Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli trzeba będzie zrobić tylko dodatkowe misje i szybko uciekać. Z drugiej strony dlaczego się dziwimy - gta v tyle czasu po premierze a ludzie dalej chętnie wydają własną gotówkę na różowe kamo na broń... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie nie dziwi, że to są największe pazery na rynku od czasu gta. Mnie dziwi, że im to przechodzi, gdzie EA czy inne korpo dostają po dupie za mniejsze debilizmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Patricko napisał:

Podobno niezłe micro w online, jeszcze gorsze niż w GTA XD Konia gdy modyfikacje broni tylko za walutę premium, którą się farmi setkami godzin.

Także tego, Rockstar już dawno wyprzedził EA i Activision razem wzięte. Jak im to przejdzie to masakra jak gracze są naiwni, ale mam nadzieję że się ludzie ogarną.

 

Nikt nie jest w stanie wyprzedzić patologicznego małżeństwa Acti i Bungo. Sprzedali jeleniom dwa razy tą samą grę z obowiązkowymi dlc co dwa miesiące. A planują sprzedać ją po raz trzeci:obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może im przechodzi dlatego, że oferują kompletnego singla a multi to tylko dodatek? A destiny to już @sLk opisał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy i tak będzie reset postępów za pare miechów :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości. Jak przywrócić, aby w trybie zwolnionego czasu, znów sam zaznaczał te czerwone krzyżyki? Obecnie gdy włączam tryb zwolniony to musze i tak sam celować w przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, paweltpb napisał:

Z ciekawości. Jak przywrócić, aby w trybie zwolnionego czasu, znów sam zaznaczał te czerwone krzyżyki? Obecnie gdy włączam tryb zwolniony to musze i tak sam celować w przeciwników.

No to właśnie ulepszenie polega na tym, że możesz R1 zaznaczać sam miejsca trafień a nie tak jak się najedzie :)

czy można to wyłączyć w sumie nie wiem, ale po co wracać do gorszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest beznadziejne. Nie da sie spokojnie przejsc po miescie bo zaraz jakis kretyn cie odstrzeli. Za zabojstwa zdaje sie nie byc kary. Odpuszczam, dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Patricko napisał:

To mnie nie dziwi, że to są największe pazery na rynku od czasu gta. Mnie dziwi, że im to przechodzi, gdzie EA czy inne korpo dostają po dupie za mniejsze debilizmy.

Moze dla tego ze reklamowali gre trybem single player ktory juz na premiere ( jprld co za czasy, ze plusem gry jest to ze jest juz grywalna na premiere) byl grywalnyi bez jakis razacych bugow. Gdy takie ubi wciska mikro do gry singiel i zmusza do grindu, EA albo wypuszcza gre pocieta z przepustka sezonowa o wartosci gry albo gre z "darmowymi" dlc, gdzie ta gra po wszytskich tych dlc bedzie miala tyle zawartosci co poprzednia czesc na premier. A zapomnialem ze probowali zaimplementowac system pay to win w grze za 259 zeta. O najwiekszych pazerach z Acti i odblokywaniu skorek ktore sie juz kupili za prawdziwy hajs nie wspomne.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to też już lepsze cwaniactwo... Wydamy spoko singla, zgarniemy same pozytywy, nagrody i będą klękać i siorbać dzidy na sam widok, a potem wbijamy z online pełnym micro i potężnym grindem, żebyś tylko wydał hajs, frajerzy się nie pokapują, a oceny zostaną :D Activision z CoDem też już tak robi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie gier stolikowych tak jak w jedynce, to również odpuszczam multi. Ktoś się orientuje już może jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, TeraJacek napisał:

Jak nie będzie gier stolikowych tak jak w jedynce, to również odpuszczam multi. Ktoś się orientuje już może jak to wygląda?

podobno battle royale na 6-8 osób :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, czacha79 napisał:

Najlepszy i tak będzie reset postępów za pare miechów :30vm3cw:

Drugi raz już nie będzie się nikomu chciało od początku zaczynać - zakładam że się zlitują i postępy jednak zostaną. 

