Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mpluto napisał:

Dawno nie widziałem głupszego porównania w internecie. Tym bardziej, ze ty owa gre skończyłeś/bądź nie, ale zakończenie znałeś i w sposób perfidny je zdradziłeś  

 

zamist po prostu przyznać się do błędu i zwyczajnie napisać głupie „sorry”, bo już o przepraszam nie wspomnę bo po postach wnioskuje ze ci przez gardło nie przejdzie, to dalejsz palisz głupa ze nie wiesz o co chodzi. 

 

Jakie to słabe. 

 

 

Postaram się napisać odpowiedź w miarę delikatnie byś nie poczuł się urażony odnośnie poziomu inteligencji jaki reprezentujesz.

Domniemywam że chodzi ci o tę wypowiedź, cytuję:

" Poważnie mam płakać bo zginął tragicznie jakiś cyfrowy koleś w grze video? I kto tu jest normalny?"

 

Post był bezpośrednią odpowiedzią na post Przemka_07:

" Jak kogoś nie ujęła historia opowiedziana w RDR2 to debilem może i nie jest ale na pewno ma jakieś zaburzenia empatii."

 

By było jasne dla wszystkich, a napiszę to ten jeden jedyny raz, nie znałem, nie znam i nie chcę znać zakończenia RDR 2. Skończyłem Epilog, pograłem trochę w Rozdział 1 i chwilę w multi. Owszem, gra słabo mi się podoba ale i tak do niej wrócę bo może coś zatrybi.

Pisząc "zginął tragicznie jakiś cyfrowy koleś w grze video" nie miałem na myśli konkretnie RDR 2 tylko gry video ogólnie jako całość. To że jakiś "inteligent inaczej" w ferworze hejtu względem mnie wpadł na genialny pomysł jakobym coś spojlerował to sorry ale to nie mój problem.

Sam wiem co to znaczy spoiler w grach czy filmach. Niestety nigdy nie zagram w Silent Hill 2 czy Heavy Rain bo jakiś idiota niewinnym zdaniem wyjawił światu i mi o co chodzi w obu grach. Można o mnie powiedzieć kilka rzeczy dobrych i kilka złych ale aż tak źle ze mną nie jest bym zdradzał zakończenie jakiejkolwiek gry.

Jest mi smutno ale nie będę nikogo przepraszał bo nie mam za co. To nie ja rozpętałem tę burzę spoilerową tylko ktoś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem prostego tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, fallout 76... Mesjasz, gra dekady, opus dei todda howarda. Chwalona na świecie tak bardzo, że nawet papież franciszek w hełmie z kolekcjonerki stał na balkonie i przemawiał do wiernych. Niesłusznie zjechana na małym polskim forum o gierkachbdla dzieci.

Co do tego spoilera to nawet mi się nie chce Ci opisywać, bo szkoda czasu. Nie mam screena, więc Ci nic nie udowodnię. 

Idę klakierowac w innym wątku, lajeczki się same nie wbiją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tylko takie moje wspomnienie z gry bo nie ma co się rozpisywać każdy wie z czym ma do czynienia, gra jest długa pewnie nie każdemu uda się ją ukończyć ale nie ma co spinać, trzeba trzymać poziom na forum:1_grinning:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

 

 

Postaram się napisać odpowiedź w miarę delikatnie byś nie poczuł się urażony odnośnie poziomu inteligencji jaki reprezentujesz.

Domniemywam że chodzi ci o tę wypowiedź, cytuję:

" Poważnie mam płakać bo zginął tragicznie jakiś cyfrowy koleś w grze video? I kto tu jest normalny?"

 

Post był bezpośrednią odpowiedzią na post Przemka_07:

" Jak kogoś nie ujęła historia opowiedziana w RDR2 to debilem może i nie jest ale na pewno ma jakieś zaburzenia empatii."

 

By było jasne dla wszystkich, a napiszę to ten jeden jedyny raz, nie znałem, nie znam i nie chcę znać zakończenia RDR 2. Skończyłem Epilog, pograłem trochę w Rozdział 1 i chwilę w multi. Owszem, gra słabo mi się podoba ale i tak do niej wrócę bo może coś zatrybi.

