Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Przemek_07 napisał:

Czytając tu niektóre opinie o RDR mam wrażenie, że niektórzy mimo już zaawansowanego (jak na gracza) wieku nie dorośli do takich typu gier.

 

Dzięki za troskę. Mam nadzieję że za kolejne 46 lat dojrzeję przynajmniej do gier pokroju Hatoful Boyfriend.

Natomiast tobie i innym miłośnikom galopowania polecam ten hit wydawniczy. Niestety w tej produkcji końskie jajca nie kurczą się na mrozie tak więc możecie śmiało odjąć oczko od oceny końcowej.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dojechałem do nagłówka "czy RDR jest lepszym RPG niż fallout 4" to wysiadłem. Nie jestem godzien czytać takich objawień istoty wyzszej.

Przecież to oczywiste że F4 jest lepszą grą pod każdym względem, zwłaszcza dialogi rzondzom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

No jak dojechałem do nagłówka "czy RDR jest lepszym RPG niż fallout 4" to wysiadłem. Nie jestem godzien czytać takich objawień istoty wyzszej.

Przecież to oczywiste że F4 jest lepszą grą pod każdym względem, zwłaszcza dialogi rzondzom.

 

Aczkolwiek mało przechodniuf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

No jak dojechałem do nagłówka "czy RDR jest lepszym RPG niż fallout 4" to wysiadłem.

Jak tam stryjenka uwaza, ja bym poczytal dalej ..  :krysia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę, że recenzja Typa z ppe dotarła na forum.  Sama prawda. System fauny i flory jest zrobiony S U A B O!!! i mocno niedopracowany.  Pomimo tryliona gatunków zwierząt i roślin, posiadających indywidualne cechy, zachowania, posiadając spersonalizowane dźwięki itp. itd.  To wszystko ch..  A dlaczego?  I teraz uwaga, bo puma nie zaciągnęła sarny na drzewo......  :vxoAZzf:     No dramat i zero immersji. Więcej realizmu zaznałem grając w tetrisa.... :LUL:

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dalej ... moze cos zrozumiesz. Chociaz jak mesiasz zawrocil w glowie to marne szanse, bo klapki z oczu ciezko zrzucic :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurwa o klapkach na oczach będzie mówił koleś zakochany w falloucie 76 xDDDDDD

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic podobnego, ciagle walcze z fala hejtu i bzdurami, a nie z tym ze ktos zagral i uznal ze gra jest slaba ;) Ale nice try, prawie sie udalo :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc że walczysz z bzdurami chodzi Ci o pseudo fabułę pisaną na kolanie przez dzieci pracowników, angażujące historie npcow takich jak monitor, toster i odkurzacz, czy swiat, który kompletnie nie trzyma się najrzadszej nawet kupy i który był dostosowywany zgodnie z zapotrzebowaniem do kolejnych bomb prawdy ze strony ludzi, dla których seria Fallouta nie zaczęła się od 4?

#hejttakiniezasluzony

Ps. Udało się bardzo dobrze, moje jajka są doskonale wyklepane.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ wczoraj  był owocny dzień na polowaniu :banderas: Na borsuka czaiłem się w nocy od jakiegoś czasu, potem dzik, iguana i bóbr. Bóbr do końca nie wiedział co go spotkało, ja zresztą też bo natknąłem się na niego przypadkiem .  

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi została tylko puma i gotowe, ale muszę przyznać że trochę czasu mi to zajęło, oczywiście nie przeszkadza mi to, czas spędzony z tą grą to czysta przyjemność.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, manoszek napisał:

Mi została tylko puma i gotowe, ale muszę przyznać że trochę czasu mi to zajęło, oczywiście nie przeszkadza mi to, czas spędzony z tą grą to czysta przyjemność.

