Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ubiłem legendarnego niedźwiedzia. Mam jego skórę i pazur. Co z tym zrobić? Sprzedać komuś? Coś z tego zrobić? Jak tak to gdzie?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko bylem dzis w mieście Saint Denis i tam zaczepiła mnie jakaś babeczka żeby dać jej 20$ na jakiś tam cel (nie pamietam jaki) i sytuacja wygladala tak ze nie moglem jej ani dać tej kasy ani odmówić.. Mieliście takie cos takiego?

 

Cytat

Ubiłem legendarnego niedźwiedzia. Mam jego skórę i pazur. Co z tym zrobić? Sprzedać komuś? Coś z tego zrobić? Jak tak to gdzie? 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

W Saint Denis jest trapper u ktorego możesz sprzedać te rzeczy albo może Ci on uszyć czapke niedźwiedzia 

Edytowane przez Hozar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Zomos napisał:

Ubiłem legendarnego niedźwiedzia. Mam jego skórę i pazur. Co z tym zrobić? Sprzedać komuś? Coś z tego zrobić? Jak tak to gdzie?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ze skóry ubranko u trapera, z kłów czy co tam innego daje pewnie jakiś trinket u pasera. Mięso raczej na handel, bo pearsonowi nie mogłem jelenia oddac :(

przy okazji i ja o coś spytam, bo nie mogę tego rozgryźć - czy legendarne zwierzaki pojawiają się znowu? Np u trapera set z legendarnego jelenia wymaga dwóch futer, więc wygląda na to, że można go ubić znowu, ale nie mogę znaleźć potwierdzenia w internetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. A da się te rzeczy gdzieś przechować jeśli nie chciałbym od razu craftować?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zomos napisał:

Dzięki za odpowiedzi. A da się te rzeczy gdzieś przechować jeśli nie chciałbym od razu craftować?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Gdzieś czytałem, że jak po drodze się straci legendarne futro, to automatycznie trafia do trapera. Czy można coś po prostu przechować nie wiem, ale też mnie to zastanawiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu pograłem może z godzinę. Ale dziś włączyłem po pracy na 10 minut, chciałem pobawić się jazdą konną.

Padłem ze śmiechu, synkowi chciałem pokazać, jak się skacze przez płotki, tego się nie spodziewałem.

 

 

 

Edytowane przez xenomorph
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z braku czasu pograłem może z godzinę. Ale dziś włączyłem po pracy na 10 minut, chciałem pobawić się jazdą konną.

Padłem ze śmiechu, synkowi chciałem pokazać, jak się skacze przez płotki, tego się nie spodziewałem.

 

 

 

 

Za mało marchwi i cukru mu wcześniej dałeś

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xenomorph napisał:

Z braku czasu pograłem może z godzinę. Ale dziś włączyłem po pracy na 10 minut, chciałem pobawić się jazdą konną.

Padłem ze śmiechu, synkowi chciałem pokazać, jak się skacze przez płotki, tego się nie spodziewałem.

 

 

 

 

Za pozno wyszedles z progu ! :4_joy:

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołowe z drzewem podobnie wygląda ;D

Jazda konna diametralnie zmieniła się od czasów wiedźmina :)

 

 

Co do legendarnego niedźwiedzia - odpuściłem sobie polowanie na niego (na koniec misji z horsea)

Jak mogę wrócić do poszukiwania niedźwiedzia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, olo napisał:

Jak mogę wrócić do poszukiwania niedźwiedzia?

Wracasz po prostu w to samo miejsce. Legendarne zwierzaki mają zawsze ten sam rejon, gdzie się pojawiają. Jedziesz na miejsce, dostajesz komunikat że to rewir jakiegoś legendarnego stworka i szukasz śladów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

63pdLCi.jpg

 

xCLjkWe.jpg

 

yx4eYqQ.jpg

 

BoNq3Yy.jpg

 

 

PS. Pamiętajcie aby przed napadem na pociąg upewnić się, czy aby przypadkiem nie jest towarowy, bo nie ma wtedy pasażerów do rabowania i pozostaje zwiedzanie okolicy ciuchcią  :30vm3cw:

 

yNL2Owz.jpg

 

 

No i ciekawi mnie czy ktoś pomógł kolesiowi rannemu w rękę .. trochę zwlekałem z transportem do lekarza i skończyło się .. no cóż .. może odrośnie, lekarz był dobrej myśli :P 

 

 

 


GL9h1I6.jpg

 

H0Fb3qq.jpg
 

 

8 godzin temu, Marcossik napisał:

Ktoś zna jakieś dobre sposoby na zarobek? Mam ponad $400 dolarów grzywny do spłacenia, a pieniążki wpadają na konto dość wolno. 

 

 

Tuż obok obozu znajduje się spalone miasteczko - w zniszczonym budynku szeryfa znajdziesz szkatułkę ze sztabką złota, którą u pasera sprzedasz za $500. Tych sztabek jest znacznie więcej na przykład na końcu zadań z poszukiwaniem skarbu, więc warto je robić ;) Trzy sztabki są też w jaskini z posągami. Odsyłam do google.

7 godzin temu, slepa_kostucha napisał:

czy jest sens pakowania kasy do skarbonki obozowej ?

 

Tak, po to aby odblokować szybką podróż i inne udogodnienia.

Edytowane przez czacha79
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii przechowywania skór i innych rzeczy z legendarnych zwierząt.

