Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, manoszek napisał:

Ja praktycznie nie poluję, sporadycznie coś zabiję, mam parę miejsc z legendarną zwierzyną może później się tym zajmę.

I biegasz po świecie jak dziad z wycioraną jednorazówką z biedronki? :P

Co prawda z maksymalnie ulepszoną torbą czuję się trochę jak oszust, ale tak bez polowania to by się nie obeszło. Więcej czasu chyba na to poświęciłem niż na całą reszte :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się upolować wszystkie nie legendarne zwierzaki na początku gry? O ile wiem to niektóre legendarne wymagają popchania fabuły do przodu, a inne odblokowania poszczególnych poziomów wyzwań. Chciałbym jak najszybciej ulepszyć torby u Prestona, a jestem na początku 3 rozdziału i nie wiem czy to możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, JankoPL napisał:

Da się upolować wszystkie nie legendarne zwierzaki na początku gry? O ile wiem to niektóre legendarne wymagają popchania fabuły do przodu, a inne odblokowania poszczególnych poziomów wyzwań. Chciałbym jak najszybciej ulepszyć torby u Prestona, a jestem na początku 3 rozdziału i nie wiem czy to możliwe

Ulepszanie toreb nie wymaga legendarynch zwierząt. One są potrzebne tylko do trinketów od pasera.

Ale nie, nie da się na początku gry ubić wszystkich legendarnych zwierząt. Legendarna pantera jest ostatnim wyzwaniem myśliwego, legendarny krokodyl też mi się nie pojawa (od 4 albo 5 rozdziału dopiero jest) a chciałbym z niego kamizelkę :P 

 

Edit. Właśnie przeczytałem, że napisałeś NIElegendarne :P Sorki :P 

Tak, da się zabić wszystkie będąc w drugim rozdziale. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydała by mi się torba na większą ilość paczek papierosów jakie mogę mieć przy sobie, ułatwiło by mi to zebranie z paczek wszystkich kart, a tak to siedziałem godzinę i po 2 paczki kupowałem, masakra. Ale zbieranie ich po całym świecie zapewne trwało by dłużej :1_grinning: Będę musiał dziś przeglądnąć jakie skóry są potrzebne i ruszyć na polowanie, a tak z ciekawość, fajnie by było w online razem z ekipą chodzić na polowania, mam nadzieję że będzie taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do konca lubie byc zmuszany do wykonywania pobocznej czynnosci aby cos odblokowac. Dlatego nie poluje i nie lowie ryb, nie gram w domino ani pokera, bo gdybym mial ochote to robic, to bym kupil gry z tych gatunkow. Sztuczne wydluzanie rozgrywki, ale Rockstar zawsze ucieka sie do takich elementow.. jak se przypomne gre w kregle ..... zabilbym tego co to wymyslil :misio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Eloszki napisał:

Ja gram od premiery i z drugiego rozdziału jeszcze długo chyba nie wyjdę ;) .

 

Wczoraj cały dzień szukałem WAPITI - i dalej nie wiem gdzie to coś się chowa. Ktoś podpowie gdzie go szukać lub jaką ma ikonkę na mapie? Przejechałem chyba przez wszystkie ikonki zwierząt i w każdej trafiam na jelenie.... :) 

Wapiti biegają po górskich rejonach, na północy i zachodzie od Strawberry. Mi się wczoraj udało upolować dzięcioła i kardynała dla tej babko od wystawi martwej natury, teraz szukać mam min. droza i kacyka.

 

 

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jedno podejście do polowania i na tym się skończyło. Także nie bawie się w jakieś rybki, domina i inne pokery. Jedynie w pokera chwile jak misja była. Za sztuczne wydłużanie rozgrywki bym je nie uznał, bo można praktycznie totalnie olać to później. Obozu w ogóle nie ulepszam, a już w 4 rozdziale jestem. Cisnę tylko te co mają tło fabularne jakiekolwiek.  I szukam EE, które są zajebiste.

Co do rozdziału 4. 

Spoiler

Kurde ta misja z odzyskanie syna Marstona i późniejsze siedzenie przy ognisku i świętowanie. Javier gra na gitarze i śpiewanie. No coś na prawdę fajnego co zapada w pamięć, jeśli ktoś ma serio dobrą wczute w grę.

 i jedna z lepszych rzeczy, która mnie spotkała ogólnie w grach. Uśmiech na twarzy niesamowity.

 

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mikelsgrom1 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Kurde ta misja z odzyskanie syna Marstona i późniejsze siedzenie przy ognisku i świętowanie. Javier gra na gitarze i śpiewanie. No coś na prawdę fajnego co zapada w pamięć, jeśli ktoś ma serio dobrą wczute w grę.

 i jedna z lepszych rzeczy, która mnie spotkała ogólnie w grach. Uśmiech na twarzy niesamowity. 

 

 

Tą samą scenę opisuję kilka postów wyżej. Miałem dokładnie takie same odczucia. Niezwykle naturalnie to wyszło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki trochę większy jeleń z dużym porożem. Sporo tego w sumie biega. 
Weź łosia znajdź...

