Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Scooby-Doo napisał:

oczywiście po naciśnięciu nutki podkręcasz głośność muzyki albo przykładasz telefon do głośnika ale sam nie nucisz :D tak chyba nie zadziała ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie , analogia z Alem jak najbardziej na miejscu już się wiele razy ze mnie brechtali że nie ogarniam telefonów ja ich wręcz nienawidzę sam mam jakiś przedpotopowy model , a na Spotify nie było na pre tego kawałka . 

 

Ależ on jest piękny , w stylu score z jakiegoś filmu Michaela Manna , cudo :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z Alem to w żadnym stopni nie był pocisk, po prostu mi się to przypomniało jak Scooby napisał o nuceniu do telefonu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jestem przy końcu fabuły i tak pomału wbijam pucharki.ale nie wpadł mi puchar za maks zdrowie myślałem ze pod koniec gry wejdzie a tu nasz bohater zachorował nie chce spojlerować czy on mi wejdzie czy po prostu powinien robić ''trening'' przed 6 epizodem??mam parę zapisów gry ale tyle się cofać trochę bez sensu..Dajcie znać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to nie ma takiego pucharku to jak ma wpaść? Jest tylko że trzeba maksymalnie rozwinąć postać i to się liczy do pucharu 100%, a no i jest trofeum za max wysoki lub niski honor.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijesz to chyba później więc sie nie martw. Wydaję mi sie ze ten pasek dochodzil do jednego momentu i juz dalej sie nie dało go zwiększyć, jak juz wszytko przejdziesz to sobie spokojnie dobijesz. Graj i nie myśl o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z samego grania można wbić tylko 8/10 każdej statystyki. Resztę trzeba uzupełnić kupując ulepszenia u trapera, które odblokowujesz wykonując wszystkie wyzwania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli spokojnie mogę dokończyć fabułę i resztę typu wyzwania,medale,zbieractwo,exotic wasp mogę skończyć po wątku fabularnym.Tak jak AXA napisał chodziło mi o puchar 100%

dzięki za odp.

 

 

edit:Takie jeszcze pytanie chce zrobić napad na pociąg na mapie nie mogę na niego natrafić a w miasteczkach jak chce kupić bilet na pociąg mam napisane pociągi są nie dostępne,próbowałem w róznych godzinach:((jakiś pomysł?

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł ten moment... Po dwóch miesiącach grania (grałem nieregularnie, więc powiedzmy, że miesiąc zajęła mi cała gra) skończyłem Red Dead Redemption 2. Wrażenia? Sztos... Pozwólcie, że moje wrażenia opiszę w kilku istotnych dla mnie kwestiach. 

 

- Klimat i wykreowany świat - Rockstar stanął na wysokości zadania i świetnie odwzorował tamte czasy. Klimat "można kroić", świat jest żywy i mamy wrażenie, że na prawdę w nim żyjemy. Ta dbałość o detale... Po raz pierwszy od czasu Wiedźmina 3 dostaliśmy sandboxa, który nie męczy. Nie ma pięciuset znaczników, wszystko jest odpowiednio dozowane, ale jednocześnie gracz ma dużą swobodę działania. Możesz skupić się tylko na misjach głównych, możesz robić misje poboczne, możesz łapać przestępców (choć tutaj lekki zawód, bo listów gończych - moim zdaniem - jest za mało), możesz polować albo po prostu możesz eksplorować. 

 

- Fabuła... O panie, co tu się działo... Mocny prolog, potem zwolnienie tempa i powiedzmy od piątego rozdziału jazda bez trzymanki. Twórcy mieli ciężkie zadanie, bo gra jest prologiem, więc w pewnym stopniu musieli doprowadzić do wydarzeń znanych z pierwszej części, ale mimo to wybrnęli znakomicie. W grze nie brakuje momentów czy misji zapadających w pamięć. Nie ukrywam, że gra ma jednak kilka momentów przestojów, IMO zupełnie niepotrzebnych. Uważam też, że

Spoiler

wizytę na Guarmie

 w czwartym rozdziale również można byłoby sobie odpuścić albo przynajmniej skrócić. Samo zakończenie w epilogu - OMG! 

