Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

gracie z włączonym autocelowaniem? starałem się trochę pograć z frywolnym celowaniem i jest dość ciężko, postacie (np latające ptaki) jest trudno zabić o_O

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zmieniałem żadnego ustawienia, więc nie wiem jak gram :p jak się zrobi gorąco to faktycznie bywa ciężko, ale od czego jest bullet time :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam premierowa PS4 PRO, pierwszy raz zdarzylo mi sie aby zaczela tak glosno chodzic. Dzieje sie to glownie przy RDR2 przy Spiderze jest znosnie. U Was tez chodza na wysokich obrotach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nenesior napisał:

gracie z włączonym autocelowaniem? starałem się trochę pograć z frywolnym celowaniem i jest dość ciężko, postacie (np latające ptaki) jest trudno zabić o_O

Z właczonym auto aim grają cieniasy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, paweltpb napisał:

Mam premierowa PS4 PRO, pierwszy raz zdarzylo mi sie aby zaczela tak glosno chodzic. Dzieje sie to glownie przy RDR2 przy Spiderze jest znosnie. U Was tez chodza na wysokich obrotach?

 

Nie wiem. Wlacz dzwiek w sluchawkach / glosnikach / telewizorze i nie zwracaj uwagi na rzeczy ktore nie maja najmniejszego znaczenia. Wiatraki w konsoli masz po to, zeby chlodzily to co sie nagrzeje. Skoro sprawdziles ze dzialaja to graj dalej nie przejmujac sie takimi glupotami.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z właczonym auto aim grają cieniasy
Jeżeli to jest ten nenesior który gra w Division, to uważaj bo cię zaprosi na DZ i spuści bańki.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banana na morde działa tak jak w jedynce?? To znaczy, że nie ważne co się zrobi honor ani się nie zwiększa ani zmniejsza?? W tutorialu nic na ten temat nie mówili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las tym lepiej. 17 % fabuły, a 20h na liczniku jakieś. Co mi się podoba, to nie ma pierdyliarda pytajników i innych ujów mójuf. Po prostu to wszystko z głową i rozsądkiem tak zrobione. Żadnej powtarzalności, co chwilę czymś zaskakuje. Człowiek nie chce śpieszyć się fabułą, bo aż chce się latać po mapie " za byle czym ". Siedzieć przy ognisku w obozie, śpiewać, tańczyć i słuchać opowieści. To wszystko jest tak dobrze zrobione, że czasem człowiek zapomina, że to gra. W sumie w końcu mamy gre jak życie. Gra oczywiście nie jest idealna i ma swoje małe wady. No, ale jak gdzieś przeczytałem. Gra idealna nie jest, bo takich nie ma, ale jest to gra wybitna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JankoPL napisał:

Banana na morde działa tak jak w jedynce?? To znaczy, że nie ważne co się zrobi honor ani się nie zwiększa ani zmniejsza?? W tutorialu nic na ten temat nie mówili

Nie działa. Honor i tak tracisz. Jedyne zastosowanie jakie widziałem to szybsze zmniejszenie paska Wanted. Jeśli masz ją założoną, zaczną cię ścigać, to po ukryciu się możesz ją zdjąć i rzekomo szybciej dadzą sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to właśnie jest z tym honorem? W sensie, bo w takim inFamous działa to tak, że powinno się robić tylko dobre rzeczy, jeśli chcemy być dobrzy, albo złe, gdy chcemy być źli. Bo inaczej nie miało to sensu. A jak jest w RDR 2?

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem jest sporo okazji do zwiększania i zmniejszania honoru, drobne potknięcia na drodze prawości łatwo skorygować 

I generalnie lepiej być dobrym, ma się wtedy zniżki w sklepach i z tego co zrozumiałem kilka dodatkowych zadań, które wymagają określonego poziomu honoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całe ściganie i napadanie jest mocno niedopracowane niestety. Nawet mając bandmę lub maskę na twarzy jakimś cudem wiedzą, że ja to ja i wszczynają pościg. Albo taki napad na pociąg .. w dobie gdy nie było telefonów komórkowych stróże prawa wiedzą o napadzie w chwilę po jego rozpoczęciu, pociąg staje i jest mnóstwo agentów ... no litości. Taka akcja powinna nieść za sobą konsekwencje, ale tylko wtedy gdy był jakiś świadek który mnie zidentyfikował. Albo przeszukiwanie zwłok - no dlaczego dostaję negatywną karmę za okradnięcie kogoś martwego kogo nie zabiłem skoro nikt tego nie widzi? Kradzież powinna być karana gdy ktoś nas na tym przyłapie, a nie zawsze z urzędu.

13 godzin temu, xavris napisał:

Ilość ukrytych mechanizmów w tej grze też jest masakryczna.

Właśnie czytałem, że najlepsze pasy amunicyjne i kabury są do kupienia nie w sklepie, a u trapera. Myślałem, że te jego sprawiają tylko, że różnią się wyglądem.

Ale poza tym, jest jeszcze bonus za skompletowanie 4 rzeczy z setu (dwie kabury i dwa pasy) oraz kolejny bonus, za skompletowanie 3 setów, które dają ten sam bonus. Masakra ile tego jest :P

Trzeba będzie kupić dzisiaj u niego kilka rzeczy, na razie z różnych setów, ale ważne że działa :)

A u trapera te rzeczy się odblokowują przez robienie wyzwań, ale to pewnie wiecie :P

 

Dasz linka do tych opisów? Bo w grze bonusy są wypisane jedynie przy torbach, przy amuletach i przy ulepszonej kaburze. Reszta rzeczy nie ma jakichkolwiek informacji o perkach itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, czacha79 napisał:

Dasz linka do tych opisów? Bo w grze bonusy są wypisane jedynie przy torbach, przy amuletach i przy ulepszonej kaburze. Reszta rzeczy nie ma jakichkolwiek informacji o perkach itd.

