Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że Red Dead Online doczeka się po prostu osobnych recenzji na wszelkiej maści portalach, także nie ma co bić piany :P I bardzo dobrze, nie mam nic przeciwko temu, niech nawet i dostaje 4/10. Dostałem zajebistego singla, gdzie ani przez sekundę nie czułem, że Rockstar na coś naszczał, bo nie mieli czasu itd. Miodna, dopracowana historia, po grę sięgałem tylko z tego powodu, także ocenę też wystawiłem na tej podstawie. W multi pogram jak już wyjdzie z bety (pewnie na wakacje hehehue), wtedy też wystawię stosowną notę. Nie mam spiny na to całe Red Dead Online, przerzuciłem się chwilowo na inne tytuły i kupiłem Vitę xD Czas na jakieś hipsterskie granie :D

 

Na marginesie, nie sądziłem, że wbijanie 100% tak mnie zmęczy, jest tego zwyczajnie w opór. Musiałem przystopować, wrócę kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Wiesz, przede wszystkim ocenianie gry przez pryzmat jej części składowej, która jest dodatkiem do głównego elementu to trochę padaka :/

Tyle ze czasami ciezko ocenic co ma byc daniem glownym a co przystawka deserem. 

Nie widze problemu i zakladam ze tak bedzie z RDR2 (podobnie jesli mnie pamiec nie myli bylo z GTA V) ze komponent singla i multi kazdy ma swoja ocene. 

W wypadku rozbudowanego multi nie koniecznie trzeba je postrzegac jako dodatek do singla. Oba moga byc rownorzedne - a tylko od gracza zalezy ktory postawi wyzej. 

 

I jasne ze najlepiej jakby kazda gra* miala dobrego (ba powiem wiecej swietnego) singla, coopa i multi. Ale jak widac czesto miesza sie te elementy lub skupia na jednym moze max dwoch. 

 

*kazda gdzie takie elementy pasuja, a nie ze wciskane sa na sile bez wiekszego polotu.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle w online , kilka razy dołączyłem się do znajomego w weekend i szczerze mówiąc ja się bawiłem spoko , wręcz mam wrażenie że klimat typu " każdy chce cię zabić " dużo bardziej pasuje do dzikiego zachodu . 

Oczywiście kompetetywnie nie ma o czym gadać z tym sterowaniem , just for fun .

 

Dla mnie najgorsza nie jest ekonomia (ja tam mogę expic czy wydać hajs mam to gdzieś jak mnie wciągnie gierka ) ale ten interfejs przedpotopowy załamka , wchodzenie czy wychodzenie zakładanie tych gangów wszystko z różnymi errorami nieraz , odechciewa mi się takiego multi szybko jak chce chwilę pograć z ziomkiem .

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar dojebało niczym EA... "Kiedyś ciężko na wszystko pracowali, więc Wy też poczujecie jak to jest" XD. Beka z gamoni, ale ludziki i tak będą klękać i kupować złoto :D Myślałem, że w tym roku Bethesda zamknie koncert żenady, ale Rockstar robi robotę jednak.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, że najbardziej na to multi narzekają ci, co umoczyli na falloucie 0,76 :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje narzekanie na twór Howarda wynikają z miłości do serii, którą ona teraz publicznie gwałci i z którą nie ma nic wspólnego poza bezczelnym tytułem. Jakbym nie kupił RDR2 miałbym o niej takie samo zdanie.

 

I żeby nie było, nie uważam, że multi w RDR2 jest doskonale i że R nie należy się kop w dupę

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zjechania R* odnośnie multi to się nie zgodzę w 100%. Multi wkurza ale, wtedy jak ktoś przegrywa czy to rundy w deathmatch'ach  czy podczas  wykonywania misji fabularnych online  ale, jak  dojdzie się  do 10lvl to już powoli zaczyna się ogarniać o co chodzi. Misje fabularne  i dodatkowe  jak szukanie skarbów, eskortowanie NPC i wiele innych nie pozwala się nudzić.  System strzelania, rozwój postaci  taki sam jak MP3 (nie mam porównania do GTA bo nie grałem) co akurat po przyzwyczajeniu się jest ok.  Można aktywować dodatkowe umiejętności wraz ze wzrostem naszego poziomu. Potyczki z innymi graczami różnorodne i dużo się dzieje ale trzeba być non stop skupionym.  Kasa za misje może nie leci jak w teledyskach 50 centa ale jak nie wydaje się na pierdoły to można uzbierać na karabin czy pistolet.  I na koniec nie że mi się podoba bo tak jak wspomniałem, czasami ze statami 1-9 ma się ochotę rzucić pada o ścianę ale, wiem że to moja wina :)

Na początek polecam zagrać parę potyczek ale nie dużych, nawet jak się nikogo nie zabija to exp leci a później zabrać się za rozwój postaci i ewentualne gry fabularne.

Edytowane przez eaglecode
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie znajdę jelenie wapiti?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sLk napisał:

Ktoś wie gdzie znajdę jelenie wapiti?  

RDR2-Elk-Locations.jpg

 

Idzie jakiś balance patch do online.

