Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, xavris napisał:

W grze są identyczne :P A łosia to jeszcze zdążysz się naszukać XD Najrzadziej występujące zwierze w grze, wręcz legendarne :P (serio)

 

Na legendarnego robię już chyba 3 podejscie i za każdym razem kibel. Może dzisiaj dziada upoluję.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jak zbadać i oskórować te wymagane zwierzęta ?

Jest na to jakiś patent, mapa zwierząt czy po prostu trzeba latać po mapie i ubijać co pod lufę wpadnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spoilery nadal nie działają na tapatalku a nie skończyłeś gry to nie czytaj dalej! Mam też jedno pytanie dosyć ważne dla rozgrywki i dla tych co skończyli wątek fabularny dlatego umieszczę całą treść w spoilu.

Spoiler

Ogólnie nie znam dokładnie co i jak dlaczego i co ale raczej nie jest tajemnicą że Arthur umiera (chyba!) a John Marston najpewniej jedyny przeżyje z gangu (jestem 5 rozdział więc proszę nie mówić jeśli tak nie jest:D) Czy po end game gramy jako on czy kontynuujemy rozgrywkę Arthurem? Bo chciałbym skończyć fabułę jak najszybciej aby się dowiedzieć co tam się dzieje dalej ale zastanawiam się czy nie porobić teraz większości misji pobocznych i pobawić się w upgrade ekwipunku i polowania aby nic nie stracić z nich po ewentualnym skończeniu. Z góry dzięki! 

 

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Michalx2204 napisał:

 

  Ukryj zawartość

Ogólnie nie znam dokładnie co i jak dlaczego i co ale raczej nie jest tajemnicą że Arthur umiera (chyba!) a John Marston najpewniej jedyny przeżyje z gangu (jestem 5 rozdział więc proszę nie mówić jeśli tak nie jest:D) Czy po end game gramy jako on czy kontynuujemy rozgrywkę Arthurem? Bo chciałbym skończyć fabułę jak najszybciej aby się dowiedzieć co tam się dzieje dalej ale zastanawiam się czy nie porobić teraz większości misji pobocznych i pobawić się w upgrade ekwipunku i polowania aby nic nie stracić z nich po ewentualnym skończeniu. Z góry dzięki! 

 

Spoiler

Po szóstym rozdziale masz epilog składający się z dwóch części. Epilog oraz wszystko po nim grasz Marstonem.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, danken000 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Po szóstym rozdziale masz epilog składający się z dwóch części. Epilog oraz wszystko po nim grasz Marstonem.

 

Spoiler

Czyli wychodzi na to,że większość misji pobocznych lepiej porobić Arthurem przed 6 rozdziałem? Chyba,że Marston ma też możliwość nadrobienia tego czego Arthur nie zrobił

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Michalx2204 napisał:
  Ukryj zawartość

Czyli wychodzi na to,że większość misji pobocznych lepiej porobić Arthurem przed 6 rozdziałem? Chyba,że Marston ma też możliwość nadrobienia tego czego Arthur nie zrobił

 



Arthurem tylko misje wpływające na honor do 6-tego rozdziału i tylko te związane z trofikami obozowymi do 4-tego rozdziału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Michalx2204 napisał:
  Ukryj zawartość

Czyli wychodzi na to,że większość misji pobocznych lepiej porobić Arthurem przed 6 rozdziałem? Chyba,że Marston ma też możliwość nadrobienia tego czego Arthur nie zrobił

 

Spoiler

I tak, i nie. Arthur ma kilka ekskluzywnych misji w szóstym rozdziale, a resztę możesz przechodzić Marstonem. W internecie pewnie gdzieś można znaleźć listę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60735/Red-Dead-Online-Beta-Week-1-Update

Banda wuja, najpierw robio takie gówno, a tero dajo jakie bonusy i mydlo oczy. 2/10 (bo się włącza, za to +1), do zaorania

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam online z RDR 2 nie przypadł za bardzo do gustu ale to już tam moja osobista perspektywa w sumie chyba ta gra mi udowodniła że jednak wole frywolne głupotki w GTA niż bardziej poważnego Red Dead'a o ile single mi podpasował to multik jak mówię nie w moim stylu.

Ale ja nie o tym, mimo tego że jestem taki na nie w stosunku do multi to muszę powiedzieć że na plus dali zmianę że ubezpieczenie za drugiego konia nie kosztuje już 5 Golda tylko 125$.

