Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już po pierwszym epilogu i dziś mam zamiar skończyć drugi.

Fakt, czasem gra jest powolna ale mało jest takich gier gdzie czujemy się częścią przedstawionego świata a właśnie w RDR2 czuję, że dużo przeżyłem wraz z kompanami. Dla mnie prowadzenie historii w tej grze jest idealne bo razem z Arturem czuję te zmęczenie bycia obozowym bandziorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Klaxxon napisał:

Rozumiem, że jak ktoś napisze coś negatywnego o waszej grze dekady, to jest przeklęty, jest debilem albo trollem, tak?

 

Jak kogoś nie ujęła historia opowiedziana w RDR2 to debilem może i nie jest ale na pewno ma jakieś zaburzenia empatii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ta gra doskonale ukazuje życie bandziorów z dzikiego zachodu a więc jak ktoś lubi ten rozdział z historii to nie ma opcji by coś mogło się nie podobać. Wątek główny jest na prawdę super opowiedziany i zrealizowany!

Ja nie widzę sensu grania w tą grę jeśli ktoś nie jest miłośnikiem westernów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nigdy Cię nie zwruszyla żadna książka ani film? Trochę smutne, że jak komuś gry dostarczają emocji to od razu jest nienormalny.

 

W ogóle nie wiem za bardzo z czego się ta dyskusja wzięła. Nikt nikogo nie nazywał debilem ani trolem. A że zaraz znowu bedzie, że ślepo bronie gry i że w ogóle znowu po raz 17 uczestniczymy w tej samej dyskusji, to idę grać w chińskie gierki dla dzieci, to jest dopiero debilizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem.
Bardzo dobra gra a soundtrack to mistrzostwo.

Jest możliwość sprawdzenia na ps4 czasu ile zajęło przejście gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kolos28 napisał:

Skończyłem.
Bardzo dobra gra a soundtrack to mistrzostwo.

Jest możliwość sprawdzenia na ps4 czasu ile zajęło przejście gry?

Gratulacje.

Soundtrack jest o tyle dobry, o ile dobre jest kilka kawałków w kluczowych momentach fabularnych. Ale fakt, puszczam sobie te kawałki do dzisiaj :)

czasu nie da się sprawdzić, przynajmniej ja nie znalazłem nigdzie takiej możliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słucham trochę Johnny Casha , trochę dupa mnie boli że nikt tam nie wpadł na pomysł wrzucenia np. 

 

 

 

Dla mnie kawałki w 2 mocno generyczne a można było zaszaleć z licencją , choć oczywiście to kwestia gustu . Gra jak już wielokrotnie wspomniano jest bardzo dobra , i już się czaje na ponowne przejacieoze na wiosnę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GOTY 2018 a obok Wiedźmina 3 jest to gra tej generacji.
Bloodborne zamyka moje top 3.

Piszę tutaj jako całość bo mechanika w BB jest najlepsza ale u mnie fabuła zawsze na pierwszym miejscu a historia w rdr2 jest przedstawiona fenomenalnie. Czuć prawdziwość a po skonczeniu gry jest się dalej myślami z tym wykreowanym światem!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pomysł ktoś pewnie wpadł, ale Rockstar po tym jak ludzie zachwycali się wjazdem do Meksyku w RDR1, chciał skomponować własny soundtrack. Gdzieś chyba i tym czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, malpka napisał:

Poważnie mam płakać bo zginął tragicznie jakiś cyfrowy koleś w grze video? I kto tu jest normalny? 

 

Żal mi Ciebie. Robota w korpo wyprała mózg. Rozumiem, że te 454 ograne gry, z czego 195 splatynowanych to tak jedynie dla zabicia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Przemek_07 napisał:

 

Żal mi Ciebie. Robota w korpo wyprała mózg. Rozumiem, że te 454 ograne gry, z czego 195 splatynowanych to tak jedynie dla zabicia czasu.

Napisałbym jakąś riposte ale wychodzę do pracy. To nie korpo synku tylko prawo jazdy kategorii D. 

Ale skoro masz takie miękkie serduszko to idź lepiej płakać nad losem Hana Solo. 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, malpka napisał:

Napisałbym jakąś riposte ale wychodzę do pracy. To nie korpo synku tylko prawo jazdy kategorii D. 

Ale skoro masz takie miękkie serduszko to idź lepiej płakać nad losem Hana Solo. 

Wszystko fajnie, pięknie, ale mogłeś zakończenie w spoilerze napisać, bo właśnie zniszczyłeś wielu osobom, w tym także mi zakończenie gry. 

