Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprzedaje idealne skóry, wszystkie poroża i kly rzeźnikowi to trapper ma potem wszystko dostępne?? Czy jednak trzeba ze wszystkim lecieć zawsze do trapera??
Tak, to co sprzedasz to ma później dostępne do wytwarzania. Sprzedawaj tylko skory plus to co potrzebujesz do danego przedmiotu. Za resztę u pasera zrobisz ozdoby i talizmany.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te talizmany i ozdoby widać jak są założone czy to tylko taki pic jak nie przymierzając grawerka w AC Odyssey? :wiesiekthug:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talizmany można nosić na raz tylko dwa (wizualnie), wszystkie działają pasywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto nadmienić, że z ulepszeniami torby jest to samo - działają wszystkie wykupione co też nie jest wprost nigdzie powiedziane. Tak samo nie trzeba mieć założonego bandoliera, żeby móc nosić więcej Anno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się wam mieć zablokowaną czasem interakcje z NPC-tami? Z kilkoma już nie mogłem w ogóle przeprowadzić  " Przywitaj się" "Podjudź" bo były niepodświetlone (A sami mnie zagadywali więc "wyczerpanie się dialogów" nie ma opcji. Zdarzyło mi się jeszcze,że w misji z rozdziału drugiego 

Spoiler

z sektą gdzie trzeba było odbić brata Mary chłopak wszedł na konia żeby uciekać po tym jak udusiłem sekciarza i nic. Nie wgrało się w ogóle,że ma uciekać a ja mam go gonić. Po prostu sobie spacerował wokół miejsca akcji. Potrzebne było wczytanie save'a.

Ogólnie nie wiem czy mam się bać co będzie dalej czy to były mega przypadkowe i jednorazowe akcje. Oby tak było. I sam na własnej skórze się przekonałem o tym niestety trochę niedziałającym systemie godności,honoru i oceny naszych czynów. Kurcze 3 chłopa się rzuciło na mnie w lesie jak się z nimi przywitałem więc ich odstrzeliłem jak kaczki,i co? Grzywna 15$. Potem w mieście gościa lekko szturchnąłem a ten do mnie strzela XDD a jak mu oddam to wiadaomo co się stanie a więc wychodzi na to,że mam dać się zabić? Narzekając jeszcze trochę: albo ja zrobiłem jakiś błąd ale byłem poszukiwany w Valentine. Spoko,grzywna 15$ to stwierdziłem,że nie ma co kombinować i chciałem pójść do stróża prawa aby opłacić to czy nawet od razu pójść do paki i co? Ten strzela do mnie XDD Suma sumarum poddałem się,odsiedziałem w pudle i grzywne też sobie odebrali z portfela. Zwracam honor jeśli na poczcie tylko można to zrobić,ale... wtf? Ja rozumiem,że gry nie są jeszcze mimo wszystko na takim poziomie aby weryfikować czy gracz coś robi świadomie albo nieświadomie ale kurcze xD wkurza to po prostu jak za próbę bronienia się dostajemy kary czy zwykłej,głupiej prowokacji słownej do innego npc'ta (bo w końcu nie będziemy frajerami) ktoś do nas od razu strzela XDDD Faktycznie chyba gracz popychany jest do tego aby z - de facto złego charakteru (Bo Arthur aniołkiem nie jest) robić potulną owieczkę która będzie każdemu pomagać i komplementować. Co tam,że w następnej misji głównej (z roz.2) będziemy

Spoiler

odbijać Micaha detonując posterunek i wybijając pół miasta:P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie, ale jak umyć naszego konia ? I czy wpływa to jakoś na grę ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, slepa_kostucha napisał:

Takie głupie pytanie, ale jak umyć naszego konia ? I czy wpływa to jakoś na grę ?

pozdro

Jeśli nie dostałeś jeszcze szczotki, którą można wyczyścić konia, możesz po prostu pojeździć chwilę po głębszej wodzie. Brudny koń choruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, slepa_kostucha napisał:

okej w takim razie gdzie można dostać szczotkę ?

2 rozdział bodajże, na samym początku jakoś dostaniesz wycieczkę do Valentine do stajni gdzie będziesz musiał kupić konia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liczniku ~25% gry, kończę pomalutku drugi rozdział...

 

Może ktoś kto jest już o wiele dalej udzielić mi informacji

Czy jest w tej grze jakiś wątek przewodni? Bo jak narazie wszystko skupia się na działalności obozu i postaciach gangu.