Żeby traper mógł zrobić strój, najpierw mu trzeba sprzedać skórę i później pojawia się na liście jako dostępny. Truchło zwierzaka też mogłem sprzedać tylko jemu, więc może też jest konieczne do czegoś.

Elementy typu kieł lub poroże przerabiamy u pasera bezpośrednio na dynks, nie sprzedajemy mu tego wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozdzielczość ewidentnie zwalona, bo na moje oko brakuje 3 pikseli w pionie :(

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa, że nie można nigdzie przechować skóry legendarnej zwierzyny. Zabiłem niedźwiedzia ale nie mam jeszcze trapera na mapie, więc zostawiłem ją w obozie. Gdy po kolejnej misji wróciłem, już jej nie było. 

Oskórowanie aligatora wygląda oblędnie :) 

Gra jest po prostu niesamowita. Ilość detali powala, a walka z niedźwiedziem...opad szczęki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafal777 napisał:

Lipa, że nie można nigdzie przechować skóry legendarnej zwierzyny. Zabiłem niedźwiedzia ale nie mam jeszcze trapera na mapie, więc zostawiłem ją w obozie. Gdy po kolejnej misji wróciłem, już jej nie było. 

Oskórowanie aligatora wygląda oblędnie :) 

Gra jest po prostu niesamowita. Ilość detali powala, a walka z niedźwiedziem...opad szczęki.

Teoretycznie skóra, którą upuściłeś powinna trafić do trapera, tak ktoś w necie napisał, że tak mu się stało. Czy to działa, jeśli się u żadnego nie było to niestety nie wiem :/

Teraz, haobao_PRO napisał:

Za który dokładnie quest dostaje się wędkę ?

Angielska nazwa 'a fisher of man', dostaje się go zdaje się od Abigail. Niestety sam go jeszcze nie miałem, więc nie powiem dokładnie. W necie znalazłem 2 wersje, jakie są wymagane wcześniej zadania. 

Trochę kicha, ze nie można normlanie łowić od początku. Na szczęście można zastrzelić rybę jeśli się ją widzi :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Gra jest po prostu niesamowita. Ilość detali powala, a walka z niedźwiedziem...opad szczęki.
 


O mało widziałeś kałboju ;) fakt przy tej grze ślinka aż cieknie na dywanik.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Za który dokładnie quest dostaje się wędkę ?
Też chcę wiedzieć :) niby któryś w 2 rozdziale, a samo łowienie zajebiscie rozbudowane jest podobno :)

Wychodzi ze znowu spędzę w hooy czasu na tych "minigierkach" (jak na Gwincie, zamiast grać w W3 to Ja łupalem w karcioszki tylko)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:


 

 


O mało widziałeś kałboju ;) fakt przy tej grze ślinka aż cieknie na dywanik.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Też chcę wiedzieć :) niby któryś w 2 rozdziale, a samo łowienie zajebiscie rozbudowane jest podobno :)

Wychodzi ze znowu spędzę w hooy czasu na tych "minigierkach" (jak na Gwincie, zamiast grać w W3 to Ja łupalem w karcioszki tylko)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tak, w drugim rozdziale. Przy okazji bardzo przyjemna misja to jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spotkacie ku klux klan to nie zabijajcie ich tylko oglądajcie co robią, w nocy można ich spotkać, szkoda że jak ich spotkałem nie miałem murzyna pod ręką, była by zabawa :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, kurła na co w tej grze można trafić to jest głowa mała...

Ja wczoraj przed zakończeniem grania miałem małą przygodę z bardzo sympatycznym rodzeństwem w nieco zapuszczonym domu...

Ilość smaczków w tej grze rozpieprza smaczkometr już po dwóch dniach grania, co będzie dalej, strach pomyśleć.

 

Wracam sobie spokojnie do obozu i mam w planie iść spać (jako człowiek prawdziwy). No ale po drodze słyszę, że się ktoś gdzieś strzela, no to nie mogę się nie przyłączyć, no bo jak to tak :P Na miejscu goście kradną innym gościom wóz, no to sru na nich. Obrobiłem wszyskich, obrobiłem wóz, ale stwierdziłem, że skoro zaprzyjaźnilem się dopiero co z moim nowym serdecznym znajomym paserem, to mu podprowadzę wóz, niech ma. No i jadę sobie spokojnie do niego, mój wierny rumak Andrzej jedzie za mną a tu nagle komunikat, że wkroczyłem na obszar występowania legendarnego zwierza. No to co ja mogłem zrobić, jak nie zacząć go szukać :P Upolowany i oskórowany kojot wylądował na koniu a ja jade dalej wozem. Odstawiam wóz, kasuję dolę (swoja drogą 40$ za byle wóz to niezły interes), no ale na koniu ciągle leży kojot, nie moge go tak zostawić. No to rura do trapera :P Chciałem jeszcze wrócić do obozu, ale uznałem, że teraz już jestem bezpieczny :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem niemal cały weekend i mam postęp 12% w fabule. Tyle jest do robienia, zwiedzania...W pokerka troszkę też pograłem.

Gdy odkrywam nowe lokacje to za każdym razem zachwycam się krajobrazem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, rafal777 napisał:

 

Gra jest po prostu niesamowita. Ilość detali powala, a walka z niedźwiedziem...opad szczęki.

 

 

 prawie jak w  The Revenant z DiCaprio   

Edytowane przez rejpsnake68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×