 

Wielkie dzięki. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mpluto napisał:

Wszystko fajnie, pięknie, ale mogłeś zakończenie w spoilerze napisać, bo właśnie zniszczyłeś wielu osobom, w tym także mi zakończenie gry. 

 

Wielkie dzięki. 

Nie drażnij go, bo Ci z przystanku odjedzie i będziesz miał za swoje...

Poza tym oczywiście pełna zgoda, za spoilery nowej gry (i względnie nowego filmu) bym strzelał. Niestety niektórzy mają to gdzieś.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wychodzą z założenia, skoro ja już widziałem/grałem to każdy powinien, a jak nie to trudno. :30vm3cw:

 

Poza tym emocjonować się zakończeniami gierek dla dzieci czy tam filmów, pfff dorośnij ....  :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sLk napisał:

Poza tym emocjonować się zakończeniami gierek dla dzieci czy tam filmów, pfff dorośnij ....  

Człowieku, ja się ostatnio w chinskiej gierce dla dzieci wzruszyłem nieznacznie, bo taki wielki pseudosmok (jeżeli to Strife przeczyta to mnie znajdzie i zatłucze tępą stroną maczety) umierał.... no debil no...

Ide po robocie do smyka na zakupy, kupie sobie gryzaki nowe.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mpluto napisał:

Wszystko fajnie, pięknie, ale mogłeś zakończenie w spoilerze napisać, bo właśnie zniszczyłeś wielu osobom, w tym także mi zakończenie gry. 

 

Wielkie dzięki. 

Epicki post, chwyta za serce, tylko nie wiem o jakim spoilerze z jakiej gry mówisz. 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki sprytny, bo dobrze wiesz o jakim mimo że już go nie ma w wątku. I tak widziało go więcej osób niż powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, xavris napisał:

Nie bądź taki sprytny, bo dobrze wiesz o jakim mimo że już go nie ma w wątku. I tak widziało go więcej osób niż powinno.

Poważnie pytam o jaki spoiler chodzi. Jeśli nie ma go już w wątku to napisz mi na PW jeśli nie sprawi Ci to problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

Epicki post, chwyta za serce, tylko nie wiem o jakim spoilerze z jakiej gry mówisz. 

Brnij dalej w to trollowanie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że pod koniec rdr2 ginie Han Solo :dafuq:

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Sithman napisał:

Wychodzi na to, że pod koniec rdr2 ginie Han Solo :dafuq:

I chyba za to dostałem ostrzeżenie od Cwira który jak sam przyznał nie widział postu bo usunięty. To tak samo jak jeden z naszych biskupów który potępił Kler ale go nie widział.

Co nie zmienia faktu że nadal nie wiem o jaki spoiler wszystkim chodzi.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co do rzeczy mają cudze emocje? Moja żona potrafi beczeć na co drugim filmie, mnie bardziej rozczula muzyka. Jesteśmy różni i żadna gra nie podejdzie w pełni każdemu z graczy. Mam kolegę, któremu Pulp Fiction się nie podobał. Ani go nie besztam, ani nie robię z niego jakiegoś ułomnego, bo tłumaczył mi co mu się nie podobało. Nie rozumiem, jak mogło się to nie podobać, ale rozumiem, że mogło się nie podobać. I takiego samego podejścia oczekuję od innych. Nie tylko tu, w tym temacie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na tym forum. Tutaj wystarczy że ktoś wyrazi odmienne zdanie, chwilę później ktoś go zjedzie i momentalnie zjawi się grupa klakierów która doda swoje trzy grosze. Zobacz co się działo w temacie o F76.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malpka napisał:

I chyba za to dostałem ostrzeżenie od Cwira który jak sam przyznał nie widział postu bo usunięty. To tak samo jak jeden z naszych biskupów który potępił Kler ale go nie widział.

Co nie zmienia faktu że nadal nie wiem o jaki spoiler wszystkim chodzi.

Dawno nie widziałem głupszego porównania w internecie. Tym bardziej, ze ty owa gre skończyłeś/bądź nie, ale zakończenie znałeś i w sposób perfidny je zdradziłeś  

 

zamist po prostu przyznać się do błędu i zwyczajnie napisać głupie „sorry”, bo już o przepraszam nie wspomnę bo po postach wnioskuje ze ci przez gardło nie przejdzie, to dalejsz palisz głupa ze nie wiesz o co chodzi. 

 

Jakie to słabe. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×