Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, xavris napisał:

Jest cokolwiek co Ci się w tej grze podoba? Może się niepotrzebnie męczysz.

 

Skad taki pomysl ze sie mecze? To ze potrafie trzezwo spojrzec i skrytykowac cos co mi nie odpowiada w jakiejs grze nie znaczy ze gra mi sie nie podoba. Gra jest super, ale to nie jest dla mnie gra tego roku ani tej generacji. Dalbym jej 9/10 - 9.5/10, ale nie wiem jak dalej fabula bedzie wygladala. Musisz sie z tym jakos pogodzic ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja siedzę w drugim rozdziale i powoli mam dosyć -widoki widokami ale nudy straszne -misje porozrzucane daleko,kulasz sie tym koniem niemiłosiernie, podobno 70% graczy nie kończy gier-myśle ze tu spokojnie tyle bedzie-po pierwszym zachwycie, nuda,ogromna mapa,klawiszologia odrzucą

misje jak na razie bez szału-najbardziej podobała mi sie gra w pokera w misji z zachlanym księdzem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czacha79 napisał:

 

Skad taki pomysl ze sie mecze? To ze potrafie trzezwo spojrzec i skrytykowac cos co mi nie odpowiada w jakiejs grze nie znaczy ze gra mi sie nie podoba. Gra jest super, ale to nie jest dla mnie gra tego roku ani tej generacji. Dalbym jej 9/10 - 9.5/10, ale nie wiem jak dalej fabula bedzie wygladala. Musisz sie z tym jakos pogodzic ;) 

Ale to nie był pocisk. Wczoraj chyba pisałeś, że gra Cie zaczyna nudzić, dzisiaj to. Myślałem że Ci po prostu nie siadło i zmuszasz się do grania. A to że ma wady to jest sprawa oczywista. 

Nie muszę się z niczym godzić, bo nie uważam tej gry za arcydzielo. Oceny na razie nie wystawie, bo ciężko. Nawet gdybym jej prywatnie 10, to dalej nie musi jej klasyfikować jako arcydzieło, którego trzeba bronić własną piersią. Ale i tak będzie to top 5 generacji :)

2 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:

Mnie się podoba torba Artura, zajebiscie pojemna ;)

Niby możesz nosić jednocześnie mięso dzika,aligatora, ryby, króliki, żaby, roczny zapas amunicji dla dywizji wojska, 50 butelek różnych alkoholi, lekrastw i toników, ale piór do robienia strzał tylko 10 :p

1 godzinę temu, arkadiuszj napisał:

No ja siedzę w drugim rozdziale i powoli mam dosyć -widoki widokami ale nudy straszne -misje porozrzucane daleko,kulasz sie tym koniem niemiłosiernie, 

Kupić grę o dzikim zachodzie, gdzie głównym środkiem transportu jest koń a miasta są małe i  daleko od siebie i narzekać, że gra jest wolna i wszędzie jest daleko xD

W zasadzie to jest plus za realizm do oceny :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czacha79 napisał:

 

Skad taki pomysl ze sie mecze? To ze potrafie trzezwo spojrzec i skrytykowac cos co mi nie odpowiada w jakiejs grze nie znaczy ze gra mi sie nie podoba. Gra jest super, ale to nie jest dla mnie gra tego roku ani tej generacji. Dalbym jej 9/10 - 9.5/10, ale nie wiem jak dalej fabula bedzie wygladala. Musisz sie z tym jakos pogodzic ;) 

Czacha to napisz który tytuł jest dla Ciebie grą generacji czy tam roku. Dla mnie ta gra wciąga nosem wszystko Co wyszło I Co wyjdzie przez kolejne 2 lata,.. Nowy Król saidł na tronie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Malakay napisał:

Czacha to napisz który tytuł jest dla Ciebie grą generacji czy tam roku. Dla mnie ta gra wciąga nosem wszystko Co wyszło I Co wyjdzie przez kolejne 2 lata,.. Nowy Król saidł na tronie. 

