Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wytrzymałość bieganiem, sokole oko to z tego co zauważyłem np zbierając rośliny i znajdziesz typu karty. Zdrowie w walce. Przy każdym współczynniku jest opisane jak go zwiększyć, przynajmniej gdzieś w grze mi to mignelo.
 
Mniej więcej miałem rację
http://www.pushsquare.com/news/2018/10/guide_red_dead_redemption_2_-_how_to_increase_health_stamina_and_dead_eye
Dzięki za odpowiedź! Gra tak mnie wciągnęła, że nie miałem czasu czytać dokładnie opisów.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Kurła, boję się tej gry, autentycznie boję. Na bank jak będę w nią grał, to właśnie zamiast grać główne wątki, będę zbierał kwiatki lub grał w pokera. A biorąc pod uwagę to, że w realnym świecie mam tylko ze dwie godzinki dziennie wieczorem na takie wirtualne swawole, to jestem uziemiony tak mniej więcej do 2029 r.

Może nie 2029 ale rok, dwa ci zajmie :) , znam takiego co Wiedźmina 3 zaczął na premierę a skończył w tegoroczne ferie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hacker25 napisał:

Nie pękaj na robocie okoni! Tylko kupuj cyfre! emoji6.png

 

Dziś ledwo otwarłem oczy i już moje myśli powędrowały ku grze: „gdzie ja dziś pojadę koniem”

Niby mam 30 na karku, ale jednak jak jest dobry stuff to cieszę jak dziecko :banderas:

 

Właśnie wstałem, PIONTECZKA TO SAMO :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna na bank zajmie z 200-300h lacznie z multi, ale przejscie gry (fabuly) raczej nie jest niczym rekordowym. Jak wspomnialem ja mam prawie 40% ukonczenia gry, a wcale nie przynołlajfiłem od premiery ;) Wiec ewidetnie jest do ogarniecia w 50-80h.. to mniej niz Assasin Odyssey :30vm3cw: Ale ... ilosc rzeczy pobocznych jest na tyle spora, a jazda konna powolna, wiec granie na bank zajmie 150+ h  .. 

 

Gra jest duza i dluga, ale chyba ludzi fantazja ponosi z jej ogromem ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek Fabularny z tego co widzę nie będzie jakoś długi. Gdzieś 60 godzin? Ale cała reszta myślę gdzieś spokojnie koło 150-200.

 

I TYLKO JEŚĆ, PIĆ, SPAĆ I DALEJ NA KONIU JEŹDZIĆ

 

 

Kurde wyrzuciłbym w spolier smaczki które odkryłem przez te dwa dni gry, ale to chyba bez sensu, tego jest tyle że człowiek się gubi.

 

Od siebie polecam po zrobieniu prologu i 1 części odkryć sobie mapę, po prostu pojechać naokoło i po odkrywac wszystko.

 

Tą gra jest niesamowita, a jak wygląda? Praktycznie co kilka minut robię zrzut ekranu. Dwa dni po 12 godzin gry, jak jakiś 15 letni stulejarz normalnie, ale takie są fakty banderas.png

 

Sorry Wiesław, ale niestety Rockstar robi to jeszcze na tą chwilę lepiej.

 

Klejnot generacji po prostu, jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gier fabularno-sandboksowych.

 

Już mogę powiedzieć że na tą chwilę, to mój numer jeden, w ogóle.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, malpka napisał:

Wg PowerPyx sam singiel do platyny zajmie 200h. 

 

Na wbicie wszystkich trofek, nie na przejscie fabuly. Chcesz powiedziec ze majac 40% progresu od piatku przegralem juz 80h? ;) Gralem okolo 20-25h.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie już srać o % i progres (bez obrazy) grajcie i cieszcie się grą...

Ja gram albo bo z wieczora tylko to pewnie będę rdr2 przechodził 3-4 miesiące wiec tyle dobrze ze mi starczy na dłużej

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Poza tym z tym progresem jest różnie.

Robisz misję główna z pol godzinki i pyk 2-4% (tak orientacyjnie), a ruszasz na 3h na łowy i progres stoi w miejscu więc wiesz...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

No i jeszcze łowienie ryb, ależ rozbudowane mógłby to być symulator

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie sranie o % tylko o nie wprowadzanie innych w blad ;) Chyba dostaje alergii na wspomnienia o tym jaka ta gra jest duza ... no jest, ale sa od niej wieksze ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak dla przypomnienia, ile zajmuje sam wątek główny w W3?