 

Grałem ze znajomym w zeszłym tygodniu i dał mi znać że jest koń za free na PS4 w online, jak go sobie wybraliśmy to się okazało że to ubezpieczenie kosztuje 5 Golda i szczerze mówiąc jak to zobaczyłem to dość szybko odechciało mi się dalej grać, lol :D W najbliższy weekend trochę pogram żeby zobaczyć czy zmieni się moja perspektywa ale nie nastawiam się zbyt mocno :)

Może za jakiś dłuższy czas jak skrócą w trybach PVP spawn protection time itd, bo jak grałem przy premierze to myślałem że krew mnie z tym zaleje. A takich rzeczy które mnie do tego online było zbyt dużo jak dla mnie.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te zmiany są spoko. Ja tylko klepiąc sie po jajkach wyręczałem tych co ciągle na rdo narzekają :p

ja pograłem mało, mam chyba 8 poziom, ale w sumie gra się spoko. Na bank, niestety, nie będzie to multi, przy którym spędzę miliony godzin, ale jakieś posiedzonko raz na jakiś czas można uskutecznić, bo samo bieganie jest całkiem przyjemne, o ile tylko nie dostaje się kulki w łeb co chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś z Was wyjaśnić, dlaczego po wejściu do gry zamiast czerwonego araba, respi się ta wychudzona chabeta?
Za każdym razem w grze swobodnej muszę jechać do stajni i podmienić konia.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, rejpsnake68 napisał:

Może mi ktoś z Was wyjaśnić, dlaczego po wejściu do gry zamiast czerwonego araba, respi się ta wychudzona chabeta?
Za każdym razem w grze swobodnej muszę jechać do stajni i podmienić konia.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
 

Miałem ten sam problem na początku. W DLC był darmowy, dużo lepszy qń od tego startowego, no to go sprzedałem i podmieniłem na tego lepszego... i ZONK

Od tego momentu za każdym razem na gwizdanie Marna chabeta...

Nawet ustawienie nowego konia na domyślnego nie pomagało...

Ale w DLC był jeszcze jeden darmowy qń więc uzbierałem 100$ na drugi boks w stajni i wtedy mogłem ustawić jak należy

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rejpsnake68 napisał:

Może mi ktoś z Was wyjaśnić, dlaczego po wejściu do gry zamiast czerwonego araba, respi się ta wychudzona chabeta?
Za każdym razem w grze swobodnej muszę jechać do stajni i podmienić konia.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
 

Kiedy ci zabiją konia, to aby nie jechać do stajni po niego klikasz :dplewo: wybierasz stajnia, dajesz posiadane konie, klikasz na konia i wybierasz aby ci uzdrowili (kosztuje to 4$), zaczyna bić licznik (2 minuty) i po tych dwóch minutach wołasz konia. Jeśli będziesz miał ubezpieczonego konia to wtedy jak ktoś ci zabije to nic nie płacisz.

 

3 godziny temu, xavris napisał:

Wszystkie te zmiany są spoko. Ja tylko klepiąc sie po jajkach wyręczałem tych co ciągle na rdo narzekają :p

ja pograłem mało, mam chyba 8 poziom, ale w sumie gra się spoko. Na bank, niestety, nie będzie to multi, przy którym spędzę miliony godzin, ale jakieś posiedzonko raz na jakiś czas można uskutecznić, bo samo bieganie jest całkiem przyjemne, o ile tylko nie dostaje się kulki w łeb co chwilę.

Gra nabiera rumieńców gdy się gra w grupie. Fajnie jest jak się nawiąże walka z innymi grupami,dziś  grając w 3, potem 4 a później nawet w 6 osób przez bite kilka godzin walczyliśmy w różnym czasie z 3 rożnymi grupami i kończyły się one tym że przegrani musieli uciec z serwera (nie my :)) ogólnie rządziliśmy na serwerze i była masa frajdy. Samemu grając są nudy, ja się wtedy tylko skupiam na farmieniu $$$ albo zwiększaniu LVL życia, ale szybko się to nudzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, xavris napisał:

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60735/Red-Dead-Online-Beta-Week-1-Update

Banda wuja, najpierw robio takie gówno, a tero dajo jakie bonusy i mydlo oczy. 2/10 (bo się włącza, za to +1), do zaorania

 

Dokładnie tak!! Suaba gierka 2/10, byłoby mocne 4/10 ale online obniża ocenę o połowę. Nie zamydlą nas swoimi papierowymi updateami. Chamy nawet nie dodali battle royale ani ultimate team. Rokstar, złodzieje oddajcie mój czas, który straciłem na tropienie wapiti!!!!111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie olewam online, dokończę singla i wymieniam pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, sLk napisał:

 Chamy nawet nie dodali battle royale ani ultimate team. Rokstar, złodzieje oddajcie mój czas, który straciłem na tropienie wapiti!!!!111