Tak tak, na pewno będą jeszcze gorsze mikrotransakcje.

 

Edytowane przez xavris
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. zmniejsza cene skupu skór bizonów, bo za szybko gracze zbieraja hajs :jaro: Takiego skoku na kasę nie powstydziłby się sam Dutch :banderas:

 

 

 

PS. Uwielbiam to poklepywanie sie po jajkach na forum wsrod piszacych "tak, dokladnie, multi w RDR2 to dodatek, nie mozna oceniac pod jego kątem całej gry" .. dobre dobre.. myslalem ze ja jestem fanbojem Fallouta, ale wy macie takie wymowki dla RDR2 ze glowa mala :D  

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo wiesz o poklepywaniu się po jajkach, ciekawa sprawa.

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2018 o 08:34, xavris napisał:

A wiewiórke już masz? Dopiero wtedy wygrasz życie :)

 

 

 

Wiewiórka nie miała żadnych szans,  po długim polowaniu dopadłem ją nad urwiskiem :xboss:

Za to wapiti dalej nie mogę znaleźć :siara:

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wapiti trafiam na samej górze mapy po lewej stronie. Tuż za rzeką - nie ma opcji zawsze tam jest jak mi potrzebny. i to piękny 3 gwiazdkowy :). na szybko na biało machnięte

InkedRDR2-Elk-Locations_LI.jpg

Edytowane przez Eloszki
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, sLk napisał:

 

 

Za to wapiti dalej nie mogę znaleźć :siara:

W prawym górnym rogu mapy nad jeziorem jest tego pełno

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sLk napisał:

Za to wapiti dalej nie mogę znaleźć 

No to przecież wkleiłem Ci mapke :P Pełno tego biega wszędzie. Wiewiórkę ogarnąłeś a wielkiego jelenia nie możesz? Noweś.... :P

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79 ale dokładnie tak jest. Ja nawet nie wiem czy kiedykolwiek odpalę RDR multi bo od tego mam lepsze gry. Zostaje wiec ze znakomita gra singlowa. A F76? Multi to lipa i z czym zostajesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna dobrą miejscówke gdzie znajdę oposa  trzygwiazdkowego, niby na YT są filmiki ale ciągle mam z jedną

 

I może wiecie czy zadania typu dostarczenie tych martwych zwierząt dla babki to muszę zrobić do 6 rozdziału czy po skończeniu epilogu też mogę to robić ?

Edytowane przez eaglecode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, eaglecode napisał:

Ktoś zna dobrą miejscówke gdzie znajdę oposa  trzygwiazdkowego, niby na YT są filmiki ale ciągle mam z jedną

Oposa 3*możesz znależć w tych samych miejscach co 1*, to jest losowe i nie ma reguły, że w danym miejscju zawsze będzie zwierzak 3*. Trzeba próbować. Tip - zwierzaki respawnują się po 72h :) Idziesz spać dwa razy, zapis, wczytanie, idziesz spać dwa razy i masz nową pulę stworów.

11 minut temu, eaglecode napisał:

może wiecie czy zadania typu dostarczenie tych martwych zwierząt dla babki to muszę zrobić do 6 rozdziału czy po skończeniu epilogu też mogę to robić ?

Jak najbardziej można to robić później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chce wbić trofea "w grupie siła " i "w bandzie raźniej"  i w ogóle porobić misje fabularne w coopie to można mnie dodać PSNid: EagleCode1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

No to przecież wkleiłem Ci mapke :P Pełno tego biega wszędzie. Wiewiórkę ogarnąłeś a wielkiego jelenia nie możesz? Noweś.... :P

 

 

To dlatego, że Twoja mapka nie działa  :janusz:

 

A tak na serio, to nie skumałem, że jeleń wapiti to łoś.... :smart:  

Dziś już mi się nie wymknie.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sLk napisał:

To dlatego, że Twoja mapka nie działa  

Działa, może odwrotnie trzymasz :P

9 minut temu, sLk napisał:

A tak na serio, to nie skumałem, że jeleń wapiti to łoś.... 

Jeleń wapiti to jeleń wapiti, łoś to łoś :P

 

image.jpeg.9178701b34654ec05a74cabe867d7355.jpeg vs 240px-Bigbullmoose.jpg

W grze są identyczne :P A łosia to jeszcze zdążysz się naszukać XD Najrzadziej występujące zwierze w grze, wręcz legendarne :P (serio)

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sLk napisał:

 

To dziwne,  a  występują dokładnie w tych samych miejscówkach  :pazura:

 

https://rankedboost.com/red-dead-redemption-2/elk/

Elk to po polsku jeleń wapiti właśnie :) Dokształciłem się swojego czasu, bo też mi to nie pasowało :P

Łoś to moose.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xavris napisał:

Elk to po polsku jeleń wapiti właśnie :) Dokształciłem się swojego czasu, bo też mi to nie pasowało :P

Łoś to moose.

 

A widzisz, nie wiedziałem. Ile to ciekawych faktów z biologii się człowiek dowiaduje,  na stare lata,  z gierki dla dzieci :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×