Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, czacha79 napisał:

Bounty w tej grze przeszkadza w tym, ze jest nakladane z dupy. Czasami sie odpala bo ktos „uslyszal” strzal z luku, bo zobaczyc go raczej nie mogl bedac kawalek od miejsca gdzie strzelalem. 

 

Tak samo karma jest cholernie niedopracowana i lapiemy minusy za cos czego nie zrobilismy. 

 

 

Taka sytuacja. Spotykam babkę w lesie, którą napastuje dwóch bandziorków. Poszły dwa szybkie headshoty. Kobita już mi się chce rzucać na szyję i prosi żeby ją podwieźć na koniu do Annesburga. Odpowiadam, że nie ma sprawy i gwiżdżę po swoją czarnulkę. Jako że oczywiście koń gdzieś się zagubił grzecznie czekamy aż do nas przybiegnie. Pomyślałem, że warto przez ten czas przeszukać ciała opryszków a nuż wpadnie jakiś zegareczek albo tytoń do żucia. Grzecznie zaczynam przeczesywać kieszenie pierwszego klienta i w tym momencie baba zaczyna drzeć ryja wniebogłosy i uciekać do lasu a ja mam -1 do honoru. Takie sytuacje niezwykle wkurzają.

 

13 godzin temu, xavris napisał:

Warto też wspomnieć, że są główne misje, które są "przegapialne". W sensie jeśli się ich nie zrobi w odpowiednim rozdziale lub do któregoś rozdziału no to kicha.

 

Dlatego misje od Dutcha (literka D) warto zawsze zostawiać sobie na koniec bo to one pchają fabułę do przodu tak że przeskakujemy z jednego rozdziału do drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to listy gończe chyba są śledzone do 100% całości gry, ale tylko w formie x/x potrzebnych.

9 minut temu, Przemek_07 napisał:

Dlatego misje od Dutcha (literka D) warto zawsze zostawiać sobie na koniec bo to one pchają fabułę do przodu tak że przeskakujemy z jednego rozdziału do drugiego.

Generalnie tak, ale też nie wszystkie, więc nie ma co popadać w paranoję :) Najlepiej zawsze sobie podejrzeć na spisie jak nazywa się ostatnia misja w rozdziale :) Sama nazwa to raczej żadnen spoiler, więc można to robić bez obawień.

 

Przy okazji. Zadanie poboczne, gdzie szukamy zaginionych zwierząt cyrkowych to jest gurwa mistrzostwo świata XD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xavris napisał:

Przy okazji. Zadanie poboczne, gdzie szukamy zaginionych zwierząt cyrkowych to jest gurwa mistrzostwo świata XD

 

Który rozdział? Bo jestem w piątym i nie miałem. Nie mów, że przegapiłem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Przemek_07 napisał:

 

Który rozdział? Bo jestem w piątym i nie miałem. Nie mów, że przegapiłem???

Ja chyba w 3 spotkałem. Może jeszcze się natkniesz. Faktycznie niezła beka była.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Przemek_07 napisał:

 

Który rozdział? Bo jestem w piątym i nie miałem. Nie mów, że przegapiłem???

Ja jestem w połowie gdzieś 3. rozdziału, miałem dostępne od jakiegoś czasu. Nazuwa się zdaje się "oczywiście że jest brytyjczykiem". Zaczyna się gdzieś tak w połowie drogi (w prostej linii) między ranczem Emerald a Saint Denis.

 

Znalazłem mapke, masz w spoilerze.

Spoiler

The quest giver is called Margaret - Hes British, Of Course | Side Quests in RDR2 - Side quests - Red Dead Redemption 2 Guide

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nazywa szczęście. Chyba 6 godzina i pantery dalej nie ma. Plus taki ze chyba wszystkie te mini misje mi się pokazały w okolicy - nic straconego :).

Jeszcze weź tego kota w łeb traf za pierwszym podejściem :) - tu dodatkowy stres


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Eloszki napisał:

Się nazywa szczęście. Chyba 6 godzina i pantery dalej nie ma. Plus taki ze chyba wszystkie te mini misje mi się pokazały w okolicy - nic straconego :).

