Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie jakoś szybciej przeszukiwać szafki i trupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, INTseed napisał:

Idzie jakoś szybciej przeszukiwać szafki i trupy?

Nie. Jedyne co, to jak przeszukujesz szafkę to możesz trzymać wciśnięty kwadrat zamiast przytrzymywać go osobno na każdym przedmiocie. Ale w sumie nic to nie daje, bo trwa to dokładnie tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Mistrzostwo Świata:



 

 

Edytowane przez INO1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, INO1 napisał:

Jak dla mnie Mistrzostwo Świata:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Właśnie w takich momentach ciareczki były największe i myśl, że gra się w coś wybitnego.

Mam pytanko małe. Przechodząc grę starałem się być dobrym kombojem i wymaxowałem honor. Czy przykładowo grając jako zły komboj zdarzają się inne kwestie dialogowe itp? No i jak wygląda sprawa z tą minimapą kiedy się ją wyłączy? Czy faktycznie są te inne kwestie dialogowe? Ktoś już sprawdzał? 

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innych kwestii dialogowych nie ma, po prostu tracimy "dostęp" do misji związanych z honorem.

A co do mini mapy, ktoś się przyznał, że źle przetłumaczył z angielskiego i "wyszło jak wyszło".

Czyli dialogi są identyczne...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikelsgrom1Niektóre scenki są nieco inne przy niskim i przy wysokim honorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś sprawdzić ile godzin się spędziło na Dzikim Zachodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Talerz napisał:

Da się jakoś sprawdzić ile godzin się spędziło na Dzikim Zachodzie?

Nie udało mi się tego znaleźć nigdzie :/

ale w sumie, skoro w social club z poziomu gry da się sprawdzić postęp trofeów, to może taka statystyka jest podana gdzieś właśnie w social club, ale też mi się to nie rzuciło w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czytałem ze rdr2 to skrzyżowanie m jak miłość z rodzinka 

wedlug mnie bardzo trafne

spaczowali juz nudność ?

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wycięli całą fabułę i teraz trzeba przytrzymać x przez 2minuty, żeby przejść grę. 10/10. 

Postaraj się trolowac troszkę bardziej, bo słabiutko idzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu muszę być jakimś upośledzonym graczem, bo mnie bawi nawet postgame w postaci latania po świecie i szukania pojedynczych nieoskórowanych zwierzaków. Zostały mi chyba 2 albo 3, do tego kości i dreamcatchery i chyba najgłupsza rzecz jaka jest w tej grze, czyli ostatnie 3 wyzwania hazardzisty, które polegają na wciskaniu x przez tyle czasu, aż się uda :P

Ale na myśl o wbijaniu medali to mi trochę słabo... Gdzieś czytałem, że jest spora szansa, że zmienią to, żeby nie trzeba było robić wszystkiego naraz (w sensie w jednym podejściu, żeby nie było trzeba wbijać wszystkich wyzwań), ale nie wiem czy to bardziej były czyjeś marzenia czy miał jakieś podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie czyjeś marzenia, no ale jak by tak zrobili to platyna była by mega łatwa. No chyba, że te trofea online będą pieruńsko trudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak muszą coś poprawić. Nie wiem jak u was ale u mnie tak jest na pewno, jak robię replay i pomijam cut-scenkę to z automatu wszystkie wyzwania związane ze zrobieniem czegoś na czas się nie zaliczają... No i to wbijanie wszystkiego za jednym podejściem... z tego co piszą ludzie w necie potrafi błędnie naliczać headshoty czy celność strzelania więc tak czy siak chyba nie ma co tego robić teraz bo to jakaś męka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Scooby-Doo napisał:

Tak czy siak muszą coś poprawić. Nie wiem jak u was ale u mnie tak jest na pewno, jak robię replay i pomijam cut-scenkę to z automatu wszystkie wyzwania związane ze zrobieniem czegoś na czas się nie zaliczają... No i to wbijanie wszystkiego za jednym podejściem... z tego co piszą ludzie w necie potrafi błędnie naliczać headshoty czy celność strzelania więc tak czy siak chyba nie ma co tego robić teraz bo to jakaś męka.

Tak, na bank jest z tym coś zwalone, bo faktycznie rzadko kiedy miałem zaliczane strzały w głowę i ogólną celność, mimo że zdecydowaną większość strzałów zawsze oddawałem używając zabójczej precyzji waląc po głowach :/

Zdecydowanie trofeum do zostawienia na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, arkadiuszj napisał:

Dzisiaj czytałem ze rdr2 to skrzyżowanie m jak miłość z rodzinka 

wedlug mnie bardzo trafne

spaczowali juz nudność ?

 

14 godzin temu, arkadiuszj napisał:

Gnie ma co trolowac -wystarczy zagrać 

 

Jesteś nieszczęśliwy w życiu czy ojciec ci do wanny wchodził??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Przemek_07 napisał:

Jesteś nieszczęśliwy w życiu czy ojciec ci do wanny wchodził??