Jutro Ci wrzucę, ok? Mam w robocie chyba jeszcze zakładkę otwartą :p

 

w kwestii honoru pełna zgoda...z tymi pościgami to jest masakra. Szturchnie się kogoś konno w mieście, gość wstaje, zaczyna do nas strzelać, mamy ujemny honor i zaczynają nas ścigać. Taka immersja a taki debilizm...

a jak jechał gość na koniu i umarł sam z siebie i mu wyciągnąłem złote zęby to było ok, ale ograb jakieś bezpańskie zwłoki w środku lasu i już jest kara do honoru...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcesz wsiąść na konia, ale gra uznała inaczej :D 

 

 

:30vm3cw::jaro::whyyy:

 

 

Przegladam reddita i leje ze śmiechu co tam ludzie wrzucaja :vxoAZzf:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łazicie lewym analogiem czy prawym sterujecie też? Bo nie wiem czy mi pad szwankuje czy może tak trudno Arturowi chodzi się po śniegu, że co chwilę się zatrzymuje.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, nenesior napisał:

gracie z włączonym autocelowaniem? starałem się trochę pograć z frywolnym celowaniem i jest dość ciężko, postacie (np latające ptaki) jest trudno zabić o_O

Ja od razu ten 100% aim wyłączyłem i dałem minimalny poziom,  zresztą mam zamiar grać online więc trzeba się wprawiać.

 

6 godzin temu, Malakay napisał:

2x L1 chowamy kolta szpanersko :D

A jak by ktoś się zastanawiał jak strzelić w powietrze tak jak na trailerze to podczas celowania dajemy :dpgora:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad ci szwankuje. Mialem to samo, wymienili ma nowy na gwarancji. Chociaz pamietaj o tym aby szybciej chodzic trzeba uzywac X :p 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79

Tu masz te bonusy opisane

http://www.accelerated-ideas.com/news/red-dead-redemption-2-how-to-unlock-reinforced-equipment.aspx

 

Kurde kupiłem wczoraj w sklepie zegarek kieszonkowy, który miał pokazywać godzinę. W ekwipunku wcisnąłem 'załóż' i nie zauważyłem żadnej różnicy... Czyżby mnie okantowali na 13$ ? :P Dobrze, że po biednym początku z kasą się zrobiło łatwiej.

Swoją drogą, nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w jakąś tego typu grę, gdzie będąc kurde na początku historii (ciągle II rozdział) i grając przez jakieś 4h nie zrobiłem ani jednego zadania XD Jak kupiłem sztucer i wpadłem w las no to króliki na drugą połowę mapy spieprzały :P

Ale będę musiał trochę historię podgonić, bo chcę połowić :P a nie tylko okradać domy, skórować i szukać ostatniego pieprzonego owocu leśnego do wyzwania :/ Nie mam pojęcia gdzie to może rosnąć, ale zostały mi jeszcze zimne rejony do zwiedzenia, więc pewnie tam.

Edytowane przez xavris
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

@czacha79

Tu masz te bonusy opisane

http://www.accelerated-ideas.com/news/red-dead-redemption-2-how-to-unlock-reinforced-equipment.aspx

 

Kurde kupiłem wczoraj w sklepie zegarek kieszonkowy, który miał pokazywać godzinę. W ekwipunku wcisnąłem 'załóż' i nie zauważyłem żadnej różnicy... Czyżby mnie okantowali na 13$ ? :P

Wciśnij strzałkę w dół i obok temperatury będziesz miał godzinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Kurde kupiłem wczoraj w sklepie zegarek kieszonkowy, który miał pokazywać godzinę. W ekwipunku wcisnąłem 'załóż' i nie zauważyłem żadnej różnicy... Czyżby mnie okantowali na 13$ ?

 

Godzinę na założonym zegarku (jak i cały zegarek) możesz zobaczyć przytrzymując L2 ---> przełączyć na przedmioty i wybrać zegarek. Jest to poz. 3 zaraz za lornetką i aparatem fotograficznym

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JankoPL napisał:

Wciśnij strzałkę w dół i obok temperatury będziesz miał godzinę

I właśnie widzisz, widziałem że tam jest, ale mam kurde wrażenie, że zawsze była... Ale jak nie to ok :)

Teraz, rad840 napisał:

 

Godzinę na założonym zegarku (jak i cały zegarek) możesz zobaczyć przytrzymując L2 ---> przełączyć na przedmioty i wybrać zegarek. Jest to poz. 3 zaraz za lornetką i aparatem fotograficznym

O, i tu pewnie o to chodzi. Czyli jest to kompletnie nieużyteczny dynks, ale jaki stylowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do prordera miał być jakiś dodatkowy $ w grze. Ja to powinienem gdzieś odebrać czy miałem już uruchamiając grę? U mnie bieda straszna dlatego pytam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy samym obozie, na zachód, jest spalona osada. U sszeryfa pod biurkiem jest sztabka złota. Z tym do pasera i masz spokój na trochę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×