Skocz do zawartości
gracz_

The Evil Within 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskutujmy. Kupił ktoś w ogóle? Mi zajęło 15 godzin na koszmarze, gra moim zdaniem tylko poprawna, gdzie jedynkę uważam za grę na 9tkę z plusem i jeden z najlepszych szpili ostatnich lat. Mógłbym napisać listę co wypaliło a co nie zagrało, jeśli ktoś jest grą zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi koszmar zajął aż 28h,dużo zeszło na eksploracji otwartych leveli.Dla mnie gra lepsza niż jedynka,poprawiono sterowanie,skradanie,grafikę względem pierwszej części.

Tryb classic to już czysta esencja survivalu,jest trudniej niż akumu w jedynce.Jestem na 10 chapterze obecnie,najgorsza walka przede mną:smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, gandi77 napisał:

Mi koszmar zajął aż 28h,dużo zeszło na eksploracji otwartych leveli.Dla mnie gra lepsza niż jedynka,poprawiono sterowanie,skradanie,grafikę względem pierwszej części.

Tryb classic to już czysta esencja survivalu,jest trudniej niż akumu w jedynce.Jestem na 10 chapterze obecnie,najgorsza walka przede mną:smile:

 

No mnie eksploracja otwartych przestrzeni po pewnym czasie wynudziła, skupiłem się na zaglądaniu w zakamarki w zamkniętych lokacjach. Zabrakło boskiego dotyku Mikamiego, miałem wrażenie, że gram w podróbę TLoU. Powodzenia na classicu, sam bym się nie podjął, zwiecha konsoli albo jakiś bug i może być kilka godzin grania w plecy. No i od 10 rozdziału w górę gra daje w kość, miałem momenty, że nie było z czego strzelać do zombiaków, a i proch cały zużyłem i trzeba było improwizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka dzisiaj pękła razem z poziomem Classic

 

 

5KfrFFR.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Rambo8 napisał:

Dokładnie. Ja 3 dni temu skończyłem na Pro. Swoją drogą skończyłem z czasem 18g 16min zaglądając praktycznie wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×