Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

już wszystko wiem, poczekałem kilka dni od pierwszej wizyty u Madam i gdy kolejnym razem wróciłem mogłem kupić licencję kolekcjonera

za darmo. Także wszystko działa.

 

Pozdrawiam :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o coraz częstszych przypadkach zielonych oczu u trupów, nawet w SP? Czyżby undead nightmare 2?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2019 o 22:54, MagEllan napisał:

RDR 1 bylo dla mnie gra tylko dobra, ale pojawila sie okazja - jutro pojade pewnie i kupie gre z kosza (tak zrobie zdjecie zeby to potwierdzic) RDR2 nowka sztuka za 82pln.

Ryzyko male jak mi nie siadzie to pogonie bez straty.

Tak wiec jutro witaj dziki zachodzie - podziele sie pierwszymi wrazeniami pewnie w sobote.

Masz to, grałeś już? Jestem cholernie ciekaw twojej opinii.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Malakay napisał:

Masz to, grałeś już? Jestem cholernie ciekaw twojej opinii.. 

No właśnie nie kupiłem za grosze bo kumpel z pracy przyniósł i mówi: "masz, ja nawet nie skończyłem".

Zaczalem grać i chyba nawet i tym coś pisałem. Po Horizon ZD wolniejszy początek był fajny ale nie zaszedłem za daleko prolog i chyba pierwsza misja z pociągiem.

Więc mówiąc ordynarnie w pupie byłem i gówno widziałem. Ale już na tym etapie growe niedorzeczności bolały mnie po dwakroć.

To że czas w grach jest relatywny to wiemy (szybko trzeba ratować świat a tu nasza postacią olewamy to i loot zbieramy czy idziemy w innym kierunku) tutaj to miałem 2 przykłady wszyscy mnie poganiają a ja ich olewam i zbieram loot z poległych, i już mam wrażenie że gra nie szanuje mojego czasu bo każde takie zbieractwo to około 4s animacji przemnoz to przez 15 poległych lub więcej na sekcje. To samo z przeszukiwaniem jakbym chciał szukać po każdej szufladzie i to tak że czasami muszę powalczyć żeby szafkę otworzyc to bym grał w shenmue 1 i 2 (od tej gry to się odbiłem boleśnie)

Więc o ile wykonanie, detale, postaci i ich zarys mi się podoba to obawiam się że im dalej w las to będą rzeczy które będę przeklinał.

Po tym co pograłem grę porzuciłem i grałem w inne tytuły.

Kiedyś do niej wrócę żeby pograć więcej i moc choć ja ocenic. Póki co zapowiada się dobrze z równie dobrym potencjałem na denerwowanie gracza

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zbieractwo po pierwszych paru razach można olać, bo i tak z czasem będziesz miał więcej śmieci niż potrzeba.

Ja dzisiaj ukończyłem grę po raz drugi, grając tym razem na PC i mam nieco mieszane odczucia. Początek jest okropnie nudny i gra marnuje sporo czasu, ale po tych kilkunastu godzinach zaczyna wciągać, a i fabuła jest jedną z lepszych jakie w grach widziałem. Powolny początek buduje klimat, a w późniejszych rozdziałach powoduje, że zaczyna się tęskinić za tą nudą. Zakładam, że jest to celowy zabieg, ale nie każdemu musi się on podobać.

 

Niestety jakość wersji PC pozostawia wiele do życzenia.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loot z trupów, zbieractwo ziół czy polowanie można olać, ale to jedna z mechanik... Ostatnio wpadłem na fajna mechanikę, bo za pierwszym razem jak grałem narzekałem że w jedynce było wiele pojedynkówna na pistolety a w dwójce tylko kilka, więc jest mechanika ale nigdzie nie wyjaśniona.... Na pojedynek można wyzwać Każdego NPC, tylko kowbije z pasem z bronią się strzelają, reszta ucieknie albo będzie bić wręcz... Wciskajac L2 (namierzanie gościa) do połowy przytrzymujemy R2... Czas zwalnia i mamy tryb duel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@danken000, @Malakay

Panowie kiedys przysiade i postaram sie pograc. Poki co jakos nie mam cisnienia. Innymi slowy bylo dobrze ale nie porwalo. 