Pisząc "zginął tragicznie jakiś cyfrowy koleś w grze video" nie miałem na myśli konkretnie RDR 2 tylko gry video ogólnie jako całość. To że jakiś "inteligent inaczej" w ferworze hejtu względem mnie wpadł na genialny pomysł jakobym coś spojlerował to sorry ale to nie mój problem.

Sam wiem co to znaczy spoiler w grach czy filmach. Niestety nigdy nie zagram w Silent Hill 2 czy Heavy Rain bo jakiś idiota niewinnym zdaniem wyjawił światu i mi o co chodzi w obu grach. Można o mnie powiedzieć kilka rzeczy dobrych i kilka złych ale aż tak źle ze mną nie jest bym zdradzał zakończenie jakiejkolwiek gry.

Jest mi smutno ale nie będę nikogo przepraszał bo nie mam za co. To nie ja rozpętałem tę burzę spoilerową tylko ktoś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem prostego tekstu.

Akurat co do czytania ze zrozumieniem i ze tego nie potrafię, to ładnie poplynales.  Twója odpowiedz do tego wpisu która rozpętała burze jasno wskazywała na to,. Mimo tego, ze jak twierdzisz zrobiles to nieświadomie i tak naprawdę tego nie wiedziałeś. Wiec proszę, nawet z tym nie handluj. 

 

Moje czytanie ze zrozumieniem w tym przypadku zadziałało bardzo poprawnie i myśle ze wielu tak samo to zinterpretowało. 

 

Tyle ode mnie. Pozdrawiam. 

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mplutono chłopie, co było to było, ale weź swojego posta trochę przeedytuj lepiej szybciutko

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już skończył grę to można podyskutować w grze giną setki osób, no trudno mleko się rozlało myślę że nie ma co już tego drążyć, piąteczka na zgodę :1_grinning:

A tak nawiasem takie darmowe DLC z Sadie aż prosi się o zrobienie, ale pewnie będą gnębić online:30_no_mouth:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, danken000 napisał:

Nie ma to jak narzekać na spoilery, a potem samemu jebnąć jeszcze większy.

Już po edycji. 

 

Juz nie zamierzam drążyć tego tematu bo nic to nie da. Małpka Pozdro mordo, bez urazy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mpluto napisał:

Już po edycji. 

 

Juz nie zamierzam drążyć tego tematu bo nic to nie da. Małpka Pozdro mordo, bez urazy. 

 

W poście nie napisałem wyraźnie o jaką grę i postać mi chodzi. Z jakich nieznanych powodów dopowiedziałeś sobie resztę i się zaczęło. Dostałem warna za coś czego nie zrobiłem. Trudno, nie pierwszy raz i nie ostatni. Miłych wrażeń z grania w RDR 2 i wiele innych gier. Gram od ponad 34 lat a nadal daje mi to wiele radości. To najlepsze hobby jakie mogło mi się trafić.

Ja za RDR wezmę się za kilka dni i mam zamiar być bardziej wyrozumiały dla niej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę nie potrzebna ta rozmowa.

Ja myślę, że malpka nie umyślnie to zrobił.
Nie napisał kto umiera ale pisząc, że ginie cyfrowa postać dla każdego stało się to oczywiste.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

No trochę nie potrzebna ta rozmowa.

Ja myślę, że malpka nie umyślnie to zrobił.
Nie napisał kto umiera ale pisząc, że ginie cyfrowa postać dla każdego stało się to oczywiste.

Dokładnie tak. Ale wszystko już wyjaśnione. Piona zbita i o to chodzi! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jeden dzień odpuści wątek na rzecz polowania na panterę a tu taka  dyskusja :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra od czasu trzeciego Wieśka, która wywołała na mnie ciary, a jestem na początku 5. rozdziału.  Jeszcze do tego ten fenomenalny soundtrack:

 

https://youtu.be/L0AykH20X3Q

 

Niech ta przygoda się nie kończy.

Edytowane przez leschek87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5, 6 rozdział i jeszcze więcej grania masz przed sobą a wiec jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, leschek87 napisał:

Pierwsza gra od czasu trzeciego Wieśka, która wywołała na mnie ciary, a jestem na początku 5. rozdziału.  Jeszcze do tego ten fenomenalny soundtrack:

Niech ta przygoda się nie kończy.

