Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rejpsnake68 napisał:

 

 prawie jak w  The Revenant z DiCaprio            The Revenant

Dobrze, że zaznaczyłeś prawie. Tam byli traperzy, a tutaj jednak kałboje ;) ale klimat jest okrutny! To fakt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość ukrytych mechanizmów w tej grze też jest masakryczna.

Właśnie czytałem, że najlepsze pasy amunicyjne i kabury są do kupienia nie w sklepie, a u trapera. Myślałem, że te jego sprawiają tylko, że różnią się wyglądem.

Ale poza tym, jest jeszcze bonus za skompletowanie 4 rzeczy z setu (dwie kabury i dwa pasy) oraz kolejny bonus, za skompletowanie 3 setów, które dają ten sam bonus. Masakra ile tego jest :P

Trzeba będzie kupić dzisiaj u niego kilka rzeczy, na razie z różnych setów, ale ważne że działa :)

A u trapera te rzeczy się odblokowują przez robienie wyzwań, ale to pewnie wiecie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego wszystkiego jest tyle że powoli trzeba zacząć planować wypady, co gdzie jak i kiedy :obama:

Dzisiaj jak wszystko dobrze pójdzie poświęcam czas na łowienie legendarnych gatunków ryb, ktoś gdzieś napisał że mocowanie się z JEDNĄ zajęło mu około GODZINY.

 

JEZUSIE KOCHANIENKI, ta gra to jest takie złoto że ja nawet nie, im bardziej w las, tym bardziej się gubię, ale podoba mi się to, ten fabularny dodatek w postaci misji do tej całej otoczki :banderas:

 

Będzie robione 100% jak nic, gurwa 100%... na pińcet zrobię tą grę aż somsiadowi oczy zbledną :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie gadacie jak byscie nigdy w RPG zadnego nie grali ;) Roznica jedynie taka ze Rockstar wrzucil sporo „losowych” przerywnikow. Pisze w cudzyslowiu bo widze ze kazdy napotyka te same oskryptowane scenki w tych samych mniej wiecej miejscach. Przy drugim przejsciu nie beda juz zapewne zaskoczeniem, ani na ich miejsce nie wskoczy nic nowego.

 

Nie hejtuje, rozkminiam :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, czacha79 napisał:

W sumie gadacie jak byscie nigdy w RPG zadnego nie grali ;) Roznica jedynie taka ze Rockstar wrzucil sporo „losowych” przerywnikow. Pisze w cudzyslowiu bo widze ze kazdy napotyka te same oskryptowane scenki w tych samych mniej wiecej miejscach. Przy drugim przejsciu nie beda juz zapewne zaskoczeniem, ani na ich miejsce nie wskoczy nic nowego.

 

Nie hejtuje, rozkminiam :listek:

 

Grałeś w ogóle? Jeśli tak to okej, jeśli nie to wydaje mi się że możesz nie mieć pojęcia o czym mówisz. Tutaj przerywnikiem jest fabuła i misje. Cała reszta to właśnie rdzeń gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tutaj się jaramy grą, a pracownicy R* pewnie mieli jeden dzień na świętowanie, i po pierwszym dniu od premiery z powrotem do piwnicy i za osiem lat RDR3. Taka gra na VR? Koń dodany do zestawu z grą? Strach pomyśleć co będzie za te kilka lat :banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hacker25 napisał:

 Strach pomyśleć co będzie za te kilka lat 

Może westworld w rzeczywistości? :P

Ale bym się z Hopkinsem i Harrisem taniej whisky w knajpie napił <3

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TeraJacek napisał:

 

Grałeś w ogóle? Jeśli tak to okej, jeśli nie to wydaje mi się że możesz nie mieć pojęcia o czym mówisz. Tutaj przerywnikiem jest fabuła i misje. Cała reszta to właśnie rdzeń gry.

Przesledz pare postów wstecz i się domyśl czy gram :obama:

 

Każdy ma takiego rdzenia na jakiego zasłużył :qk2LI17:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, czacha79 napisał:

W sumie gadacie jak byscie nigdy w RPG zadnego nie grali ;) Roznica jedynie taka ze Rockstar wrzucil sporo „losowych” przerywnikow. Pisze w cudzyslowiu bo widze ze kazdy napotyka te same oskryptowane scenki w tych samych mniej wiecej miejscach. Przy drugim przejsciu nie beda juz zapewne zaskoczeniem, ani na ich miejsce nie wskoczy nic nowego.

