Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Orientuje się ktoś czy można użyć kodu na konia bojowego z polskiego pudełka, na tureckim koncie PSN? Czy muszę tworzyć nowe konto PL na konsoli, żeby z tego skorzystać?

Edytowane przez T-Will

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze mam pytanie,gdzie się wpisuje kod na tego konika i jakies tam wyposażenie ?. Nie spodziewałem się,że będę miał na nie kod w pudełku(bo kupiłem zwykłą wersję),a tu bach jest kodzik. To chciałbym go wykorzystać,ale nie mogę znależć gdzie go można wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sipap napisał:

To ja jeszcze mam pytanie,gdzie się wpisuje kod na tego konika i jakies tam wyposażenie ?. Nie spodziewałem się,że będę miał na nie kod w pudełku(bo kupiłem zwykłą wersję),a tu bach jest kodzik. To chciałbym go wykorzystać,ale nie mogę znależć gdzie go można wpisać.

Na kartce z kodem masz wszystko napisane :) Wbijasz na PS Store i na dole w panelu bocznym szukasz "realizacja kodów" / "redeem codes".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Co do honoru to faktycznie CZASEM BARDZO CHUJOWO DZIAŁA.

Jadę sobie a tam jakiś kolo mnie mija ostro zapier... i wiezie ja koniu skrępowana dziewkę a ta drze się pomocy, to gościa odstrzelilem, konia uspokoilem i zdejmuje ja z konia a w tym czasie mija mnie jakaś bryczka i co? JEB przestępstwo uprowadzenie, no kur... niech ich strzeli...

A takich baboli od groma... Typ do mnie mierzy i zaczyna strzelać to ja w samoobronie odpowiadam ogniem, jeb przestępstwo i już mnie ściągają, no kur... miałem dać się zabić?

 

Z dziewką to jednak trochę racja, wiesz jakbyś sam jechał  i widział sytuację gdzie leży odstrzelony gości a inny stoi koło takiej spętanej na koniu to co byś pomyślał? a superbohater uratował damę, czy o cholera to morderca, który uprowadził kobitę?

 

Zapewne coś będą poprawiać jak będzie duży feedback o takie sprawy.

 

Ja miałem sytuację, idę sobie przez Saint Denis i ktoś do mnie mówi mi dzień dobry, akurat postanowiłem odpowiedzieć niegrzecznie i co się stało? gość poleciał na policję i bach nieobyczajne zachowanie czy jak to się zwało ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q Saint Denis poruszam się pieszo, dwa razy na koniku przez przypadek trąciłem przechodnia i komunikat napad bez broni i cyk do pudła:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie za wcześnie na takie pytanie, ale gdzie szybko i łatwo można zgarnąć trochę kabony i załatwić więcej broni?

Wysłane z mojego CMR-AL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeśli w dwóch regionach jest do zapłacenia grzwyna odpowiedno 80, i 60 dolców to jest jakiś inny sposób niż zapłata?

 

Jeśli tylko płacąc można się tego pozbyć, to powie ktoś w jakim miejsu za takie coś sie płaci? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie da się tego jakoś zrekompensować, np. dobrymi uczynkami? Tylko zapłata zniesie grzywną, tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak dla mnie to na równi z God of Warem gra roku, nie mogę sie oderwać :p. Szkoda, ze nie można sprawdzić ile mam godzin na liczniku :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom przydałby się licznik. Ale gra jest faktycznie ogromna. W takim czasie już zdążyłem ukończyć Spidermana, czy GoW. A tutaj dopiero 26 procent fabuły i 30 ogółu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Oranje napisał:

Czyli nie da się tego jakoś zrekompensować, np. dobrymi uczynkami? Tylko zapłata zniesie grzywną, tak? 

Honor to honor, grzywna to grzywna :)

grzywne można tylko spłacić niestety

Godzinę temu, Klaxxon napisał:

Nie wiem czy nie za wcześnie na takie pytanie, ale gdzie szybko i łatwo można zgarnąć trochę kabony i załatwić więcej broni?