Jeszcze weź tego kota w łeb traf za pierwszym podejściem :) - tu dodatkowy stres


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiesz jak to jest jak się czegoś szuka to tego nie znajdziesz, jak robisz co innego to bach jest :)

 

Ja raz tamtędy przejeżdżałem , bach pantera zaatakowała i to jeszcze 3*. Innym razem wracałem z upolowanym legendarnym bizonem oraz rybą, w drodze powrotnej spotkałem łosia którego wcześniej bezowocnie szukałem na północy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. No nic zostało jeszcze prawie 6 h do końca dnia i do końca dnia trafie tego śmierdziela gdzieś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mikelsgrom1 napisał:

Doszły mnie słuchy ( nie wiem czy prawdziwe ), że ta gra ma kilka zakończeń. Czy to prawda? 

 

Nie. Gra prowadzi bezpośrednio do wydarzeń jedynki. Nie ma tu miejsca na różne zakończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyżej, należy ci się ban jak stąd do Glasgow...

 

 

Kiedy pomylą ci się przyciski.... :smile:

 

 

Edytowane przez Przemek_07
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna ja nawet mapkę z lokalizacją zadania pobocznego wbspoiler ukrywam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że strach youtube uruchomić, bo już zaspamowany filmikami z endingiem, to po forach ludzi już piecze, żeby spoilerować. Trza uważać na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądajcie Youtubów tylko grajcie. Jak tu czytam, ludzie są dopiero w drugim, trzecim rozdziale - do końca roku nie zdążą skończyć :thumbsup:

1 godzinę temu, Przemek_07 napisał:

Kolego wyżej, należy ci się ban jak stąd do Glasgow...

 

 

Kiedy pomylą ci się przyciski.... :smile:

 

 

Sterowanie w tej grze jest takie, że nawet przyciski się nie muszą mylić. Ja raz próbowałem wsiąść na konia i przez przypadek rzuciłem się na policjanta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, danken000 napisał:

Jak tu czytam, ludzie są dopiero w drugim, trzecim rozdziale - do końca roku nie zdążą skończyć :thumbsup:

 

 

Jak nie robisz polowań i innych pierdół  a grasz tylko fabułę i poboki to bardzo szybko leci. Ja jestem w V chapterze i już mam ból dupy, że ta niesamowita historia dobiega końca. Dla mnie przygoda życia na równi z RDR jedynką, Heavy Rain i Wiedźminem III.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że zejdzie mi się do świąt, a tu 2 tygodnie i 5 rozdział:D Co do sterowania to ja nie rozumiem tego problemu trochę. Ja na początku miałem przez chwile problemy przywyknąć, a potem to już najmniejszego. Żadnej wpadki ze źle naciśniętym przyciskiem czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja, zrobiony na miazgę ... spokojnie bez spoilera...

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gazety w grze są jakoś wydawane pod kolejnymi numerami ? Wydawało mi się ze wszystko kupowałem na bieżąco a mam nr 27, 28 i kolejny kupiony to chyba 45. Czy poważnie tyle ominąłem ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Eloszki napisał:

Czy gazety w grze są jakoś wydawane pod kolejnymi numerami ? Wydawało mi się ze wszystko kupowałem na bieżąco a mam nr 27, 28 i kolejny kupiony to chyba 45. Czy poważnie tyle ominąłem ?

 

Trzeba było zrobić prenumeratę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchar. Numery gazet nie są po kolei.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobry suchar, też w to uwierzył xD

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero mam trzeci rozdzial, a gram codziennie po troszku :p Kilka zadań, jakieś aktywności, polowanie i mija czas :D juz samo chodzenie po obozie i słuchanie opowiastek to dobry zabijacz czasu. Z drugiej strony tak właśnie poznać dobra gre...modlisz sie by trwała jak najdłużej! a w ostatnim assasynie tylko gapilem sie na lvl czy mogę pchnac w końcu fabule do przodu i nie męczyć sie z pobocznymi nudami

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×