Dużo Łosi widziałem w rejonie chatki koło legendarnego niedźwiedzia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przydała by mi się torba na większą ilość paczek papierosów jakie mogę mieć przy sobie, ułatwiło by mi to zebranie z paczek wszystkich kart, a tak to siedziałem godzinę i po 2 paczki kupowałem, masakra. Ale zbieranie ich po całym świecie zapewne trwało by dłużej :1_grinning: Będę musiał dziś przeglądnąć jakie skóry są potrzebne i ruszyć na polowanie, a tak z ciekawość, fajnie by było w online razem z ekipą chodzić na polowania, mam nadzieję że będzie taka opcja.
Ja poświęciłem na to jeden dzień i wytworzyłem wszystkie torby, warto było bo teraz mogę mieć wszystkiego po 99 szt :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, CePeeN napisał:

Dużo Łosi widziałem w rejonie chatki koło legendarnego niedźwiedzia.

Łaziłem z 1,5h po wszystkich miejscach gdzie się może pojawić i nic. Stwierdziłem, że na razie pasuję.

5 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja poświęciłem na to jeden dzień i wytworzyłem wszystkie torby, warto było bo teraz mogę mieć wszystkiego po 99 szt :)

I to jest właśnie to, co sprawiało, że się czułem jak oszust :/ Z 10 ulepszamy na 15 a później na 99... Mimo wszystko trochę bez sensu to zrobili ale trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, oszust to ten co gliczował sztabki złota :) na "torbę wschodu" trza się trochę napracować, więc nagroda jest jak najbardziej ok. Choć te 99 to faktycznie lekka przesada, dali by po 30 szt i było by ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja poświęciłem na to jeden dzień i wytworzyłem wszystkie torby, warto było bo teraz mogę mieć wszystkiego po 99 szt :)

@KOMARZYSKO

Powiedz mi jak odblokować torbę w której mam wytworzyć 3 przedmioty przy ognisku zwiadowczym. Jak takie ognisko zrobić bo przy tym z koła niestety torbę dalej mam zablokowaną ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BartexXx20 napisał:

@KOMARZYSKO

Powiedz mi jak odblokować torbę w której mam wytworzyć 3 przedmioty przy ognisku zwiadowczym. Jak takie ognisko zrobić bo przy tym z koła niestety torbę dalej mam zablokowaną ; /

To jest ognisko w obozie. Nie to gdzie grają na gitarce tylko to drugie, mniejsze z rusztem. Tylko przy jednym z nich możesz wytwarzać przedmioty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podobno Le Tresor des Morts

Mogą, zrobić posiadacze wersji specjalnej bądź definitywnej. Ja posiadam wersję specjalną deluxe. Byłem już kiedyś w tym miasteczku spalonym i wziąłem sztabkę złota. Wchodziłem do tej celi i byli tam martwi więźniowie ale mapke musiałem przegapić. Teraz zajechałem tam ponownie i nie ma ani mapki ani tych więźniów... Macie jakieś pomysły?

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trupy zniknęły bo to podobno easter egg jest. Tak gdzieś coś wyczytałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił ten nasz rodak biedny w grze. Zupełnie byłem zaskoczony, jego obecnością... I z dużą nie chęcią robiłem to co mi zlecono. Było mi go po ludzku żal.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić pióra ? Potrzebuje do strzał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Eloszki napisał:

Gdzie mogę kupić pióra ? Potrzebuje do strzał

Musisz polować na ptaki xD

Chyba żadnego nie zabiłeś

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie polować ;). Chciałem sobie ułatwić i kupić te przeklęte strzały aby upolować coś innego :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem przez chwilą pierwszy raz ku klux klan to się oplułem łychą ze śmiechu xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazywaj Grantsa z biedry,, łychą'' :30vm3cw:

Okiełznał ktoś konia arabskiego którego można spotkać przy jednym z górskich jezior? Próbowałem dzisiaj trzeci raz i nic dałem rady. Koń zrzuca mnie z siebie i ucieka... Tak się dzieje kilka razy i nagle koń znika i muszę wracać po kilku dniach w to miejsce.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Spotkałem przez chwilą pierwszy raz ku klux klan to się oplułem łychą ze śmiechu xD

No to było bekowe. Ja już ich dwa razy spotkałem. Druga sytuacja też niczego sobie:D

Coś chyba długo ludziom schodzi przechodzenie gry. W sensie yputuberom. Dopiero dzisiaj na głównej o mały włos w ostatniej chwili odwróciłem wzrok od filmiku z zakończeniem. Wcześniej nawet tego dużo nie było. Koniec youtuba do finału w razie czego. I tak cud, że jeszcze trolluchy pecetowe na GRYOnline czy gdzie indziej nie rzucają po złości spoilerami.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Ronnie80 napisał:

Nie nazywaj Grantsa z biedry,, łychą'' :30vm3cw:

Okiełznał ktoś konia arabskiego którego można spotkać przy jednym z górskich jezior? Próbowałem dzisiaj trzeci raz i nic dałem rady. Koń zrzuca mnie z siebie i ucieka... Tak się dzieje kilka razy i nagle koń znika i muszę wracać po kilku dniach w to miejsce.. 

 

Taaaa śmiga jak dziki dzik, no zapier....

 

Jak już go spotkasz i USPOKOISZ, następny etap to ten w którym wskakujesz na kuń i musisz go okiełznać, czyli:

 

GDY koń w lewo się rwie daj gałkę analoga w prawo, gdy koń w prawo to ty w lewo, gdy do tyłu dęba stanie daj gałkę do przodu, on do przodu to ty do tyłu  :)

 

CHWILA moment i będziesz na Arabskim zpier... 

 

EDIT: TYLKO BEZ SPOJLERÓW PANOWIE, wiecie, że w RDR2 jest Wampir! Taki prawdziwy, co po nocach śmiga!!

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×