Pisałem i tym niedawno. W spalonej osadzie tuż obok obozu jest sztabka złota w biurze szeryfa, która u pasera można sprzedać za 500$.

Oprócz tego jest zadanie na 4 słynnych rewolwerowców, po zabiciu każdego można podnieść ich broń.

Oprócz tego miałem coś takiego, że spotkałem npca, który potrzebował lekarstwa. Jakiś czas później odwdzięczył się fundując mi coś u rusznikarza.

Kasa to w sumie nie jest straszny problem. Legendarne zwierzaki też dają u trapera koło 50$.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te procenty podczas zapisywania gry pokazują ile ukończylismy fabuły? Bo chyba niemożliwe abym po 3,4,5 godzinach grania miał 17% :) (ostatnia misja: "Lenny? Lenny!") 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest procent ukończenia gry. Do tego się liczą takie rzeczy jak ilość broni, ilość rozpoznanych zwierząt itp.

Stopień ukończenia fabuły masz na ekranie postępu przy trybie fabularnym

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te procenty podczas zapisywania gry pokazują ile ukończylismy fabuły? Bo chyba niemożliwe abym po 3,4,5 godzinach grania miał 17% (ostatnia misja: "Lenny? Lenny!") 
 
Leci lajk za misję Lenny, mistrz misja, jak bym widział służbowy wypad z ekipą, bo jeden góra dwa szybkie kielony i do domu... Taaa

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Leci lajk za misję Lenny, mistrz misja, jak bym widział służbowy wypad z ekipą, bo jeden góra dwa szybkie kielony i do domu... Taaa

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Ta misja jest zajebista.................idealnie oddaje spotkania w barze na jedną góra 2 setki hehehehehe.Tylko jeszcze brakuje przygodnego ruch.......... z byle jaką niewiastą:4_joy::good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest glitch przy sztabkach złota. W tym spalonym biurze szeryfa. Podczas podnoszenia jej, trzeba wyjść do menu głównego gry i po ponownym uruchomieniu gry udajemy się tam jeszcze raz. Różnica taka, ze możemy podnieść x30 sztabek

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co oznaczają symbole Trelf, Pik, Karo, Wino przy danej broni która posiadamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kolos28 napisał:

Jest glitch przy sztabkach złota. W tym spalonym biurze szeryfa. Podczas podnoszenia jej, trzeba wyjść do menu głównego gry i po ponownym uruchomieniu gry udajemy się tam jeszcze raz. Różnica taka, ze możemy podnieść x30 sztabek emoji4.png

Jak ktoś lubi tak grać to śmiało. Mnie granie z kodami znudziło 15 lat temu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są kody a tylko glitch w grze.
Zresztą ten kto jeszcze nie był w tym miejscu a jest mniej cierpliwy to może skorzystać bo 15 tyś baksów wpada.
Ja osobiście sam nie skorzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Oranje napisał:

Czyli nie da się tego jakoś zrekompensować, np. dobrymi uczynkami? Tylko zapłata zniesie grzywną, tak? 

Możesz się dać aresztować. Przesiedzisz trochę w pudle to grzywna zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, danken000 napisał:

Możesz się dać aresztować. Przesiedzisz trochę w pudle to grzywna zniknie.

I tak i nie. Jeśli mieliśmy przy sobie wystarczająco kasy, to przy aresztowaniu i tak zabiorą grzywne. Jeśli mieliśmy mniej to zabiorą nam wszystko ale zniknie cała grzywna. 

Lepiej honorowo zapłacić niż kombinować :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tfuu z takimi glitchami, tylko uczciwie zrabowane pieniądze od podróżujących npc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie misja z Lenym jest najgorsza do tej pory, a pare ich juz bylo .. to w sumie żenujące takie udawanie nachlania... słabe IMHO :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cokolwiek co Ci się w tej grze podoba? Może się niepotrzebnie męczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×