Skocz do zawartości
Patricko

Onrush

Rekomendowane odpowiedzi

o materialow sporo a tu taka cisza?

 

a premiera w czerwcu chyba.

 

Obejrzalem rozgrywke - i przyznam ze ani to motostorm ani driveclub.

8 map, 2 druzyny nie wazne pierwszy jestes czy ostani nabijasz punkty i zmieniasz woz w trakcie wyscigu jak sie rozbijesz. Rund na jednej mapie jest pare.

Widac ze to ma byc glownie pod online robione. Ja pasuje.

 

Codemasters sa jacy sa, czasem zrobia cos innaczej jak Early Access i Dirt Rally, a czasami walna kleksa jak Dirt Showdown (ktory sam w sobie tragedia nie byl, ale definitywnie DiRT mu w tytule nie pasowal).

 

 

 

Ale to co zobaczylem w onrush... moge skomentowac tylko tak

Spoiler

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliby nowy tytul Motorstormopodobny i bylby hit. Bralbym na premiere bo brakuje mi tej serii na PS4. No i Te nabijanie punktow zamiast walki o pierwszenstwo na mecie...

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eMek

Z ciekawosci obejrzales choc jeden film w calosci? ja piernicze wlaczylem to z nudow i mialem wrazenie ze non stop patrze na to samo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całości nie, przewinąłem tylko do przodu i widziałem to samo. starczy :1_grinning: W żaden sposób te filmiki nie zachęcają do kupna tej gry. Z dziewczyną ostro łupaliśmy w Motorstorma na splicie, Zapieprzała na motorku aż miło :1_grinning: Czekam na podobną gre do Motorstorma, na PS4 żeby znów móc odpalić splita, no i ta gra pustki po Motorstormie nie wypełni. Ogólnie Patrząc na Onrush mam wrażenie jakbym oglądał jakiegoś większego indora...

Wychodzi niby na PC, sprawdzę na piecu i jeśli jednak byłoby dobrze, to może się zdecyduje bo w ciemno na pewno tego nie biore.

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szczerze to pierwsze gameplaye z bety nie powalają... Motorstorm był nieco bardziej skillowy, pojazdy wymagały nauczenia się prowadzenia i dało się świetnie odczuć wage i rozmiar każdego z nich. Tutaj mam wrażenie, że wszystko jedzie jak przyklejone do podłoża, bez jakiejkolwiek fizyki oddziałującej na fury. Graficznie też nic specjalnego, a menu i ogólnie HUD wygląda jak z gierki na komórki...

Najgorsze jest to, że to już faza beta, a dobrze wiemy, że obecnie to już praktycznie finalna wersja gry... Liczę, że filmiki jednak nie oddają wszystkiego, ale mój zapał mimo wszystko opadł. Dziwi mnie to wszystko, bo przecież tą grę robią ludzie od Motorstorma, a tutaj taki krok wstecz względem gry wydanej ponad 10 lat temu? Coś tu nie halo...

Do premiery jednak trochę czasu jeszcze jest, zobaczymy co wyjdzie w finalnej wersji. Jeśli jednak nic się nie zmieni to chyba zaczynam rozumieć dlaczego Sony zamknęło Evolution...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

To ze Paul Rustchynsky kierowal producja ten gry, i to ze robia to byli pracownicy Evo nie znaczy ze to ten sam team. Jesli dobrze pamietam jak Sony po wizerunkowej porazce DriveClub (ludzie prosili o zwroty bo onine nie dzialal, a inni sie pieklili ze nie bylo plusowej wersji ktora zapowiedziona na grubo przez premiera) zamykalo Evo to czesc ludzi poszla do mniejszych studiow, czesc dostala oferty pracy nad grami VR wiec tylko czesc trafila do CM.

 

Ja rozumiem ze wyscigi wszelakiej masci nie bija rekordow sprzedazy, ale jednak ludzie chca sie scigac. A tu mamy chaos, troche rozwalki, walke 2 druzyn w 3 rundach gdzie punkty sa sa nitro, akrobacje i takedown. No moze to chwyci, ale smiem watpic. Ja wiem ze ogladac a grac to dwie rozne rzeczy ale tutaj naprawde masz wrazenie petli robienia tego samego na raptem 8 trasach. Do tego te przelaczenia jak zostaniesz zdjety z mozliwoscia zmiany auta. Nie dzieje sie nic poza nabijaniem punktow.