 

- Postacie - od czasów Geralta nie miałem w grze bohatera, z którym mógłbym tak się zżyć, który imponuje mi charakterem i charyzmą, i którego losy śledzi się z przyjemnością. Arthur Morgan to postać kompletna - 

Spoiler

do momentu choroby zastanawiałem się w jaki sposób Morgan zniknie z gry. Czy wyjedzie ze swoją byłą, czy zginie, czy może to on zdradzi.... Ten twist z chorobą kompletnie mnie zaskoczył, ale jednocześnie w kapitalny sposób pokazał powody przemiany bohatera, jego inne spojrzenie na świat. 

 

Morgan to jedno, ale taki Dutch i jego stopniowa przemiana również została pokazana genialnie. Albo taki Micah - gość od samego początku prosi się o prosty sierpowy. To też sztuka, żeby taką nienawiścią darzyć postać z gry ;)

 

- Oprawa audiowizualna - Red Dead Redemption 2 to pierwsza gra z tak idealnie dopracowanym i ogarniętym soundtrackiem. Wszystko tutaj "gra i buczy", muzyka, odpowiednie kadrowanie... Często mamy wrażenie, że po prostu oglądamy dobry film. Sama grafika wygląda bardzo fajnie. 

 

 

Uff, to chyba wszystko (oczywiście w skrócie, bo o grze można pisać i pisać...). Co mi się nie podobało?

 

- Gameplay. Chodzi mi tu o takie rzeczy jak np. brak szybkiej podróży, oglądanie animacji przeszukiwania czy zbierania za każdym razem. Wkurzało też czasami sterowanie - przypadkowo nacisnąłem inny przycisk i gość zamiast wsiąść na konia to uderzył gościa obok, a co za tym idzie całe miasto już mnie szukało... Elementy simsowe też były zbędne. Sterowanie koniem też irytowało - pędzisz przez las, przypadkowo wpadniesz w drzewo i bam... 

 

- Misje w fabule. Chodzi o to, że niektóre spokojnie można byłoby wyciąć, bo po prostu sztucznie przedłużają grę i wybijają z rytmu. Druga kwestia to fakt, że zawsze każda misja

Spoiler

musi skończyć się strzelaniną. Niby jest plan, niby jest mowa o skradaniu, o cichym działaniu, ale i tak wiadomo, że zawsze będziemy się strzelać. 

 

 

Reasumując, Red Dead Redemption 2 to gra wybitna. Wciąga, potrafi przytrzymać przy ekranie i pokazuje, że można stworzyć świetnego sandboxa, bo nie liczy się tutaj ilość, ale jakość. Ma genialną fabułę, charyzmatycznych bohaterów i świetny, żywy klimat. Nie byłem wielkim fanem pierwszej części, inna sprawa, że niewiele już z niej pamiętam, ale po dwójeczce nabrałem takiej ochoty na powrót, że niedługo wskoczę chyba ponownie w buty Johna Marstona. Zwłaszcza, że mamy już teraz świetne tło fabularne, wiemy co, gdzie i jak, więc tym bardziej kusi. Może będę kontrowersyjny, bo bawiłem się świetnie, grę chwalę i każdemu będę polecał, ale dychy niestety nie wystawię. Powód jest prosty: gameplay (powody wyżej). Dychy lecą ode mnie dla gier, w których nie miałem momentu irytacji - tutaj niestety tak było. Daję 9+ i znaczek jakości! 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema gdzie znajdę Panterę?Legendarną pantere i pantere z florydy te dwie pantery zbadałem zabiłem itd.nie mogę namierzyć trzeciego gatunku .Drugi to ptak Carolina Paraket zielona papuga na filmikach jest że siedzi na bagnach wszystko oblotałem parę razy i zero a Trzecia kwestia to Pani Hobbs wysłałem jej wszytskie zwierzaki jakieś 10hgrania wcześniej i zero odpowiedzi po za tymi 3 problemami będę miał 100%

Dajcie znać albko jakiś link podeślijcie.

Edit:Namierzyłem pantere tą trzecią dwie są obok do zaliczenia w sumie trzy z legendarną tylko jej mi brakowało puchary wpadły Carolina paraket byla nie potrzebna z Panią hoobs poprostu nie przeczytałem zaproszenia i dla tego miałem problem.

Pozdro

 

 

 

Edytowane przez Dabrusdan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona wczoraj skończyła całość... co to jest za opowieść to ja nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, hacker25 napisał:

Właśnie jest gdzieś do ściągnięcia cały soundtrack? Nie mówię o youtubie. 