 

W pierwszej części wątkiem przewodnim bylo odkupienie win czyli zabijanie członków gangu (w zamian za wolność), co wiadomo jak się skończyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni takie pytanie. Jak łapać kinie na lasso? Celuje, rzucam, trafiam, trzymam rumaka na sznurku i co dalej? W sensie mam cały czas wciśnięte L2 i tu zaczyna się problem bo nie wiem co teraz? Podchodzić do konia?, ciągnąć go w swoim kierunku?, uspokajać?... Generalnie zawsze kończy się to u mnie tym, że po paru chwilach szarpania się z koniem Arthur traci wytrzymałość i koń go wywraca, zaczyna ciągnąć no i po chwili zrywa się ze sznura. Co robię źle? Podobnie mam problem z łapanie ludzi.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej mam wykonane zadanie z stajnia, koń kupiony ale nie otrzymałem szczotki do mycia konia. Czy ktoś wie skąd takową jeszcze zdobyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, slepa_kostucha napisał:

Okej mam wykonane zadanie z stajnia, koń kupiony ale nie otrzymałem szczotki do mycia konia. Czy ktoś wie skąd takową jeszcze zdobyć ?

Możesz kupić szczotkę w stajni jako dodatek do konia............ale sprawdz bo nie jestem pewien.

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, slepa_kostucha napisał:

Okej mam wykonane zadanie z stajnia, koń kupiony ale nie otrzymałem szczotki do mycia konia. Czy ktoś wie skąd takową jeszcze zdobyć ?

 

Szczotka jest na trzecim kole wyboru, zakładka koń gdy na nim siedzisz. Lub gdy podchodzisz do konia, trzymasz L2 i masz opcje wyczesania konia.

49 minut temu, Zomos napisał:

Szanowni takie pytanie. Jak łapać kinie na lasso? Celuje, rzucam, trafiam, trzymam rumaka na sznurku i co dalej? W sensie mam cały czas wciśnięte L2 i tu zaczyna się problem bo nie wiem co teraz? Podchodzić do konia?, ciągnąć go w swoim kierunku?, uspokajać?... Generalnie zawsze kończy się to u mnie tym, że po paru chwilach szarpania się z koniem Arthur traci wytrzymałość i koń go wywraca, zaczyna ciągnąć no i po chwili zrywa się ze sznura. Co robię źle? Podobnie mam problem z łapanie ludzi.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Do łapania koni nie potrzebujesz lassa, możesz po prostu się do nich zbliżać powoli i w odpowiednich momentach uspokajać kwadratem. Gdy używasz lassa musisz trzymać L2 i iść w kierunku zwierzaka / czlowieka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Szczotka jest na trzecim kole wyboru, zakładka koń gdy na nim siedzisz. Lub gdy podchodzisz do konia, trzymasz L2 i masz opcje wyczesania konia.

 

 

No i właśnie tutaj jest problem, ponieważ nie mam szczotki tak jak pisałem wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, slepa_kostucha napisał:

 

No i właśnie tutaj jest problem, ponieważ nie mam szczotki tak jak pisałem wyżej :)

Podczas misji kupujesz konia i dostajesz do niego szczotkę. Innego sposobu nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejebal szczotke w saloonie za whisky, innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, olo napisał:

 

Może ktoś kto jest już o wiele dalej udzielić mi informacji

Czy jest w tej grze jakiś wątek przewodni? Bo jak narazie wszystko skupia się na działalności obozu i postaciach gangu.

 

W pierwszej części wątkiem przewodnim bylo odkupienie win czyli zabijanie członków gangu (w zamian za wolność), co wiadomo jak się skończyło...

Wątkiem przewodnim jest historia gangu Van der Linde i jak wiadomo z pierwszej części, jego ostateczny upadek. Gra prowadzi bezpośrednio do wydarzeń jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, slepa_kostucha napisał:

 

No i właśnie tutaj jest problem, ponieważ nie mam szczotki tak jak pisałem wyżej :)

 

Brak szczotki to fake news-nie siej zamętu ;)

nawet jeśli naprawdę nie masz to kolejna zaleta gry-dodatkowa indywidualna imersja mesjasza generacji 

czesz konia ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, danken000 napisał:

Wątkiem przewodnim jest historia gangu Van der Linde i jak wiadomo z pierwszej części, jego ostateczny upadek. Gra prowadzi bezpośrednio do wydarzeń jedynki.

Spoiler

THX bro....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mikelsgrom1 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

THX bro....

 

 

Nie ma co sie oburzać, przecież o tym wiadomo zanim gra wyszła ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wam zrobić zrzut ekranu ?:) 

także ponawiam pytanie gdzie można kupić szczotkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam wam zrobić zrzut ekranu ?:) 
także ponawiam pytanie gdzie można kupić szczotkę ?
Nie gniewaj się na mnie od razu. W Castoramie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, slepa_kostucha napisał:

mam wam zrobić zrzut ekranu ?:) 

także ponawiam pytanie gdzie można kupić szczotkę ?

 

Wolę filmik :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×