 

Kiedy w ogóle ma wyjść to z bety? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze za pare tygodni a moze za pare miesiecy .. nie wiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta beta będzie trwała póki ktoś nie znajdzie jakiegoś buga na mnożenie pieniędzy albo coś w tym stylu. Wtedy na 100% będzie reset.  Nie popełnią tego samego błędu co przy GTA online, gdzie po 2 miesiącach robili cofkę o 14 dni i ludzie mieli ból dupy o to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko multi na każdym kroku wciskane w grę, zwykła maszynka do robienia kasy, ja wole singla, dla mnie za dużo tego multi na każdym rogu wolał bym  dodatkowe misje w kampanii, nie mogę się zebrać w sobie żeby sprawdzić jak to wygląda, może dziś uda mi się na chwilę odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi zagrałem tylko kawałek, do 'otwarcia' świata, czyli z 20 minut jakieś. Na razie nic specjalnego (ani na plus ani na minus), chociaż fajnie było wlecieć z 3 innymi ziomkami na farmę, wystrzelać wszystkich i ukraść konie ze stajni. Nawet jeżeli te wszystkei deathmache i inne cuda będą ssać, fabularne misje i inne akcje w coopie nawet z brajankami powinny być spoko.

 

Tym niemniej, ktokolwiek wymyślił ostatnie 3 wyzwania hazardzisty (szczególnie 8, na którym utnkąłem) to mam nadzieję, że od dnia premiery nie zszedł z kibla i leje sie z niego zewsząd jak z hydrantu :/

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu grania pierwszy bug: w pewnej chwili zniknęła mi broda i pozostał sam wąs. Na szczęście po przespanej nocy w obozie, zarost odrósł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po miesiącu grania pierwszy bug: w pewnej chwili zniknęła mi broda i pozostał sam wąs. Na szczęście po przespanej nocy w obozie, zarost odrósł

Snake oil czyni cuda...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG jestem  pod koniec trzeciego rozdziału i jestem oczarowany tą grą. Praktycznie nie natrafiłem na żadne bugi, zdjęcia cykam jak powalony, praktycznie co chwilę się zatrzymuję i nie mogę na patrzeć się na piękne widoki i klimatyczne miejscówki . Dzisiaj spędziłem 4 godziny na łonie natury polując (nic specjalnego nie robiąc tak naprawdę) i wchłaniając  otaczający mnie świat wszystkimi zmysłami xD Najlepszy relaks po pracy? Przycupnąć na skalę i podziwiać rozciągający się horyzont ubarwiony zachodzącym słońcem. Arcydzieło.

 

Mógłbym napisać jeszcze o realistycznych zachowaniach zwierząt itp ale to pewnie już wiecie. Może później napiszę coś obszernego o RDR2. Tym razem wracam do gry. Pozdrawiam. :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma niesamowity klimat i tym zawsze się obroni, Jak tam online?  nie mogę się zebrać w sobie żeby sprawdzić, trochę mam przesyt multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra ma niesamowity klimat i tym zawsze się obroni, Jak tam online?  nie mogę się zebrać w sobie żeby sprawdzić, trochę mam przesyt multi.

Wbij na yt i posłuchaj opinii sa tacy co bronią i tacy co krytykują mimo iż to beta. Krytyka tyczy sie wolnego progresu oraz tego ze ten nastawiony jest na pchanie w płatności. I teraz jesli nawet to co możesz kupić za realna kasę ograniczone jest przez level postaci to płacący beda mieć przewagę w postaci szybszych bardziej wytrzymałych koni i lepszej broni (bo nie płacący bedzie grindowal a płacący bedzie miał) itd.

Ja prywatnie podobnie jak i w gta v na multi sie nie nastawiam wydawca gier rockstar jest take2 i wiadomo ze beda cisnąć na kasę.

Po opiniach stwierdzam ze RDR 2 ma mocnego singla i jak kiedyś kupie ta gre to właśnie po to zeby na nim sie skupić.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.. Singiel jako główny punkt programu, ale przecież miliardy zysku nie wezmą się znikąd, multi będzie doskonałym uzupełnieniem brakujących dolarów, ale nie wiem czy będzie tak popularne jak GTA. Musze dokończyć singla a multi zostawię jako ciekawostkę na kiedyś tam jak będzie lepiej zbalansowane.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech.. Singiel jako główny punkt programu, ale przecież miliardy zysku nie wezmą się znikąd,
 

Mam tego świadomość. Ale póki singiel jest dobry i wart czasu i pieniędzy jako gracz w 90% singlowy nie widzę problemu. Zawsze mogę przerzucić sie na indyki ;)
Ba czsami sięgnę po tytuł gdzie multi to główne danie tylko zeby w singla pyknac ale to zazwyczaj jak gra jest juz za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra jest dobra :banderas: Mimo pozornie pustych przestrzeni, wszystko jest tak zróżnicowane, że aż przyjemnie się jeździ bez celu na koniu. Tak jak ktoś wspominał, wątek główny fabuły ( swoją drogą bardzo dobrej, póki co)  jest tutaj dodatkiem do gry i wszystkich aktywności pobocznych. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×