Poza yt chyba nic.

"Stay tuned for more information including on the forthcoming Red Dead Redemption 2 official soundtrack release."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xavris napisał:

Poza yt chyba nic.

"Stay tuned for more information including on the forthcoming Red Dead Redemption 2 official soundtrack release."

No właśnie. Taka informacja była już od listopada i widzę, że nadal z tym czekają. Ciekawe dlaczego. Może z DLC fabularnym wypuszczą czy coś... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie tylko dlaczego piosenkę śpiewaną w grze przez faceta tutaj śpiewa babka?? Poza tym cudze chwalicie swego nie znacie. Polecam obejrzeć jakikolwiek koncert Wild Hunt z Wiedźmina 3.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Przemek_07 napisał:

Polecam obejrzeć jakikolwiek koncert Wild Hunt z Wiedźmina 3.

Byłem w filharmonii. Na żywo robi wrażenie, w robocie zdecydowanie wolę ost z kowbojów. Wolę= kowbojów niektórych kawałków słucham praktycznie codziennie, ost z wiedźmina nie słucham w ogóle, w grze ma klimat, poza grą nie.

 

10 godzin temu, Przemek_07 napisał:

dlaczego piosenkę śpiewaną w grze przez faceta tutaj śpiewa babka

Bo może mu się nie chciało przyjechać :)

Edit. Moje przypuszczenia - oryginał grał Willie Nelson, który w tym roku kończy 86 lat, więc pewnie nie miał siły. Kawałek w grze śpiewa, co mnie masakrycznie zaskoczyło, Josh Homme (z Queens of the Stone Age). Wiedziałem, że facet ma świetny głos, ale nie słyszałem go nigdy w takim repertuarze. A że Homme działa w 3 kapelach to pewnie nie miał czasu/ potrzeby przyjeżdżać. No a jako że kawałek jest świetny i, powiedziałby, jest jednym z fabularnie bardziej istotnych, to zdecydowali się go zagrać mimo wszystko i dali na wokal babkę, która też ma genialny głos i poradziła sobie doskonale :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

może to głupie pytanie, ale gdzie można znaleźć broń, którą się kupiło/znalazło/ukradło?

Tylko nie piszcie, że przy koniu, bo on może przechować tylko kilka sztuk. Mam znalezionych z 5 toporków,

a używać mogę tylko jeden, bo reszta nie wiadomo gdzie się podziała. A w siodle/jukach konia jest tylko miejsce na 3.

Gdzie jednym jest nóż, drugim latarnia, no i toporek ostatnio znaleziony??? Odnośnie noży też mam kilka, ale tylko jeden dostępny.

To samo z resztą broni. Karabiny i strzelby tylko 5.

 

Nie mam zbyt wiele godzin przegranych, bo czasu nie ma, nawet fabularnie marnie stoję, ale cóż... brakuje zwyczajnej skrzyni.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko problem jest taki, że "przy koniu" to jedyna możliwa odpowiedź :/

do zmieniania noży i toporków jest jeszcze inny guzik na padzie, tylko nie pamiętam który. Lewo i prawo na dpadzie chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki ze jestem prawie pewien ze przedmioty giną/ginęły przed latkami. Miałem konia z dlc i go już nie mam tak samo z częścią broni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w online, potem już nie odpalałem dla mnie słabe, natomiast w GTA V grałem trochę, jakoś klimat RDR bardziej pasował mi pod singla.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, malpka napisał:

 

 Bieganie  po lesie z fuzją i strzelanie do zwierząt to sport i hobby, ale już granie w gierki dla dzieci, w których nagrodą są jakieś wyimaginowane żetony to już hazard,  deprawacja i upadek człowieczeństwa....:FailFish:  Witamy w Polsce, królestwie absurdu  :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w tej łatce, Rockstar rzekomo poprawili tryby HDR. W opcjach mamy teraz 2 tryby do wyboru, Cinematic i Game. Czytam jednak opinie, że nadal nie jest idealnie i to wciąż nie jest HDR na jaki czekaliśmy. Niektórzy piszą nawet, że gra najlepiej wygląda na wyłączonym HDRze. Mieliście okazje pobawić się tym nowym menu kalibracyjnym? Jakie są Wasze doznania i preferowany tryb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×