Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam dosyć szybkie pytanie. Otóż planuję kupić konsolę PS4 Pro. Do tej pory nie zależało mi nigdy na czasie, jednak teraz trochę się zmieniło....

Na promocji wyczaiłem grę Dragon Age Inquisition w wersji GOTY w całkiem przystępnej cenie, więc postanowiłem ją kupić (mimo, że konsoli jeszcze nie posiadam). Problem jest jednak taki, że w pudełku znajduje się kartka z kodem do edycji GOTY, który wygasa 13.10.2017 - czyli za parę dni. To by mnie zmuszało do szybszego kupna konsoli... Jednak wolałbym poczekać na jakieś promocje (może konsola stanieje gdy wyjdzie Scorpio Microsoftu) albo jakieś ciekawsze zestawy z grami.

I stąd moje pytanie - czy można coś z tym zrobić?

Zarejestrować kod nie posiadając konsoli? Lub czy na pewno dadzą mi nowy gdy ten wygaśnie? Jakieś inne pomysły?

 

Napiszcie mi cokolwiek, bo czas mi się kończy ^^

Edytowane przez Lunatyk7
Brak pola do wpisania tekstu. Literówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego kodu to ja ostatnio wpisałem "przedawniony" kod od Destiny na dodatki i zadziałało (przedawnienie w stylu 6 miesięcy) ale pewności nie ma więc na Twoim miejscu założył bym konto PSN i zrealizował kod z poziomu przeglądarki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Zarejestrowałem się przez przeglądarkę i wpisałem kod - przypisano grę do biblioteki multimediów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×