Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

valentine - w sklepie u zielarza za drzwami sa odriscole, czy jest szansa wejsc tam, zabic ich i nie byc poszukiwanym? 

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, nenesior napisał:

valentine - w sklepie u zielarza za drzwami sa odriscole, czy jest szansa wejsc tam, zabic ich i nie byc poszukiwanym? 

Na jednym z filmików widziałem, że gościowi się udało. Przypuszczam, że to loteria, ale raczej trzeba się nastawić na to, że się nie uda.

Mi się nie udało :P

W dniu 8.11.2018 o 07:46, Almarcino napisał:

Muszę przetestować, lootowanie mnie wkurza zawsze :D

Sprawdzałem, w sumie działa to tak połowicznie dobrze. Tyle, że nie trzeba wciskać kilka razy, ale kółeczko musi się przekręcić dookoła na każdy przedmiot osobno, więc czasu się tym nie oszczędza :/

Lepszym tipem jest to, że u rusznikarza możemy wybrać dwie długie bronie, które będziemy mieć przy sobie zawsze schodząc z konia. Strasznie mnie to denerwowało, że czasami się gdzieś zaczynało biec i w połowie drogi się orientowałem, że mam tylko pistolety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, nenesior napisał:

valentine - w sklepie u zielarza za drzwami sa odriscole, czy jest szansa wejsc tam, zabic ich i nie byc poszukiwanym? 

 

Wejść tam wejdziesz, ale jak chcesz ich rozstrzelać bezszelestnie jeśli budynek obok jest szeryf? XD Jedyna opcja to noże do rzucania i jazda tylko ja tego nie sprawdzałem i druga sprawa czy da się rzucać tak szybko nożami aby oni nie wystrzelili.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw wszedłem tam na bombę - dynamit rzucony do tego pokoiku rozpenetrował ich pięknie, no ale bounty...

poszło wczytanie - spróbowałem z lassem, ale jak mnie tylko zobaczyli zaczęli strzelać i bounty wskoczyło. dałem sobie na razie siana z tym questem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, nenesior napisał:

najpierw wszedłem tam na bombę - dynamit rzucony do tego pokoiku rozpenetrował ich pięknie, no ale bounty...

poszło wczytanie - spróbowałem z lassem, ale jak mnie tylko zobaczyli zaczęli strzelać i bounty wskoczyło. dałem sobie na razie siana z tym questem.

Ale w czym Ci bounty przeszkadza? Zapłacisz je i masz spokój :) Kasy tam można wyciągnąć na tyle z tego pokoiku, że wystarczy na spłatę, plus będziesz miał bardzo dobry pistolet. 

8 minut temu, The_Siemek napisał:

Ha! Ja nie jestem policjatnem !

Ale stracha to mi narobiłeś :/ Kapnąłem się, że gość na filmie nie ma brody to Serce z kamienia mi spadło.

A filmik zajebisty, aż parsknąłem śmiechem w robocie XD

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BartexXx20 napisał:

 druga sprawa czy da się rzucać tak szybko nożami aby oni nie wystrzelili.

Nie da rady, testowałem ...

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bounty w tej grze przeszkadza w tym, ze jest nakladane z dupy. Czasami sie odpala bo ktos „uslyszal” strzal z luku, bo zobaczyc go raczej nie mogl bedac kawalek od miejsca gdzie strzelalem. 

 

Tak samo karma jest cholernie niedopracowana i lapiemy minusy za cos czego nie zrobilismy. 

 

Troche szkoda, bo jak na przestrzeni lat pokazaly rozne gry RPG da sie to ogarnac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to że jest nakładane z dupy, z czym się zgadzam, odziwo ( :P ) nie zmienia faktu, że samo w sobie bounty nie jest problemem. Mówię oczywiście o przypadkowych i niewielkich karach za, przykładowo, strzelaninę na zapleczu u aptekarza. Ja miałem chyba 60$ kary. Kasa w tej grze jest problemem tylko przez pierwsze kilka godzin. Później to się idzie na pocztę, spłaca i po problemie.

Z honorem też się zgadzam, musnie się kogoś koniem i minus do honoru. Wiem, że obecnie publicznie muskanie koniem nie jest dobrze odbierane, ale to były inne czasy :P Na szczęście honor bardzo bardzo łatwo wyfarmić, więc jakieś przypadkowe pojedyncze straty to nie jest żaden problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, xavris napisał:

Lepszym tipem jest to, że u rusznikarza możemy wybrać dwie długie bronie, które będziemy mieć przy sobie zawsze schodząc z konia. Strasznie mnie to denerwowało, że czasami się gdzieś zaczynało biec i w połowie drogi się orientowałem, że mam tylko pistolety :/

Jakas podpowiedz jak to dokladnie zrobic? Bylem wczoraj u rusznikarza w valentine i nie potrafilem znalezc takiej opcji, a a brak mozliwosc przypisania broni na stale do slotu jest jedna z nie licznych rzeczy jakie mi sie nie podobaja w tej grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, princ18 napisał:

Jakas podpowiedz jak to dokladnie zrobic? Bylem wczoraj u rusznikarza w valentine i nie potrafilem znalezc takiej opcji, a a brak mozliwosc przypisania broni na stale do slotu jest jedna z nie licznych rzeczy jakie mi sie nie podobaja w tej grze. 