Nie wiem moze to przesyt otwartych swiatow? moze cos innego, ostanio ogrywalem sporo mniejszych tytulow i dobrze mi to zrobilo. 

Choc i wieksze tez ogrywam acz bardziej liniowe. 

Wiec pewnie kolejne lata mina zanim nie ukoncze i nie wydam opinii na temat RDR2 

 

milego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie odnośnie zwierząt,  chodzi o skóry najbardziej to o legendarne, bo coś w tej grze jest posrane... to tak najpierw legendy, załatwiłem łosia (legend) czysty strzał w łeb na mapie jest zaliczony nawet dowiozłem do trapera skórę i opyliłem, a tu kuźwa nie mam ją w sprzedanych,  głównie chiałem zrobić strój tropiciela taki fajny włochaty i potrzebna jest ta skóra, więc dowiozłem i ciul, jak to rozwiązać,  mówię od razu że próbowałem czekać parę dni resetowałem konsolę i nic, zwłaszcza że na necie piszą że nawet mogę ją zgubić to i tak zaliczy a ja dałem traperowi i huh, no a teraz drugie pytanko o skóry... Wczoraj miałem chyba z 8 idealnych skór, zapisałem sobie grę bo mówię a rano sobie dobiję i sprzedam i teraz uwaga zapolowałem na dwa jelenie,  jednego lisa srebrnego i wiewórke, pojechałem do trapera i co sie okazuje że nie mam skór z wczoraj i z tych co zdobyłem miałem tylko wiewiórki i jelenia z tym że nie idealne a takowe były jak skórowałem co tu się odpierda.. ktoś ma jakieś pomysły, może to już ktoś mówił ale ja nie mam dostępu chwilowo do kompa i operuję na tel. a nie będę czytał jak strona mi sie ładuje z 15-20sek, zaznaczam że wszystkie patche mam z góry dzięki za odpowiedzi. 

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsiąkłem bez reszty. Cały czas 2 rozdział, bo zwiedzam, ograbiam, dbam o obowiązki w obozie i chłonę ten klimat całym sobą.

Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła.

 

Przy okazji pytanko do tych, co ukończyli lub są dalej:

Spoiler

Czytałem, że w dalszej części gry znowu będziemy zmieniać miejsce obozu.

Czy w związku z tym wszystkie zakupione przeze mnie upgrady obozowe zostaną, czy przepadną?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @danken000, rozbudowałem już wszystko co można w obozie, a nadal jestem w 2 rozdziale.

Niby codziennie sobie mówię, że ruszę z fabułą, ale zawsze mam coś jeszcze do zrobienia :24_stuck_out_tongue:

A to pojadę na legendarnego zwierza, a to skarby z mapy ogarnę, no i zawsze po drodze coś się dzieje.

Nie wspominając o tym jak to wszystko graficznie wygląda!

Genialna gra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanie laika: jak kupię wersję pudełkową rdr2, to sejwy z gamepassa będą działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem sam sobie, bo kupiłem pudełko. Tak, sejwy działają. A propos game passa, to gra wypadnie z niego 7 września.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wątku o grze "Red Dead Redemption" i nie i dwójkę mi chodzi ale o jedynkę na PS3. Dawniej taki watek tu był  a teraz gdzieś uciekł. Mam pytanie do tych, którzy pamiętają, gdzie można upolować zwykłą owcę domową . Jest mi to potrzebne do 100% gry. Przeleciałam już wszystkie zagrody ale nigdzie ich nie ma.  No i dlaczego , gdy zabijam byka to po oskórowaniu okazuje się że to jeszcze nie Bull ale jakaś krowina..?

Edytowane przez Bogda501
poprawienie błędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o owcę to RDRwiki podaje coś takiego:

 

Sheep can only be found in the town of Armadillo inside a pen next to the train station. They are more common in multiplayer than in single player.

It is much harder to find sheep at night, even if it appears that they have been brought in.

 

A jeśli chodzi o byka to może zabijasz krowę? Byk ma rogi :7_sweat_smile:

 

 

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×