 

Podtrzymuje to co pisalem w poscie w ktorym wkleilem gameplaye - no nie po prostu no nie.

 

Premiera w czerwcu wiec niby maja ponad 2 miesiace, ale to juz raczej powinny byc ostanie szlify, zmiejszenie pop-up-u obiektow i cieni a nie proba przebudowania rozgrywki.

No i majac w pamieci DriveClub ciekawe jak zadziala kos sieciowy i czy czegos sie nauczyli :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gameplaye ktore wkleilem wczesniej to tylko jeden z 4rech trybow rozgrywki Eurogamer podal 7 powodow dla ktorych Onrush to nie wyscigi jakie znamy.

I powiem tak, rozumiem chcieli zrobic cos innego, rozumiem eksperyment pojscie w inna strone. Ale mnie to nie przekonalo, co wiecej odrzucilo mnie od tej gry na kilometr.

 

Enjoy

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pierwsze koncepty mi się podobały to widziałem już gameplay z 2 dni temu to jakoś mnie nie zachęcał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja zamiast obejrzec material od Eurogamer ktory jest pare postow powyzej obejrzalem lacznie godzine gameplayu czekajac na cos co mnie przekona a tymczasem ogladanie tego tak mnie znudzilo, ze zasnalem. 

I tak wiem ogladanie a granie to 2 rozne rzeczy, ale obstawiam ze skoro gameplay mnie odrzucil to i sama gra jesli w nia zagram (moze beta) znudzi mnie tez po godzinie kiedy to zobacze wszystko co gra ma do zaoferowania. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem kilka wyścigó i koncepcja fajna ale uważam że będzie nuda. Cały czas bedziemy grać w drużynie czy to singiel czy multi i zdobywać punkty dla drużyny. Gra widać że robiona typowo pod multi. Jeśli tryby nie będą różnorodne to gra szybko zostanie zapomniana. W trybie kampani dostajemy jakieś wyzwania do zrobienia, w becie coś tam pisało ale olać można i po prostu grając sie wszystko zdobywa. Grafika na XOX bardzo ładna i płynna.

Dla mnie za dużo multi i na ten moment nie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team deadmatch w gimbastylu. Ni cholery nie przypomina motorstorma. Jestem zawiedziony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam te bzdury dwa posty wyżej co napisałem :P

Gra jest świetna :D Multi taki sam jak singiel, miesza sie tak samo jak kiedyś w Blur w tonacji Motorstorma. Czuć tutaj Motorstorma, jest szybko, zróżnicowane pojazdy (które możemy po "śmierci" zmieniać). No zaczyna mi sie podobać i nie mogę sie oderwać. Nie wiem tylko czy to się za szybko nie znudzi i co twórcy przygotowali za zawartość. Trasy są bardzo ładne oraz muzyka jest bardzo dobra pasująca do szybkich wyścigów. Chyba sie jednak skuszę na zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i faktycznie, czuć tutaj Motorstorma. Sama jazda na tych terenach nawet daje frajde, chce się jeździć. Tylko żeby to były normalne wyścigi, a nie jakieś głupie zbieranie punktów. No i brak split screena? :( Szkoda bo dla mnie zmarnowany potencjał. Mogliby zrobić nowego Motorstorma, pewnie sprzedało by się lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie po becie ze wróciłem do czasów jak grałem na pc. Mechanika archaiczna, poczucie prędkości słabe, grafika kiepska. Niestety ale ta gra kariery raczej nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN

No to chyba dawno na PC nie grales :P 

A tak serio to mialem to sciagac ta bete ale mocno mi sie odechcialo. 

 

Ja juz mam swoj arcade idealny (choc imo to ciut wiecej nizli arcade np porownujac do NFS) czyli FH3. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, MagEllan napisał:

@CePeeN

No to chyba dawno na PC nie grales :P 

A tak serio to mialem to sciagac ta bete ale mocno mi sie odechcialo. 

 

Ja juz mam swoj arcade idealny (choc imo to ciut wiecej nizli arcade np porownujac do NFS) czyli FH3. 

 

Oj dawno dawno. Niestety onrush zawiódł mnie po całości. Do motorstorma to się nigdy nawet nie zbliży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CePeeN napisał:

Oj dawno dawno. Niestety onrush zawiódł mnie po całości. Do motorstorma to się nigdy nawet nie zbliży.

