie? Pytam bo nie przeszedłem pierwszej części.

Też nie grałem w jedynkę i nie czuje się pokrzywdzony. Dwójka ponoć kończy się dokładnie w momencie, w którym zaczyna się jedynka.

Godzinę temu, coffee88 napisał:

Mam pytanie o nabywanie koni drogą kradzieży lub złapania w dziczy. Rozumiem, że jak "znajdę" jakiegoś konika i przełożę na niego moje siodło, to moja stara kasztanka przepada. Czy jest jakiś sposób, żeby odesłać ją do stajni?

Dzikiego konia najpierw musisz oswoić i pojeździć bez siodła na nim. Po przekładce możesz swojemu staremu koniowi biec za Tobą i jechać do stajni. Sposobu na automatyczne odesłanie do stajni albo nie ma albo go nie odkryłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to cudo!
Ja chyba wątek główny skończę za kilka miesięcy bo ilość rzeczy do roboty jest ogromna. Serio można tworzyć własne historie a na pewno pisać scenariusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie grałem w jedynkę i też mi się podoba

Ja nie grałem w jedynkę, dwójki nie mam i też mi się podoba.

 

 

 

Pewnie kupię ale na razie zapisałem się na lekcje jazdy konno. Muszę klimat poczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Muszę klimat poczuć.

Zapodaj sobie "dolarową trylogię" z Eastwoodem, powinno pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, xavris napisał:

Marszałek Kaczyński chce pojeździć na kasztance? Czemu nie :p

 

dla mnie ta gra to przekleństwo. Mam przeważnie w otwartych grach tendencje do robienia wszystkiego dookoła, co nie jest głównym wątkiem. Pojechałem z gościem polować na niedźwiedzia, wracając (w sumie od dwóch godzin wracam) zacząłem polować, zbierać rośliny i jeszcze oswoiłem dzikiego konia.

bede w to grał 6 lat xD

Widzisz ja jechałem zacząć misje od Micach po drodze napotkałem jakąś stacje, gdzie był gościu co kolekcjonuje te karty. Grali tam też w pokera to dołączyłem, skończyłem po 3 dniach jak wykończyłem ostatniego rywala i odszedłem bogatszy do ponad 13$ :) W  sumie gra zajęła tylko 2 rzeczywiste godziny :)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AXA napisał:

Widzisz ja jechałem zacząć misje od Micach po drodze napotkałem jakąś stacje, gdzie był gościu co kolekcjonuje te karty. Grali tam też w pokera to dołączyłem, skończyłem po 3 dniach jak wykończyłem ostatniego rywala i odszedłem bogatszy do ponad 13$ :)

Daj spokój xD

Ja zacząłem grać w pokera z tymi leszczami, co u nich ksiądz siedział, łupałem z pół godziny i stwierdzilem, że za jakieś 2,5 dolca to gówniany interes robię xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś uwagi do szczegółowości:




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polowałem na tego legendarnego niedźwiedzia, a jak wracałem ze skórą, to spotkałem kobietę którą przygniótł zdechły koń. Będąc dżentelmenem, wyswobodziłem niewiastę, po czym miałem ją odwieźć do domu. Tylko, że wiązało się to z zostawieniem skóry niedźwiedzia. Odjechałem ze swoją zdobyczą w stronę zachodzącego słońca myśląc "A spiełdałaj Głażyna" :4_joy:

 

Kto już spotkał pana Wróbla? Polski akcent w grze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła, boję się tej gry, autentycznie boję. Na bank jak będę w nią grał, to właśnie zamiast grać główne wątki, będę zbierał kwiatki lub grał w pokera. A biorąc pod uwagę to, że w realnym świecie mam tylko ze dwie godzinki dziennie wieczorem na takie wirtualne swawole, to jestem uziemiony tak mniej więcej do 2029 r. 

Btw. 

Wczoraj podbiłem do Euro w galerii, podbija miły pan i pyta w czym może pomóc, no to ja, że szukam gry takiej i takiej, gość z uśmiechem mówi że już wykupione. No to ja grzecznie pytam o bundla z ps4 pro, bo stara konsola już mi umiera i wyje jak ciągnik, koleś odpowiada że takiego nie mają w ofercie, ale zaraz z błyskiem prawdziwego handlowca w oku, wypala, że mają bundla rdr2 ze slimem. 

:FailFish:

Szkoda że chciał mi opchnąć bundla rdr1 z ps3:obama:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem na początku gry. Wrażenia generalnie pozytywne, chociaż póki co trochę denerwuje mnie ociężałe sterowanie i poziom jego skomplikowania (domyślam się jednak, że inaczej się nie dało skoro jest zaimplementowana taka masa opcji).

Mam do Was pytanie, jak zwiększać swoje współczynniki zdrowia, wytrzymałości i sokolego oka? Jest tak jak było niegdyś w GTA IV? Trening czyni mistrza? Tylko jak w takim razie podnieść poziom zdrowia? Więcej jeść (już mi się pokazało info, że jak będę dużo żarł to Arthur przytyje ). Podobnie z sokolim okiem.

Poziom deteli świetny - jadę drogą, widzę kolesia który struga swojemu rumakowi kopyta. Po chwili rumak zasadza mu śmiertelnego kopniaka i odgalopowuje w siną dal. Poezja

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurła, boję się tej gry, autentycznie boję. Na bank jak będę w nią grał, to właśnie zamiast grać główne wątki, będę zbierał kwiatki lub grał w pokera. A biorąc pod uwagę to, że w realnym świecie mam tylko ze dwie godzinki dziennie wieczorem na takie wirtualne swawole, to jestem uziemiony tak mniej więcej do 2029 r. 

Btw. 

Wczoraj podbiłem do Euro w galerii, podbija miły pan i pyta w czym może pomóc, no to ja, że szukam gry takiej i takiej, gość z uśmiechem mówi że już wykupione. No to ja grzecznie pytam o bundla z ps4 pro, bo stara konsola już mi umiera i wyje jak ciągnik, koleś odpowiada że takiego nie mają w ofercie, ale zaraz z błyskiem prawdziwego handlowca w oku, wypala, że mają bundla rdr2 ze slimem. 

FailFish.png

Szkoda że chciał mi opchnąć bundla rdr1 z ps3:obama:

Nie pękaj na robocie okoni! Tylko kupuj cyfre!

 

Dziś ledwo otwarłem oczy i już moje myśli powędrowały ku grze: „gdzie ja dziś pojadę koniem”

Niby mam 30 na karku, ale jednak jak jest dobry stuff to cieszę jak dziecko :banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Zomos napisał:

Mam do Was pytanie, jak zwiększać swoje współczynniki zdrowia, wytrzymałości i sokolego oka? Jest tak jak było niegdyś w GTA IV? Trening czyni mistrza? Tylko jak w takim razie podnieść poziom zdrowia? Więcej jeść (już mi się pokazało info, że jak będę dużo żarł to Arthur przytyje emoji854.png). Podobnie z sokolim okiem.

Wytrzymałość bieganiem, sokole oko to z tego co zauważyłem np zbierając rośliny i znajdziesz typu karty. Zdrowie w walce. Przy każdym współczynniku jest opisane jak go zwiększyć, przynajmniej gdzieś w grze mi to mignelo.

 

Mniej więcej miałem rację

http://www.pushsquare.com/news/2018/10/guide_red_dead_redemption_2_-_how_to_increase_health_stamina_and_dead_eye

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×