Skocz do zawartości
Patricko

Onrush

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, pablos_83 napisał:

Nie chciało mi się robić samouczka jeżeli tylko 60 min grania.

Głośno zapowiadali ten darmowy weekend, ale miałem nadzieję, że będzie klasyczny grasz ile chcesz dopóki data nie wybije

Na PS4 można było grać ile chcesz więc dziwne że tu 60 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ludzi fakt.

Z drugiej strony nie jestem zaskoczony driveclub zaliczył koszmarny PR i masę problemów na starcie. Sony pogoniło Evo.
To że finalnie była to gra ze świetna grafika i mogąca dawać fun (mnie akurat nie siadł model jazdy a może to wina triggerow w padzie od PS4 bo ogólnie na pasach od Xbox nawet w te same gry jeździ mi się lepiej) to już inna bajka ale część z nas pamięta jaka w koło DC była burza.

Onrush mnie nie przekonywał i chyba nie tylko mnie patrząc na wyniki sprzedaży w UK cytowane przez eurogamer. To jest gra która chciała zrobić coś inaczej nie ewolucja a raczej rewolucja w podejściu do ścigania i jak się okazało nie znalazła grupy docelowej bywa i tak.

Więc i CM tnie koszty. A szkoda bo patrząc na drive club widać że w Evo jest sporo osób które mogły by realizować się pomagając w projektach i dodać coś od siebie w grach od CM

Sam CM też bywa różnie oceniane niektórzy piszą o nich jako o crap masters
Sam mam też mieszane odczucia nr ich gier starsze jak Colin 2 pamiętam przez pryzmat zawodów rozgrywanych w akademiku, późniejsze jak dirt 3 czy showdawn to było pograć i zapomnieć. Gdzieś między tym wstrzelił się pierwszy grid który uwielbiałem ale znów 2ka i autosport już mi nie siadły. Ostatnio znów tendencja zwyzkowa czyli dirt rally (który był gra tworzona że wsparciem społeczności i pewnie dlatego poszła kierunkiem tu nie ma przebacz masteruj albo będziesz lama) i dirt 4 który miał być bardziej przystępny żeby trafić do większego grona odbiorców.

O F1 się nie wypowiem bo to nie moja bajka.

Jak dla mnie to mogli by próbować zrobic coś z fizyka z pierwszego grida próbować podnieść grafikę do poziomu DC (lub blisko tej) i puścić to jako grid rebooted nawet z tymi samymi torami i większością tych samych wozow. No ale na to nie ma co teraz liczyć

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to się tak skończy. Nawet smarowanie CM na lepsze recki nie pomogło. A wystarczyło zrobić nowego Motorstorma, albo nawet GRIDa w stylu DriveClub. No, ale tak się kończy jak próbuję się wymyślać koło na nowo. Niech giną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być motorstorm zrobiono gimbagówienko wzorowane na fortnite. Po pierwszym kółku wiedziałem że nie chcę tego nawet za darmo. Jak wszyscy wyjebani niech Sony ich zbierze i zagoni do remastera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83

no wlasnie chyba nie mialbys motorstorm choc mogli z tego zrobic cos na ten ksztalt nowa nazwa (i tak promowali nowa marke) ale znany system arcadowej jazdy ze startem i meta. No probowali cos innego - przejechali sie. Tyle.

 

@Patricko

dlatego pisalem o czyms na ksztalt remastera Grid Race Driver (sim-cade z jazda po torach). Nawet zeby to pod ta sama marka wydali i jako nowa gre bym nie narzekal. Co wiecej Grid:RD do dzis prezentuje sie calkiem ok (PC max detale) owszem poziom nowych gier to to nie jest ale moze dawac fun (tylko dzieki podbiciu ustawien i 60fps).

Pozniejsze Gridy jakos mi nie lezaly.... mimo iz autosport byl lepszy od slabej 2ki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściganie polega głównie na tym kto pierwszy dojedzie do mety. Tutaj tego nie ma więc zasadniczo to nie ścigałka. Chcieli zrobić coś nowego, ale to chyba zbyt niszowy tytuł. Sony ich odpuściło, a przecież Driveclub to chyba najlepsze arcade wyścigi na tą konsolę. Niesamowity tytuł. Mogli zagonić tą ekipę do robienia sprawdzonego IP i gwarantowany zysk bo masa ludzi ślini się na tego Motorstorma (w tym ja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że gra była za free w game passie to sporo pograłem i uważam że gra jest bardzo niedoceniona. Skończył się czas w game passie to akurat wczoraj na promocji kupiłem wersję deluxe za 47zł i dalej będę w to grał. Gra mnie odpręża bardzo, lubię wieczorkiem zagrać kilka wyścigów, akurat gra ma fajną muzykę.
Jest kilka niedoróbek, czegoś tam brakuje ale myślę jakby zdecydowali się na 2 część to było by już super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×