 

Czachą co prawda nie jestem ale uważam,że Kratosa z synem nie wciąga nosem,wręcz przeciwnie nawet. Dla mnie nie ma co tak wsadzać do jednego wora wszystkich gier bo to tak jakby wybierać który gatunek muzyczny jest muzyką dekady,albo zrobić to samo porównanie z filmami. God of War jest Królem w swojej dziedzinie a RDR2 jest szeryfem na swoim podwórku, tyle:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze i GoW i Rdr2 są najlepsze w swojej klasie, jedna i druga reprezentują wybitny poziom gier, osobiście czekałem na cos takiego od Wieska 3.  Chociaż klimat jednej i drugiej nie musi się każdemu podobać to widać, ze to gry tworzone latami :) Western nawet jako filmy ma swoja ślamazarną specyfikę - właśnie dlatego wielu moze znudzić. Ja osobiście jaram sie rzeczami takimi jak łowienie ryb, polowanie, jazda konna, a sto innych osob oleje to i woli miażdży głowy w GoW :p. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dwie różne gry. Fabularnie GoW był świetny, ale gameplay jest raczej lepszy w symulatorze konia, bo zwyczajnie jest więcej do roboty.

Edit. Mówię o moich odczuciach oczywiście. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, T-Will napisał:

Na kartce z kodem masz wszystko napisane :) Wbijasz na PS Store i na dole w panelu bocznym szukasz "realizacja kodów" / "redeem codes".

Wielkie dzięki za pomoc. Rzadko używam kodów i zapomniałem,że jest coś takiego na ps store i szukałem wewnątrz gry.  To może jeszcze pomoc,gdzie tego konika mogę odebrać? Będzie w stajni ,w obozie? Teraz mam jakiegoś Kentucky,ale to chyba nie ten z kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za pomoc. Rzadko używam kodów i zapomniałem,że jest coś takiego na ps store i szukałem wewnątrz gry.  To może jeszcze pomoc,gdzie tego konika mogę odebrać? Będzie w stajni ,w obozie? Teraz mam jakiegoś Kentucky,ale to chyba nie ten z kodu?
W 2 rozdziale, będziesz miał w stajni za darmo.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michalx2204 napisał:

Czachą co prawda nie jestem ale uważam,że Kratosa z synem nie wciąga nosem,wręcz przeciwnie nawet. Dla mnie nie ma co tak wsadzać do jednego wora wszystkich gier bo to tak jakby wybierać który gatunek muzyczny jest muzyką dekady,albo zrobić to samo porównanie z filmami. God of War jest Królem w swojej dziedzinie a RDR2 jest szeryfem na swoim podwórku, tyle:)

Sory panie ale kratos z synem razem w dwóch mają mniej animacji niż koń Morgana, z całym szacunkiem dla Barloga bo zrobił super exclusiwa dla sony ale jego gra ma zbyt dużo ograniczeń, I zbyt mało interakcji ze światem... Rockstar postawili poprzeczke tak wysoko ze nie zdziwie sie jak the last of us2 czy gra kojimy zostaną opoznione o rok z racji przemodelowania całego mechanizmu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim rozdziale jak zrobisz 1misje z wujkiem przed pogadaniem z reszta  i zrobieniem innej misji wczesniej przepadają różne misje z tymi 4 postaciami z obozu 

ja tak niestety zrobiłem 

10/10 gra :) mesjasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Malakay napisał:

Sory panie ale kratos z synem razem w dwóch mają mniej animacji niż koń Morgana, z całym szacunkiem dla Barloga bo zrobił super exclusiwa dla sony ale jego gra ma zbyt dużo ograniczeń, I zbyt mało interakcji ze światem... Rockstar postawili poprzeczke tak wysoko ze nie zdziwie sie jak the last of us2 czy gra kojimy zostaną opoznione o rok z racji przemodelowania całego mechanizmu. 