Gralem tylko w Motorstorm apocalipse i mi nie siadlo. 

Wole cos bardziej osadzonego w realnym swiecie stad moje wtracenie tutaj FH3. 

 

I zeby nie bylo doceniam odwage bylych pracownikow Evolution jak i Codemasters ze chcieli zrobic cos innego. Nie oceniam tez samej gry - tylko widze ze nie wpisuje sie ona w to czego ja jako gracz oczekuje. 

 

Mysle ze lepiej by zrobili jesli poszli by droga ktora poszedl Dirt Rally - czyli chcemy stworzyc gre dla Was co chcecie zobaczyc, wbijamy na wczesny dostep i wspolnie ze spolecznoscia szlifujemy. To tez bylo zaskoczenie dla mnie ze CM poszlo ta droga ale z tego co pamietam gra radzila sobie niezle juz we wczesnym dostepie jak i calkiem niezle po premierze. 

Chodzi tu glownie o to by oszacowac ilu ludzi moze byc zainteresowanych, robic gre ktora trafi do odpowiedniej niszy (jak dirt rally) i sprzeda sie na tyle dobrze zeby zarobic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie do Motorstorma było całkiem naturalne patrząc na deva i wstępne trailery. Niestety jak Ms był esencja adrenaliny to tutaj jest bardzo słabo. Skupiam się głównie na Pacyfic Rift bo apocalypse było już średnio fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, CePeeN napisał:

Porównanie do Motorstorma było całkiem naturalne patrząc na deva i wstępne trailery. Niestety jak Ms był esencja adrenaliny to tutaj jest bardzo słabo. Skupiam się głównie na Pacyfic Rift bo apocalypse było już średnio fajne.

 

Alez oczywiscie, zgadzam sie byli pracownicy Evolution + szalony arcade = Motorstorm. 

Tyle ze akurat to nie byla moja bajka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wiemy dlaczego Sony z nich zrezygnowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Patricko napisał:

Jeśli to drugie to chyba już wiemy dlaczego Sony z nich zrezygnowało.

Sporo przed premiera dorwales.

 

Ja podtrzymuje swoje zdanie premierowy smrod w kolo DriveClub (wersja dla plusowiczow, problemy gry - tak mozna bylo grac ale to czym byla gra reklamowana nie dzialalo) to powod dla ktorego Sony pononilo Evo.

 

Ja wiem ze Ty skrot CM rozwijasz jako CrapMasters. Niemniej to studio wydaje sie troche miotac w tym co i jak chca robic. I wydaja dobre gry a potem je rozmiekczaja i wychodzi papka. Przyklad Grid - 1ka byla bardzo fajnym simcade (no bo ciezko to do arcadowego NFS przyrownac) wyscigi po torach uszkodzenia emocje. 2ka o ja piorkuje, zmeczylem ale ledwie. Autosport pogralem troche ale na dluzej mnie nie zatrzymal. DiRT to samo chcieli urozmaicic pojsc w nowym kierunku krecenia sie jak gowno w przerebli Gymkana co bylo w 3ce, ale byly tam tez i inne wyscigi choc mocno arcadowe. Ale juz Showdown lepiej zeby nie mial przedrostka Dirt bo to raczej bylo destruction derby full arcade (i w tej kategorii mimo iz wielu uwaza ze crap moim zdaniem sprawdzal sie ok). Potem dla odmiany poszli w early access z Dirt Rally mniejsza ekipa bioraca pod uwage to czego oczekiwala spolecznosc ktora zaplacila za wczesny dostep i mimo iz rally to nie do konca moja bajka to powstala prosta jasna gra, gra ktora nie wybacza i premiuje skilla gra w ktorej jest woz jest tor i jest gracz jako kierowca ktory musi z maksymalnym skupieniem uczyc sie trasy i masterowac kazdy zakret.

 

Jak bylo sie pewnie nie dowiemy ale ja bym obstawial ze to byli ludzie z Evo zablysneli pomyslem na OnRush.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko

Tak myślałem że będzie małe urozmaicenie gry i szybko sie bedzie nudzić :/ Przekonałeś mnie aby nie kupować. Miałem brać i olać the Crew 2 ale zrobie odwrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×