Aha w tej grze liczy się wszystko, wątek główny na 65h a cała reszta na tworzenie własnej historii w tym cudownym świecie.
Do tego jeszcze dodać misję poboczne i mamy 200-300h lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt normalny nie ogrywa samego wątku gównego w Wiedźminie.

Długość jest pewnie podobna, ale Wiedźmin ma jeszcze drugie tyle ciekawych zadań pobocznych, a w RDR2 to głównie fetch questy. Do tego połowa fabuły w RDR2 to jeżdżenie na koniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna jakieś dobre sposoby na zarobek? Mam ponad $400 dolarów grzywny do spłacenia, a pieniążki wpadają na konto dość wolno. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt normalny nie ogrywa samego wątku gównego w Wiedźminie.
Długość jest pewnie podobna, ale Wiedźmin ma jeszcze drugie tyle ciekawych zadań pobocznych, a w RDR2 to głównie fetch questy. Do tego połowa fabuły w RDR2 to jeżdżenie na koniu.

Obstawiałbym, że w Wieśku jazda na koniu to też dobre 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda na koniu to taka zapach dziura nie oszukujmy się. Występuje w obydwóch tytułach wymienionych wyżej. A swoją drogą po co porównywać dwie rożne gry, nie lepiej cieszyć się po prostu gra ?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcossik napisał:

Ktoś zna jakieś dobre sposoby na zarobek? Mam ponad $400 dolarów grzywny do spłacenia, a pieniążki wpadają na konto dość wolno. 

 

 

Robienie misji pobocznych daje trochę hajsu, najczęściej za pomoc dostajemy coś tam. Ale tak czy siak, nie bądź pizda nie płać grzywny, jak Cię ścigają jest ciekawiej :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, czacha79 napisał:

 

Na wbicie wszystkich trofek, nie na przejscie fabuly. Chcesz powiedziec ze majac 40% progresu od piatku przegralem juz 80h? ;) Gralem okolo 20-25h.

 

Myk polega na tym że nie trzeba robić wszystkiego by mieć zaliczone 100%.

 

http://www.powerpyx.com/red-dead-redemption-2-trophy-guide-roadmap/

 

Owszem, wątek główny to 60h ale jest jeszcze 90 wyzwań i 70 misji na złoto. Stąd te 200h.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Robienie misji pobocznych daje trochę hajsu, najczęściej za pomoc dostajemy coś tam. Ale tak czy siak, nie bądź pizda nie płać grzywny, jak Cię ścigają jest ciekawiej :siara:
Ja yebie, gość morduje, obija pyski itp. a jak przyjdzie co do czego, to elegancko mówi przepraszam i płaci...

Weź nie bądź pizda.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Zgubiłem” truchło legendarnego niedźwiedzia - czy on się respi ? Bo nie potrafię futrzaka na mapie znaleźć ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Marcossik napisał:

Ktoś zna jakieś dobre sposoby na zarobek? Mam ponad $400 dolarów grzywny do spłacenia, a pieniążki wpadają na konto dość wolno. 

 

Misje. Poboczne, fabularne, cała gra polega na zarabianiu pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też kupic/ukraść mapy skarbów. Ja już zrobiłem 2 zadania i wpadło 2500 $.

Co to poruszania się po mapie to można w obozie kupić ulepszenie fast travel, koszt to około 600 dolarów

 

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, rejpsnake68 napisał:

Można też kupic/ukraść mapy skarbów. Ja już zrobiłem 2 zadania i wpadło 2500 $.

Co to poruszania się po mapie to można w obozie kupić ulepszenie fast travel, koszt to około 600 dolarów

Fast Travel działa tylko z obozu do odwiedzonych wcześniej miast. Z powrotem musisz jechać sam

 

1 minutę temu, slepa_kostucha napisał:

czy jest sens pakowania kasy do skarbonki obozowej ?

Honor wpada. Pieniądze też możesz wydać na ulepszenia obozu, ale tu Artur może płacić bezpośrednio ze swoich jeśli jest za mało, więc to różnicy większej  nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprzedać tą skórę legendarnego niedźwiedzia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Yarorot napisał:

Gdzie sprzedać tą skórę legendarnego niedźwiedzia?

 

U trapera, jest na północy mapy niedaleko miejsca gdzie zabija się niedźwiedzia i koło Blackwater ma drugi obóz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×