Hola hola, BR to akurat jest XD

A znalazłeś to wapiti w końcu? :P

 

BTW. RDR2 z nagrodą za najlepszą fabułę 2018. Sprzedajne szmaty w jury, pewnie ich przekabacili 2 sztabkami złota w RDO :(

Roger Clark z nagrodą za odegranie Arthura. Tutaj facet powinien zgarnąć nagrodę dekady albo i wszechczasów.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, xavris napisał:

Hola hola, BR to akurat jest XD

A znalazłeś to wapiti w końcu? :P

 

BTW. RDR2 z nagrodą za najlepszą fabułę 2018. Sprzedajne szmaty w jury, pewnie ich przekabacili 2 sztabkami złota w RDO :(

Roger Clark z nagrodą za odegranie Arthura. Tutaj facet powinien zgarnąć nagrodę dekady albo i wszechczasów.

 

Kurłaaaa, jest BR ?!?!?!!!  No to przynajmniej +1 do oceny :fsg:

 

A wapiti znalazłem , tylko chyba muszę podciągnąć trochę fabułę żeby odblokować jakieś poważniejsze bronie i strzały. Wapiti jako wielki ssak nie chce paść jak rzucam w niego miękkimi figami a to moja najmocniejsza broń póki co. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, sLk napisał:

A wapiti znalazłem , tylko chyba muszę podciągnąć trochę fabułę żeby odblokować jakieś poważniejsze bronie i strzały. Wapiti jako wielki ssak nie chce paść jak rzucam w niego miękkimi figami a to moja najmocniejsza broń póki co. 

Zwykła strzała z łuku w czoło powinna robić robotę. Ale karabin jest znacznie wygodniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

 

BTW. RDR2 z nagrodą za najlepszą fabułę 2018. Sprzedajne szmaty w jury, pewnie ich przekabacili 2 sztabkami złota w RDO :(

Roger Clark z nagrodą za odegranie Arthura. Tutaj facet powinien zgarnąć nagrodę dekady albo i wszechczasów.

Spokojne, od tego entuzjazmu jajka ci pękną i nie będize po czym się poklepywać  :listek: A na moje nie licz :Cosby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, czacha79 napisał:

Spokojne, od tego entuzjazmu jajka ci pękną i nie będize po czym się poklepywać  :listek: A na moje nie licz :Cosby:

Idź zorganizuj galę nagradzania f0,76

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xavris napisał:

Idź zorganizuj galę nagradzania f0,76

FO76 jest tak beznkonkurencyjny, ze nie dawali go do nominacji zeby innym przykro nie bylo :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania, może ktoś zna odpowiedź.

 

1) czy jeśli zignoruje losowe wydarzenie bądź je podejmę ale nie wykonam czy pojawi mi się za jakiś czas znowu czy przepada?

 

2) czy da się powtórzyć polowanie na legendarne zwierzę? Chodzi mi np o niedźwiedzia, na mapie jest przekreslony czyli już nie będzie się pojawiał? Zwykle niedźwiedzie dalej się respia? Są dużo mniej efektowne od tego legendarnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.oprocz tych bardzo bardzo unikatowych, reszta się powtarza, także się nie przejmuj

2. Legendarne zwierzę można ubić tylko raz. Nie ma potrzeby polować na nie więcej razy.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, xavris napisał:

1.oprocz tych bardzo bardzo unikatowych, reszta się powtarza, także się nie przejmuj

2. Legendarne zwierzę można ubić tylko raz. Nie ma potrzeby polować na nie więcej razy.

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Ad. 1 da się jakoś rozróżnić te bardzo unikatowe zdarzenia żeby ich nie pominąć?

 

Ad. 2 te unikatowe zwierzęta bardzo się różnią od np zwykłych niedźwiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, crasch napisał:

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Ad. 1 da się jakoś rozróżnić te bardzo unikatowe zdarzenia żeby ich nie pominąć?

 

Ad. 2 te unikatowe zwierzęta bardzo się różnią od np zwykłych niedźwiedzi?

1.Tylko "na oko" :p np spotkanie lekko zwichrowanej rodziny w podejrzanym domu jest taką samą szarą kropką, jak spotkany 72 razy gościu, który chce, żeby mu przestrzelić łańcuchy.

2.w jakim sensie różnią? Różną się tym, że są do ubicia tylko raz i trzeba je specjalnie upolować, dają unikatowe skóry i przedmioty na trinket u pasera. Fizycznie też się różnią, albo rozmiarem albo kolorem futra/ siersci. Musisz sprecyzować pytanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×