I mówił spod sumiastych wąsów "howdy partner".

Uraz do kowbojów murowany.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ludziska szybkie pytanie ; ) Jak bezproblemowo upolować zwierzaczki pokroju: Krowy, Kozy, Wołu itp. Jak zauważyłem w świecie gry są one głównie na ranczach lub w gospodarstwach domowych albo pilnuje je pasterz XD (na przykład takie kózki : D ) bo jak zabiję kózkę na oczach pasterza to ujma na honorze? A może idzię jakos kupić od pasterza taką kózkę i zabić aby nie odejmować honoru? Zależy mi na postaci aby była honorowa xD 

 

I jeszcze jedno: Jak zwiększyć udźwig konia? Kupić nowy, leszy gatunek czy coś wytworzyć? Bo upolowałem i oskórowałem aligatora i bizona a to są dość pokaźne skóry a mój koń może tylko jedną taką wielką skóre wozić ;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kentucky napisał:

Yo!

 

Ludziska szybkie pytanie ; ) Jak bezproblemowo upolować zwierzaczki pokroju: Krowy, Kozy, Wołu itp. Jak zauważyłem w świecie gry są one głównie na ranczach lub w gospodarstwach domowych albo pilnuje je pasterz XD (na przykład takie kózki : D ) bo jak zabiję kózkę na oczach pasterza to ujma na honorze? A może idzię jakos kupić od pasterza taką kózkę i zabić aby nie odejmować honoru? Zależy mi na postaci aby była honorowa xD 

 

Ja czekałem do nocy, użyłem łuku z zatrutą strzałą. Nie spadł mi honor, i nikt mnie nie zauważył

Aha, i zaleca się wyrzucić mięso, nie wiadomo co się stanie jak zjesz takie zatrute.

Edytowane przez WaldekM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zwierzami hodowlanymi to jest różnie. Ale tak na prawdę potrzebujesz tylko pojedynczych skór, a honor odrobisz dosłownie w 5 minut, więc specjalnie się tym nie przejmuj.

 

W kwestii ładunku konia to tego o czym pisałeś nie zmienisz. Juki zwiększają tylko i wyłącznie ilość strojów i kapeluszow, które możesz przewozić.pilny transport drugiej wielkiej skóry/ zwierzyny możesz załatwić tylko łapiąc dzikiego/ kradnąc konia i nie odstawiając go do stajni, wtedy jeździ cały czas za Tobą. Oczywiście najpierw musisz wbić na nim pierwszy poziom więzi.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Z tymi zwierzami hodowlanymi to jest różnie. Ale tak na prawdę potrzebujesz tylko pojedynczych skór, a honor odrobisz dosłownie w 5 minut, więc specjalnie się tym nie przejmuj.

 

W kwestii ładunku konia to tego o czym pisałeś nie zmienisz. Juki zwiększają tylko i wyłącznie ilość strojów i kapeluszow, które możesz przewozić.pilny transport drugiej wielkiej skóry/ zwierzyny możesz załatwić tylko łapiąc dzikiego/ kradnąc konia i nie odstawiając go do stajni, wtedy jeździ cały czas za Tobą. Oczywiście najpierw musisz wbić na nim pierwszy poziom więzi.


A próbował ktoś z was buchnąć jakiś powóz i zobaczyć czy na niego można ładować więcej skór? Sam tego nie próbowałem ale teraz przyszło mi do głowy, a ostatnio robię sobie przerwę od RDR po wbiciu wszystkich trofików z singla oprócz tego za złote medale :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie próbowałem wozić skór wozem, bo w sumie nawet nie miałem takiej potrzeby :)

 

Od jutra startują bety online! Jutro dla wypasionych edycję, dla standardów od piątku. Zapowiada się intensywny weekend :)

nie mam pojęcia, czemu pisze na takim tle, ale przynajmniej się wyróżnia :p chyba że to u mnie się coś zwaliło i tylko ja to tak widzę...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś z was buchnąć jakiś powóz i zobaczyć czy na niego można ładować więcej skór? Sam tego nie próbowałem ale teraz przyszło mi do głowy, a ostatnio robię sobie przerwę od RDR po wbiciu wszystkich trofików z singla oprócz tego za złote medale

Czytalem o chłopie który ukradł pociąg i woził nim skory ale ile w tym prawdy to nie wiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy by zdobyć trofeum na 100% gry to trzeba zrobić wszystkie zadania na znalezienie przedmiotów dla ludzi w obozie??

 

BTW 

  • 27 listopad (14:30): Red Dead Online dla posiadaczy Ultimate Edition.
  • 28 listopad: Red Dead Online dla graczy Red Dead Redemption 2, którzy włączyli grę 26 października.
  • 29 listopad: Red Dead Online dla graczy, którzy włączyli Red Dead Redemption 2 od 27 do 29 października.
  • 30 listopad: Red Dead Online dla wszystkich posiadaczy Red Dead Redemption 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×