Przy przeglądaniu broni miałem opcje w stylu "umieść na ramieniu " i "umieść na plecach". Chyba to było na ekranie konkretnej broni, tam gdzie można ją wyczyścić i zmieniać elementy a nie z poziomu listy.

Uwzględniam tez opcje, że to że mi to zadziałało to był przypadek i akurat w tym momencie nie wywaliło mi broni, chociaz było to podejrzane, bo w sumie ustawiłem to tylko dla jednej broni i ta jedna broń później przy sobie zawsze miałem przy drugim slocie pustym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest misji fabularnych grze? U mnie ciągle wyświetlają sie znaki zapytania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Almarcino napisał:

Ile jest misji fabularnych grze? U mnie ciągle wyświetlają sie znaki zapytania 

Gdzieś wyczytałem, że 104.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Almarcino napisał:

Ile jest misji fabularnych grze? U mnie ciągle wyświetlają sie znaki zapytania 

104 fabularnych i 21 stranger. Te drugie mogą mieć kilka części.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć, że są główne misje, które są "przegapialne". W sensie jeśli się ich nie zrobi w odpowiednim rozdziale lub do któregoś rozdziału no to kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, takie pytanie. Jak "upolować" sobie nowego konia. Powiedzmy, że jest taka sytuacja.
Jadę na moim koniu (koń A). Znajduję gdzieś na prerii stado i łapię na lasso nowego konia (koń B). Ujeżdżam go i zakładam na niego siodło. Co stanie się w takiej sytuacji z koniem A? Zniknie bezpowrotnie? Wróci do stajni? Będzie można go znowu kupić w stajni? Jeśli tak to za ile i czy będzie zachowany poziom więzi z koniem?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zomos napisał:

Szanowni, takie pytanie. Jak "upolować" sobie nowego konia. Powiedzmy, że jest taka sytuacja.
Jadę na moim koniu (koń A). Znajduję gdzieś na prerii stado i łapię na lasso nowego konia (koń B). Ujeżdżam go i zakładam na niego siodło. Co stanie się w takiej sytuacji z koniem A? Zniknie bezpowrotnie? Wróci do stajni? Będzie można go znowu kupić w stajni? Jeśli tak to za ile i czy będzie zachowany poziom więzi z koniem?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Wsiadasz na konia B, gwiżdżesz na konia A żeby biegł za tobą i razem jedziecie do stajni :) W sensie koń A biegnie za Tobą całą drogę, co można też wykorzystać do upolowania i zwiezienia do obozu dwóch jeleni.

W stajni są 3 miejsca na konie, przechowanie jest darmowe. Jestem na 95% pewien, że więź z koniem się nie zmienia, ale mówiąc szczerze nie zwróciłem na to w ogóle uwagi. Od kiedy się przesiadłem na złapanego araba (jakkolwiek to nie brzmi :P) to stare konie grzecznie czekają w stajniach :)

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra pozwala upowalowac panterę w dowolnym momencie gry czy jest to dostępne od określonego czasu ? Szukam od 2 dni w miejscowości znalezionych w necie i nawet jej nie zobaczyłem. Zależy mi na 3 gwiazdkach a nie legendarnej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Eloszki napisał:

Czy gra pozwala upowalowac panterę w dowolnym momencie gry czy jest to dostępne od określonego czasu ? Szukam od 2 dni w miejscowości znalezionych w necie i nawet jej nie zobaczyłem. Zależy mi na 3 gwiazdkach a nie legendarnej.

W dowolnym momencie. Wnioskuję po tym, że ubiłem ją w 2. rozdziale. Ja moją znalazłem na południe od Rhodes, przy skrzyżowaniu na wchód od posiadłości Braithwaite'ów. Zarówno pumy jak i panterę spotykałem tylko w nocy, ale nie mam pewności, że to warunek konieczny.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Szukam dalej ale w dalszym ciągu bez skutku :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Eloszki napisał:

Dziękuje. Szukam dalej ale w dalszym ciągu bez skutku :)

https://www.youtube.com/watch?v=Y-atcy8hfHc

Dokładnie to tu. Wrzucam sam link, bo ktoś może nei chcieć widzieć :P

Z tego co widzę, to gościu ją dorwał wieczorem lub nad ranem, czyli niekoniecznie musi spawnować się tylko w nocy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się już drugi raz tak ta gra zwiesiła ze jedynie odpięcie od zasilania pomogło xowi. Co gorsza straciłem dwie wykonane misje (czarna wdowa i te typki na zapleczu u doktorka) i nie nam ich zaznaczonych na mapie. Jest gdzieś jakiś rejestr wykonanych robot?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spis jest chyba tylko głównych zadań, ale nie mam pewności. Tzn głównych jest na pewno, nie wiem jak z pobocznymi.

Goście z zaplecza lekarza to nie jest nawet zadanie poboczne, więc tego nie sprawdzisz raczej w żaden sposób. Czarnej wdowy nie kojarze, ale jeżeli to było jako zadanie to powinien Ci to chyba autosave złapać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×