Nie znasz się, męczysz się i nudzisz tylko nie chcesz się przyznać :p

i o ile pamiętam po pumie chyba jest jeszcze pantera potrzebna do najostatniejszej torby.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, xavris napisał:

Nie znasz się, męczysz się i nudzisz tylko nie chcesz się przyznać :p

i o ile pamiętam po pumie chyba jest jeszcze pantera potrzebna do najostatniejszej torby.

 

Z pumą miałem póki co jedną styczność, bardzo krótką.... a może to była pantera. Nie wiem, nie zdążyłem się przyjrzeć :siara:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ludzie muszą mi mówić w co mam grać jak grać, i czy dobrze się bawię ;)

Puma jest potrzebna do ostatniej torby, panterę już wcześniej upolowałem, nawet skunksa zabiłem bo nie wiedziałem czy będzie potrzebny, ale muszę przyznać że borsuk był dla mnie najgorszy, dziś dorwę pumę i zrobię jakieś misję, odpocznę i biorę się za legendarną zwierzynę :1_grinning:

Wyzwań chyba nie dam rady zrobić, to dla mnie za dużo:38_worried:

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość wyzwań jest całkiem prosta w sumie, także się nie poddawaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nawet nie przyglądałem się temu, zobaczę jak rozwinie się sytuacja ale szkoda kończyć tak wybitny tytuł:1_grinning: Dobrze że jestem w 4 rozdziale i mam przed sobą trochę gry.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabijasz zwierzaki jeden po drugim bez skórowania to honor spada.

W tej sytuacji nie powinien dostać minusa, ale wszedł na skałę po za zasięg i gra pewnie uznała, że zabija zwierzaki które go nie atakują

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, JankoPL napisał:

Jak zabijasz zwierzaki jeden po drugim bez skórowania to honor spada.

W tej sytuacji nie powinien dostać minusa, ale wszedł na skałę po za zasięg i gra pewnie uznała, że zabija zwierzaki które go nie atakują

Jak zabijasz prawie całą watahę, to ostatnie ocalałe jednostki zaczynają uciekać. Tak samo w online, gdzie atakuje mniej, jak z zabijesz 2-3 to te składają się do ucieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem 6 rozdział to ostatni tak? Dużo jeszcze mi zostało grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyraził SWOJE zdanie o grze, a tu gromada januszy od razu po nim jedzie. Jesteście świetni. Rozumiem, że jak ktoś napisze coś negatywnego o waszej grze dekady, to jest przeklęty, jest debilem albo trollem, tak?

Do kolegi, który 10-11h dzień w pracy uważa za "przejebany" - 10-11 to niektórzy spędzają w pracy jak jest W miarę luźno. A po pracy mają do załatwienia rzeczy inne niż misja w RDR2. Jeśli nie wiesz co to za rzeczy, to widocznie ktoś załatwia je za Ciebie i o ich istnieniu nie masz pojęcia nawet.

Mogę lubić westerny, mogę być przygotowany na ślamazarną akcję, ale mimo wszystko gra może być dla mnie zbyt wolna, zamulająca, czasem nudna jak flaki z olejem, że żałuję bezpowrotnie straconego czasu przed TV. Nie mówię, że akurat tak jest w moim przypadku, ale jeśli już ktoś jest ciekawy, to powiem, że gra dupy mi nie urywa. Pod żadnym względem. Po prostu nie jarają mnie takie duperele, nad którymi się większość wielbicieli gatunku spuszcza. Otwarty świat, grafika... Sory, ale też nie. Nawet jeśli grafika rzeczywiście po specjalistycznym porównaniu wypada najlepiej na tle reszty tytułów świata, to dla mnie nie ma takiego wow, jak przy przejściu z mono do stereo czy obrazu czarno białego do kolorowego. Narazie dalej gram w RDR2, bardzo chciałbym przejść całą, ale nie wiem czy dam radę.

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika to z tego że wszyscy mają tą grę za mesjasza, a to po prostu dobra gra i nic więcej. Żadnego objawienia. Nic nowego w niej niej R nie pokazał. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×