Skocz do zawartości
Patricko

Ghost of Tsushima

Rekomendowane odpowiedzi

Temat na pewno fajny, trza czekać na jakies konkretne gameplaye, bo to tylko wróżenie z fusów narazie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega fajny, mało eksplorowany w ostatnich latach setting w grach, ale na twitterze sucker punch dało info, że to kolejna gra open-world, także zainteresowanie u mnie niemal zerowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tenshu z otwartym światem! dla mnie najlepsze nowe IP pokazane na tej imprezie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny trailer. Daliby jeszcze jakiś gameplay bo sam setting jak najbardziej interesujący.

Na koncu trailera miales troche gameplay’a ^_^


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to zostanie czymś więcej niż inFamousem SS z mieczami to już jestem zadowolony, niestety na tę chwilę nie wydaje mi sie żeby tak było.Hype jakiś tam jest ale trzeba poczekać na jakikolwiek dłuższy gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że studia tworzą jakieś nowe IP, zamiast powielać do porzygu utarte schematy. Ja tam, póki co zapatruje się pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIkt nie podbija tematu ?

Po Niohu przypomniałem sobie jak dobre są samurajskie klimaty a na tegorocznym E3 taka perełka się zapowiada !!!

Gameplay  zapowiada się całkiem fajnie. Oby walka była miodna i fabuła trzymała poziom.

Trzymam za ten tytuł kciuki

Edytowane przez gyry1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie gra o samurajach stawiająca na realizm, jedno cięcie i trup! martwi natomiast brak daty premiery, skoro RE2 i Metro dostały daty na 1 kwartał 2019, czyli w najlepszym wypadku będzie koniec 2019 :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Malakay napisał:

nareszcie gra o samurajach stawiająca na realizm, jedno cięcie i trup! martwi natomiast brak daty premiery, skoro RE2 i Metro dostały daty na 1 kwartał 2019, czyli w najlepszym wypadku będzie koniec 2019 :/ 

Na dobrą grę warto poczekać. Jak koleś wskoczył na konia i zaczął jechać to moja pierwsza myśl - skośnooki Wiedźmin. Graficznie wygląda to fajnie, ale wiadomo - downgrade będzie, ale i tak jest super. Trochę na początku martwiło mnie to, że koleś grający czekał na ruch ze strony przeciwnika, myślałem, że będzie to gra bardziej na kontry i uniki, ale widać szybko się pewnie ginie i facet nie chciał dać ciała na prezentacji. 

Po cichu liczyłem, że Sucker Punch robi jeszcze nowego Sly'a, a tu cisza - smuteczek :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Ostatni tłusty ex na ps4 :banderas:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity jest ten trailer. Nie pokazuje kompletnie nic, jednocześnie wygląda tak, że aż wykręca na lewo, że jeszcze tyle czasu do premiery :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ex sony Na który czekam tak samo bardzo jak np na no more heroes 3. Kurwa mac ale ten tytul jest „pode mnie” !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same dorosłe chłopy a podniecają się wyrenderowanym filmikiem, który nie pokazuje absolutnie nic z rozgrywki. Mnie to przypomina zwiastuny Assassin's Creeda za najlepszych lat. Jak nie wpierdzielą miliarda znaczników i znajdziek, a fabuła nie będzie ssała pałki to można ograć, ale nie napalałbym się jakoś specjalnie na wielki hit, który zerwie czapki z głów niczym boski azjatycki wiatr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Horizona i Spidermana też w sumie nikt się jakoś mocno nie napalał ;)

Mnie Duszek bardzo mocno jara, głównie przez klimaty. Jak dadzą soczysty gameplay i ciekawą mapę z dobrymi aktywnościami to fabuła i zejdzie na drugi plan.

Zresztą, już nie pamiętam kiedy grałem w grę z zapadającą w pamięć fabułą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się jakoś trudno pogodzić z prostą prawdą, że każdy duży ex na PS4 to petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xav - nie :D plastikowy horizon, ubilajkowy spiderman, rozwleczony god of war to dla mnie zawody od sony tej generacji :( a o popierdolkach typu knack nie wspomnę ... ale pisze to osoba dla której ex generacji od sony to the last guardian wiec pewnie się nie znam ...

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2019 o 18:02, zdun napisał:

Xav - nie :D plastikowy horizon, ubilajkowy spiderman, rozwleczony god of war to dla mnie zawody od sony tej generacji :( a o popierdolkach typu knack nie wspomnę ... ale pisze to osoba dla której ex generacji od sony to the last guardian wiec pewnie się nie znam ...

 

Ex generacji to Bloodborne. Dziękuje, pozdrawiam  :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego o bloodborne nie pisze no to wiadomo pierwsza klasa i chyba jedyny ex razem z tlg który zasługuje w tek generacji w moich oczach na ocenę bliska maxa  ! Tak samo jak the last guardian czy seria yakuza. Rzekłem . Ale w tej generacji powstały w moich oczach rozciągnięte i wtórne exy jak w/w przeze mnie ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

655kf5wo7g641.png

 

Kod jest dla wszystkich, więc bez obaw, wszyscy dostaną. Wpisujemy oczywiście kod z odpowiedniego dla nas regionu. Bardzo spoko motyw. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, hacker25 napisał:

655kf5wo7g641.png

 

Kod jest dla wszystkich, więc bez obaw, wszyscy dostaną. Wpisujemy oczywiście kod z odpowiedniego dla nas regionu. Bardzo spoko motyw. 

 

Świetny motyw, audio bardzo klimatyczne a w dodatku obsługuje dźwięk przestrzenny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i fajny ale mi nie działa :( pobrał się bez problemu, ale jest kłódeczka i komunikat, że nie można zweryfikować licencji.

Edit. Wszystkich, którzy się zaczęli martwić uspokajam - rano zaczął działać :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, ten tytułowy Duch to samurai który stracił wszystko w akcie zemsty staje się zamaskowanym zabójcą mscicielem czyli kimś jak ninja? Czy roninem? Bo Samurai to jest wojownik który pracuje dla swojego pana, a ronin jest bezpański, a ninja to jest zabójca tylko szkolny w zakonie ... Dobrze to rozkmniniam? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×