Mówisz że diabeł tkwi tu w szczegółach. Oczywiście, R* zaszalał z detalami aby jak najlepiej urzeczywistnić świat (zazdro dla osób której mają Pro i jakiś wypasiony TV 4k bo gra na pewno musi robić na takim sprzęcie wrażenie jeszcze większe niż na fatce) . Aczkolwiek to będzie pewnie kontrowersyjne co powiem ale rewolucyjnego nic ta gra nie wnosi. Gra bazuje na schematach z RDR i GTA i to widać. Cofne - rewolucje może i wprowadza ale pod względem wyżej wspomnianej otwartości, możliwości i przykucia uwagi do największych detali. Może i za szybko rzucam takie słowa grając w nią jedynie kilka godzin ale jak na razie takie mam odczucia. Zarówno Rdr2 i poprzednie tytuły to diament tej generacji, jednak nie zgodzę się z ublizeniem Kratosowi że jest bardziej drewniany od Arthura. I jestem za tym aby nie iść mimo wszystko w takie porównywanie gier bo wyobraź sobie tego ociezalego, poczciwego Spartiate gdyby mu dorzucić kilka animacji więcej:d

Edytowane przez Michalx2204
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno GoW jak i RDR2 to fenomenalne gry. Jednak Rockstar stworzył coś co jest o poziom wyżej o wszystkich hiciorów z ostatnich lat. 

Znalazł już ktoś mordercę psychola?XD Mi się udało i róbcie to w nocy, bo klimatem niszczy. Gra roku i gra generacji. Czuje tu takie coś jak w przypadku Wiedźmina 3. Chce się, żeby ta przygoda się nigdy nie skończyła. Człowiek deletkuje się wszystkim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Michalx2204 napisał:

Mówisz że diabeł tkwi tu w szczegółach. Oczywiście, R* zaszalał z detalami aby jak najlepiej urzeczywistnić świat (zazdro dla osób której mają Pro i jakiś wypasiony TV 4k bo gra na pewno musi robić na takim sprzęcie wrażenie jeszcze większe niż na fatce) . Aczkolwiek to będzie pewnie kontrowersyjne co powiem ale rewolucyjnego nic ta gra nie wnosi. Gra bazuje na schematach z RDR i GTA i to widać. Cofne - rewolucje może i wprowadza ale pod względem wyżej wspomnianej otwartości, możliwości i przykucia uwagi do największych detali. Może i za szybko rzucam takie słowa grając w nią jedynie kilka godzin ale jak na razie takie mam ODCZUCIA. Zarówno Rdr2 i poprzednie tytuły to diament tej generacji, jednak nie zgodzę się z ublizeniem Kratosowi że jest bardziej drewniany od Arthura. I jestem za tym aby nie iść mimo wszystko w takie porównywanie gier bo wyobraź sobie tego ociezalego, poczciwego Spartiate gdyby mu dorzucić kilka animacji więcej:d

Oczywiscie ze dwójka czerpie garściami z rdr1.. Misje losowe, kłusownictwo, czy honor... Ale dodano rozmowy z każdym npc, mnogość sytuacji I ogrom aktywności (dzisiaj odkryłem łowienie ryb!!)... Gra kipi detalami, nie nudzi jak gry Ubisoftu czy inne open worldy jak spiderman, Mafia3 czy shadow of mordor bo nie ma szablonów! Tutaj każda misja nawet poboczne jest inna... Do tego fabuła I genialnie podłożony dubbing, kto grał ac oddysey ten chyba widzi roznice. A czekacie bo na horyzoncie tryb online... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkałem gościa od którego otrzymałem mapę z legendarnymi rybami zadaniem jest je łowić i wysyłać do niego. Powie mi ktoś w jaki sposób je wysłać/dostarczyć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem tak. GOW i RDR 2 to świetne gry, ale jak je odpaliłem to nie zrobiły na mnie aż tak wielkiego wrażenia jak kiedyś Uncharted 2. Nie było tego efektu wow. Natomiast zupełnie inaczej było z HZD. Owszem tam prolog był nudny ale potem gra mnie zachwyciła. Nie wiem czy to przez majestat cyberzwierzaków, czy przez piękną grafikę. W każdym razie bawiłem się przy tej grze super.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś po misjach usunąć to podsumowanie jaki medal zdobyłem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Przemek_07 napisał:

Ile w grze jest rozdziałów? Ja jestem już w 4 i szybko to dość leci.