 

A widzę, że kolega jedyneczki nie ograł, bardzo nieładnie :Coolface:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos bylby tak uprzejmy i powiedzial mi jak sie nazywa utwor w tle na samym poczatku tego watpliwej jakosci materialu? Bardzo mi sie spodobal jak gralem i znalazlem go tylko u tego czlowieka. Cos tam slychac na szczescie muzyki jak juz sie przebijemy przez to smetne pierdolenie typa. Chodzi o pierwsze 10 sekund.




Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wcześniej, więc wrzucam.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak juz sie bawicie w Jaka to Melodia jak któryś researcher byłby łaskaw w wolnej chwili , kawałek z koncowych napisów od 2:40 , jestem pewien że to zrobił typek od Maxa trzeciego i chetnie bym przygarnal dłuzsza wersje :) 

 

 

SPOILERY !!!

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się wkręcił w klimat dzikiego zachodu i lubi planszówki, to wczoraj pojawiło się info o polskim wydaniu Western Legends. Gra przygodowa dla 2-6 osób (z silnym wskazaniem na 3+). Tutaj recenzja:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2019 o 11:56, Przemek_07 napisał:

 

A widzę, że kolega jedyneczki nie ograł, bardzo nieładnie :Coolface:

 

Takich grzechów pewnie byłoby kilka, jak chociażby to, że nie skończyłem The Last of Us, ale mam zamiar to nadrobić, co by z czystym sumieniem przystąpić do Part II ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie grałem w jedynkę, nie czuję się pokrzywdzony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Danielski_82 napisał:

To jak juz sie bawicie w Jaka to Melodia jak któryś researcher byłby łaskaw w wolnej chwili , kawałek z koncowych napisów od 2:40 , jestem pewien że to zrobił typek od Maxa trzeciego i chetnie bym przygarnal dłuzsza wersje :) 

 

 

SPOILERY !!!

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

 

 

 

 
 


Najlepiej na tubie przekopać soundtrack z gry, bo na np Spotify Rockstar chyba nie wrzucił z RDR2 muzyki.

 

Ewentualnie jak masz smartfona z Androidem to powinieneś mieć taką aplikację "Google" np. w takim katalogu Google gdzie masz Mapy, Gmaila YouTube, Chroma itd. I tą aplikację jak odpalisz to masz pasek taki do wpisania szukanej frazy i po prawej powinieneś mieć mikrofon. Jak klikniesz na mikrofon to wywali Ci napis "Mów teraz" ale na dole masz taką nutkę z podpisem "Co to za utwór?". Działa to dość dobrze, aczkolwiek musiałbyś znaleźć dłuższy fragment utworu niż jest na tym filmiku który załączyłeś bo próbowałem i nie znalazło ale sprawdzałem i generalnie rozpoznaje to też utwory typu takie jak z FTL.

 

Ta nutka nie zawsze się pojawia, jakbyś nie miał to puść jakąś muzykę żeby grało i wtedy klikaj mikrofon, nie wiem czy to przypadek ale mi pomagało jak nie miałem tej nutki w rogu ;)

Aha i wykonawca od Max Payne 3 to Health ale z tego co udało mi się wyszukać to nie robili muzyki do RDR2.

Edit: oczywiście po naciśnięciu nutki podkręcasz głośność muzyki albo przykładasz telefon do głośnika ale sam nie nucisz :D tak chyba nie zadziała ;)

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takie cuda:

 

https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60804/Red-Dead-Online-Beta-Update?fbclid=IwAR1KjQPI1JthSfaxnc9nNN1bCqZLge56c9lg96l8lpwMcWNroavxDMVpJj4

 

RDR2 dostał swoje Battle Royale :P

 

"Dzisiejsza aktualizacja wprowadziła Gorączkę spluw, tryb dla maksymalnie 32 graczy, w którym możecie sprawdzić swoje umiejętności przetrwania. Zbierajcie uzbrojenie i amunicję na coraz mniejszym obszarze rozgrywki, grajcie samotnie lub w drużynie i przeżyjcie jak najdłużej."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Danielski_82 napisał:

To jak juz sie bawicie w Jaka to Melodia jak któryś researcher byłby łaskaw w wolnej chwili , kawałek z koncowych napisów od 2:40 , jestem pewien że to zrobił typek od Maxa trzeciego i chetnie bym przygarnal dłuzsza wersje :) 

 

 

SPOILERY !!!

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

 

 

 

 
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×