W sumie nie bardzo wiem o co Ci chodzi. To jakiś problem, że są te same scenki? Mogło ich w ogóle nie być. I to są bardziej smaczki niż właściwa gra.

Poza tym nie byłbym taki pewien, czy przy drugim czy którymś przejściu nie będzie nic nowego. Zresztą każdy z nas ma przegrane, obstawiam, maksymalnie ok. 25 h, co jest niewielką częścią tego, ile przy grze można spędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany gracie z mapą wyłączoną? Z kompasem? Powiem szczerze, że gdy się wyłączy wszystko to jest zajebiście, ale mam takie przyzwyczajenia z innych gier, że się czasem gubię bo lubię np. widzieć gdzie są przeciwnicy itd. Chyba wypróbuje taki motyw:

axyYdwHnAOwd7RTLB78twMqd_uywHrstwB7tMRCD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie każdemu musi się ta gra podobać, nie na każdym może zrobić wrażenie, nie dla każdy może znaleźć tu coś nadzwyczajnego dla niego. Ja to rozumiem.

 

Ja wiem jedno, wróciła mi chęć na granie dzięki tej perełce. Od jakiegoś czasu przestało mnie to bawić, co jakiś czas jedynie odpalałem sobie jakiegoś multika i tyle, ale tak ogólnie to miałem już sprzedawać sprzęt, także czekałem na tą grę jak na żadną inną, to był wóz albo przewóz.

 

I choćby to miało być te 150 czy 200 godzin, a potem i tak dam sobie spokój, będzie to godne zakończenie z konsolowym graniem.

 

 

2 minuty temu, hacker25 napisał:

Pany gracie z mapą wyłączoną? Z kompasem? Powiem szczerze, że gdy się wyłączy wszystko to jest zajebiście, ale mam takie przyzwyczajenia z innych gier, że się czasem gubię bo lubię np. widzieć gdzie są przeciwnicy itd. Chyba wypróbuje taki motyw:

axyYdwHnAOwd7RTLB78twMqd_uywHrstwB7tMRCD

 

Mi niestety nie chodzi companion na telefonie, a chciałbym spróbować :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem aplikację na tablecie, fajny bajer ale ciężko mi sie przyzwyczaić, wole sobie włączyć mape przytrzymując przycisk a tam sobie tylko zerkam jak w nawigacje w samochodzie, ale pomysl ciekawy muszę przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, TeraJacek napisał:

Mi niestety nie chodzi companion na telefonie, a chciałbym spróbować 

No mi też a też bym chętnie sprawdził.

Sporo ludzi narzeka na kompatybilność tej apki, bo nawet na stosunkowo nowych telefonach podobno nie chodzi. A przy ściąganiu apki są jakieś problemy też, trzeba coś do odpowiednich folderów wrzucać a i tak nie zawsze działa :/

Nic, może podszlifują i zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tablecie śmiga, tylko trzeba się zalogować, połączyło się z grą bez większego problemu, tablet mam 10" i jak go ustawię to wszystko pięknie widać,  na małym telefonie to słabo, ale można próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, manoszek napisał:

Na tablecie śmiga, tylko trzeba się zalogować, połączyło się z grą bez większego problemu, tablet mam 10" i jak go ustawię to wszystko pięknie widać,  na małym telefonie to słabo, ale można próbować.

Jakbym kupił tablet tylko pod wyświetlanie mapy w symulatorze kowboja sytuacja w domu zrobiłaby się dramatyczna XD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy mówicie o androidzie? Bo jeśli tak, to nie od dziś wiadomo, że lepiej apki chodzą na iOS'ie. tzn. lepiej się je programuje. Ja mam starego iphona 5s i apka śmiga dobrze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrisakurat miałem już wcześniej, żonie zabrałem teraz odpoczynek od tego dobrze jej zrobi, a ja się trochę pocieszę.

@hacker25tak o dziwo działa na andku.