 

W necie pisali, ze 6 plus pewnie epilog :p ja na trzecim jestem i rzeczywiście dość szybko leci. Az strach, bo nie chce kończyć! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ronnie80 napisał:

Wczoraj spotkałem gościa od którego otrzymałem mapę z legendarnymi rybami zadaniem jest je łowić i wysyłać do niego. Powie mi ktoś w jaki sposób je wysłać/dostarczyć? 

No a jak się kiedyś coś wysyłało? Idziesz na pocztę :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, xavris napisał:

No a jak się kiedyś coś wysyłało? Idziesz na pocztę :)

Jak wysłać pocztą nie będzie można to może oznaczać że jest coś zbugowane, ja tak miałem z wystawą martwej natury, po wczytaniu (i zdobyciu ponownie skór, bo mimo iż tamte miałem w wyposażeniu to nie pokazywało mi rejestrze że odhaczone) udało się w końcu wysłać tą pocztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Malakay napisał:

Czacha to napisz który tytuł jest dla Ciebie grą generacji czy tam roku. Dla mnie ta gra wciąga nosem wszystko Co wyszło I Co wyjdzie przez kolejne 2 lata,.. Nowy Król saidł na tronie. 

 

 

O wiele lepsza ale tez inna nieco zabawe oferowal wspomniany wyzej God of War. Ciezko porownywac te dwie gry, ale jak najbardziej moge porownac satysfakcje ktora czuje i RDR2 to nie ten poziom.. moze dlatego ze to nie ten poziom emocji i akcji  co u Kratosa. 

 

RDR2 jest troche jak pojscie do teatru albo opery., gdy GoW byl jak zajebisty film w IMAXie. Jedno i drugie lubie ;) 

 

Grajac w RDR2 czuje ze to GTA na sterydach. To nic zlego, uwielbiam GTA! Ale nawet ton glosu i sposob mowienia w niektorych momentach przypomina mi glos Trevora. Jeszcze sie okaze ze jestsmy jego prapradziadkiem :vxoAZzf:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, xavris napisał:

No a jak się kiedyś coś wysyłało? Idziesz na pocztę :)

Gołębiem :30vm3cw:

18 minut temu, AXA napisał:

Jak wysłać pocztą nie będzie można to może oznaczać że jest coś zbugowane, ja tak miałem z wystawą martwej natury, po wczytaniu (i zdobyciu ponownie skór, bo mimo iż tamte miałem w wyposażeniu to nie pokazywało mi rejestrze że odhaczone) udało się w końcu wysłać tą pocztą.

Widocznie jest zbugowane, na poczcie nie mogę nic wysłać.. Będę próbował może w końcu zaskoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Przemek_07 napisał:

Ile w grze jest rozdziałów? Ja jestem już w 4 i szybko to dość leci.

Gierka od 4 rozdziału leci szybko , ja już skończyłem . Kilka rzeczy nie zagrało koniec końców imo ale generalnie mesjasz i pewnie podejdę za jakiś czas jeszcze raz a gra ogólnie będzie włączana żeby polatać . Zgadzam się że mapa po czasie nie sprawia wrażenie ogromnej , ona jest na maksa skondensowana jak GTA V + ogromna widoczność . 

nie mogę wybaczyć olania terenu  z jedynki i zrobienia z tego huba do online zapewne , ogromny zawód

Na pewno wrażenie zrobiła fizyka rodem z GTA 4 . Dialogi i muzyka ( szczególnie podczas creditsow ) 10/10  . Skrypt koniec końców ? 

Chwyta za serducho ale jednocześnie cała gra to ogromny fan service z Marstonem niczym Star Wars 7 , wszystko takie hmmm amerykańskie cała historia dosyć oczywista .... Boli na maksa niewykorzystany teren .  Bezpiecznie .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×