Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, czacha79 napisał:

 

Nie ma co sie oburzać, przecież o tym wiadomo zanim gra wyszła ;) 

Chyba, że tak. Bo w sumie w " jedynkę " nie grałem i po ambicjach i wywodach Dutcha, spodziewałem się, że na stare lata wylądują gdzieś nad jakimś oceanem i będą lemionade sprzedawać w budce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mikelsgrom1 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

THX bro....

 

Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o RDR o tym wie. To opis fabuły jedynki, zawarty chyba nawet na pudełku.

43 minuty temu, slepa_kostucha napisał:

mam wam zrobić zrzut ekranu ?:) 

także ponawiam pytanie gdzie można kupić szczotkę ?

A ja ponawiam odpowiedź. Nie da się jej kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, danken000 napisał:

Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o RDR o tym wie. To opis fabuły jedynki, zawarty chyba nawet na pudełku.

 

No, ale co w przypadku gdy to mój pierwszy RDR2? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

No, ale co w przypadku gdy to mój pierwszy RDR2? 

 

Zaczynasz od gry z numerkiem 2 ... z ciekawości sięgnąłbym po informacje co było w jedynce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, czacha79 napisał:

 

Zaczynasz od gry z numerkiem 2 ... z ciekawości sięgnąłbym po informacje co było w jedynce ;)

Sięgnąłem:D Dowiedziałem się z tych informacji, że numerek 1 dzieje się po wydarzeniach z numerku 2. Tyle mi wystarczyło, żeby dalej się nie zagłębiać i nie psuć sobie zabawy:D

Dobra zapomnijmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Sięgnąłem:D Dowiedziałem się z tych informacji, że numerek 1 dzieje się po wydarzeniach z numerku 2. Tyle mi wystarczyło, żeby dalej się nie zagłębiać i nie psuć sobie zabawy:D

Dobra zapomnijmy. 

 

Chcesz powiedzieć, że wszyscy którzy grali w pierwszą część mają popsutą zabawę w 2'kę bo wiedzą jak się skończy? ;) Pewnie oglądanie Hobbita po Władcy Pierścieni też nie ma sensu, bo wiadomo jak się skończy? A Star Wars? ;)  Wszystkie branże tworzą prequele, widocznie posiadanie wiedzy z wcześniejszej części niczego nie psuje, wręcz przeciwnie ... czekasz aż TO się wydarzy i chcesz wiedzieć czy będzie takie jak sobie wyobrażasz :30vm3cw:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_prequels#Computer_and_video_games

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, czacha79 napisał:

 

Chcesz powiedzieć, że wszyscy którzy grali w pierwszą część mają popsutą zabawę w 2'kę bo wiedzą jak się skończy? ;) Pewnie oglądanie Hobbita po Władcy Pierścieni też nie ma sensu, bo wiadomo jak się skończy? A Star Wars? ;)  Wszystkie branże tworzą prequele, widocznie posiadanie wiedzy z wcześniejszej części niczego nie psuje, wręcz przeciwnie ... czekasz aż TO się wydarzy i chcesz wiedzieć czy będzie takie jak sobie wyobrażasz :30vm3cw:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_prequels#Computer_and_video_games

Nie chcę powiedzieć, że wszyscy. Mi to nie odpowiada, bo nie grałem w pierwszą część, a skoro jest po wydarzeniach z "2" to chciałbym pozostać raczej w niewiedzy co tam się działo ( a w moim przypadku będzie dziać ). Gdybym faktycznie zagrał w pierwszą część choćby te 7-8 lat temu gdy nie było wiadomo co przyniesie RDR2, to nie miałbym z tym problemu. A że nie zagrałem i serią zainteresowałem się dopiero niedawno, bo gra jako " gra " okazała się fenomenalna, to chcę " jechać za koleją " bez spoilerów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh na X już jest. W 4K i za około 30zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam wam zrobić zrzut ekranu ?12_slight_smile.png 

także ponawiam pytanie gdzie można kupić szczotkę ?