Edytowane przez manoszek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komboj z nawigacją na tablecie? Chrystusie Panie, a co z IMMERSJĄ? :obama: 

Trochę mi to się gryzie.

 

 

V1gX3fTX26kcVnB1.jpg

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś też nie widzę tej aplikacji , mam iPada obok ale takie coś to próbowałem tylko przy mgs v immersja trochę leżała i już nigdy nie instalowałem nic takiego  . 

Ogólnie musi być dla mnie ta charakterystyczna mapka z boku , nie wyobrażam sobie gry Rockstar bez tego motywu to prawie jak N heh . Znajomy też się jarał że będzie grał bez znaczników i szybko odpuścił .

 

 

Podoba mi się motyw że szlugami , dobrze to jest wplecione bo wskaźnik od bullet time u mnie cały czas na rezerwie , jak podczas strzelaniny uda się na osłonie odpalić płynnie ta animacje krótka jarania no to jest coś pięknego . 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, hacker25 napisał:

Ale wy mówicie o androidzie? Bo jeśli tak, to nie od dziś wiadomo, że lepiej apki chodzą na iOS'ie. tzn. lepiej się je programuje. Ja mam starego iphona 5s i apka śmiga dobrze. 

 

Różnica w programowaniu na Androida i na iOSa jest taka że przy Iphonach masz tych urządzeń które musisz wspierać kilka, a na Androidzie jest ich tysiące, każdy producent może zrobić swoją nakładkę na system która robi z nim cuda, ubija appki przy dużym obciążeniu itd. dochodzi też dużo wersji Androida które przy programowaniu robią znaczną różnicę. Sam jestem programistą Androida zawodowo więc coś o tym wiem, coś działa na jednym telefonie, odpalasz na innym i jest wybuch :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marol0v napisał:

 

Różnica w programowaniu na Androida i na iOSa jest taka że przy Iphonach masz tych urządzeń które musisz wspierać kilka, a na Androidzie jest ich tysiące, każdy producent może zrobić swoją nakładkę na system która robi z nim cuda, ubija appki przy dużym obciążeniu itd. dochodzi też dużo wersji Androida które przy programowaniu robią znaczną różnicę. Sam jestem programistą Androida zawodowo więc coś o tym wiem, coś działa na jednym telefonie, odpalasz na innym i jest wybuch :obama:

Spoko, doceniam i szanuje. Dzięki za informacje. 

 

Moja ocena odnośnie iOS'a, była taka, że pracuje na sprzętach przy operatorce filmowej czyli kamery, stabilizatory itd. Światowi producenci wydając apki zawsze wybierają w pierwszej kolejności iOS'a. Jeśli wychodzi na androida, to zdarzają się jakieś ceregiele, że coś przerywa czy też wywala błąd, a nawet czasem zdarza się tak, że na androida nie wypuszczają jej wcale.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie jest bardzo drewniane. Bohater reaguje ze sporym opóźnieniem. Nie irytuje was to? Ogólnie spodziewałem się czegoś lepszego. Nie chce mi się w tej grze robić nic innego oprócz głównych zadań. Póki co jedynka podobała mi się bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sterowanie jest bardzo drewniane. Bohater reaguje ze sporym opóźnieniem. Nie irytuje was to? Ogólnie spodziewałem się czegoś lepszego. Nie chce mi się w tej grze robić nic innego oprócz głównych zadań. Póki co jedynka podobała mi się bardziej.
Może opóźnienie reakcji masz między TV a padem?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Przemek_07 napisał:

Sterowanie jest bardzo drewniane. Bohater reaguje ze sporym opóźnieniem. Nie irytuje was to? Ogólnie spodziewałem się czegoś lepszego. Nie chce mi się w tej grze robić nic innego oprócz głównych zadań. Póki co jedynka podobała mi się bardziej.

 

Ta bezwladnosc o ktorej piszesz to troche takie odwzorowanie tego ze jestesmy klockiem wazacym kilkadziesiat kilo a nie zlepkiem nic niewazacych pixeli. Ale rozumiem ze moze sie nie podobac. W Wiesku tez sporo osob na to narzekalo az wypuscili alternatywne sterowanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×