A ona nie jest czasem w tym zestawie wyposażenia dla konia. W stajni masz dodatkowe wyposażenie dla konia. A jeśli tam tego nie masz, to idź do general store, tam jest zakładka z rzeczami dla konia i powinna być szczota

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No k... J... Z Facebooka. Wszedłem na jakiś post odnoszący się do premiery gry z głównego fp R*, jestem przy drugim komentarzu i jakiś pajac się już zbierał do pisania końca gry ale odskoczylem jak strzała, niestety widząc chyba domniemany spoiler (Jestem niepewny czy widziałem odpowiednie sklejenie dwóch słów ale i tak jestem wku...ony). Uważajcie lepiej bo lekko mówiąc - niezbyt inteligentni nawet nie myślą ze spoileruja a sam się  nie spodziewałem spoila, bo komentarz był mega niewinny. Nosz k... Mać

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, slepa_kostucha napisał:

Gdzie znajdę jakiegoś jubilera albo gdzie mogę sprzedać wyroby jubilerskie ?

Odblokujesz pasera podczas misji. Da Ci ją Hosea w Emerald Ranch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odblokujesz pasera podczas misji. Da Ci ją Hosea w Emerald Ranch.
Albo jedzie do Rhodes i tam paser jest od początku, bez zagrania tej misji.

Wysłane z Nubia Z17 lite przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odczytać mapę skarbów Chicka?

I komu sprzedać sztabę złota? Czy może zachować?

Wiem, że gdzieś było, ale dlaczego zawsze mam zły stan dziczyzny, mimo, że ubijam łukiem?

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

5439a8bd4a4bfc4bd9589ff97b5daa7b.jpg

 

Edyta. Ok, trochę się pospieszyłem. Miejsce pojawia się automatycznie na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztabke sprzedajesz u pasera. Przed polowaniem obserwujesz zwierzynę przez lornetkę/lunete i w prawym dolnyn rogu przy nazwie zwierzyny masz gwiazdki. 3 gwiazdki stan idealny... Itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ubijać przez strzał w głowę. Od razu mówię w króliki strzelaj z lekkiego sztucera w głowę aby uzyskać 3 gwiazdki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jutro żona przejmuje główny TV, ja sobie zapodam grę przez laptopa i poczytam wszystko co tam jest napisane odnośnie gry, fabuły itd, więc narazie jeszcze wstrzymam się z banalnymi pytaniami.
Ale, że ktoś zajumał mi skórę niedźwiedzia z konia, którego przywiązałem przed saloonem to normalne? W sensie, że zawsze coś zginie jak zostawię konia samego?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo ze skórą z bizona,podjechałem pod hotel się kimnąć i jak wstałem rano to na koniu nic nie było-kur...... złodzieje jeba...........

Trzeba sprawdzić u pasera lub trapera czy ktoś nie sprzedał:39_angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tym czasm na Netflixie w tym miesiacu perełka od braci Cohen :banderas:

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Klaxxon napisał:

I komu sprzedać sztabę złota? Czy może zachować?

Wiem, że gdzieś było, ale dlaczego zawsze mam zły stan dziczyzny, mimo, że ubijam łukiem?

Sztaba u pasera albo w obozie, jeśli chcesz przeznaczyć tą kasę dla obozu.

Żeby zwierz dał idealną skórę przede wszystkim musi mieć 3gwiazdki. W drugiej kolejności jest użycie odpowiedniej broni (łuk jest ok, ale najlepiej z karabinu na wszystkie większe, przynamniej mi się wygodniej strzela niż z łuku) a po trzecie musisz go zabić strzałem w głowę.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i ostatnie każdy zwieezak na którego patrzysz ma opis w którym jest podane czym należy go ustrzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są opisy, ale tu nie ma wielkiej filozofii

maluśkie stworzonka z łuki ze strzałą na drobną zwierzynę

mniej maluśkie jak królik, jaszczurki, skunksy, większe ptaki ze sztucera

cała reszta karabin. I jest święty spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×