Skocz do zawartości
zales00

opóźnienia pada ds4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli problem był poruszany to wybaczcie - proszę o przekierowanie - ja po prostu nie znalazłem odpowiedzi.

Mam problem z opóźnieniem/zacinaniem się padów ps4.

 

Problem wygląda tak że wszystko działa normalnie i nagle w pewnym momencie pad np analogi przestają reagować po to aby następnie zaciąć się na jednym wychyleniu. Wygląda to tak że grając np w rocket league chcę skręcić i jest brak reakcji i po ok ~2 sek puszczam pada a samochód kręci się chwilę sam w kółko.

Problem występował najczęściej na słabym akumulatorze natomiast obecnie potrafi pojawić się nawet 20 min po ładowaniu aku. Kupiłem jakiś czas drugiego pada który działał dobrze długo ale ostatnio łapie tą samą przypadłość co pierwszy. Używałem przycisku reset w padach i brak poprawy.

Input lag itp wskazówki w internecie wykluczam... problem pojawia się nagle i tyle - tym bardziej że  w międzyczasie była zmiana TV.

Konsola już jest dawno po gwarancji... Problem jest raczej szerszy bo znajomy w swoim ps4 ma to samo. Ktoś z was się z tym spotkał? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zjawisko występuje tylko w tej grze? Pamiętam jak grałem w Rocket L, to jak mnie wrzucało gdzieś na serwery USA to miałem taką sytuację jak opisujesz. Autko reagowało z dwu sekundowym opóźnieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działo się podobnie, gdy miałem podpiętego pendrive 3.0 do konsoli

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie gdy gram w Fife 18 , blokuje sie kierunek i przyciski, po jakims czasie jest ok,czasem mi sie wydaje,ze jak blizej konsoli skieruje pada to jest lepiej.Mam dysk zewnetrzny ,ale juz od paru miesiecy,a problem pojawil sie tydzien temu, moze dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem pojawia się ponieważ USB3.0 bardzo nie lubi się z sieciami WiFi 2.4GHz.

U mnie nie pomogło ani przestawienie routera, ani inny router (testowałem 3), ani inny dysk.

Odłączyłem dysk w cholerę i jest znowu idealnie, nie ma co się męczyć.

Trzymam wszystkie gry na dysku zewnętrznym, jak mam na coś ochotę przerzucam na dysk główny.

@up

Jak mieszkasz w bloku to nowy router sąsiada za ścianą może mieć nawet na to wpływ.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Faktycznie pod USB ciągle ładuje się jeden z padów + od niedawna pojawił się zewnętrzny HDD na gry. Poodłączam i potestuję - faktycznie to jest trop!

 

Problem jest w każdej grze... COD, RL, FIFA18 itd...

Ostatnio myślałem że wyjdę z siebie jak pod koniec mieczu w fifie mój zawodnik wbiegł sam z piłą do bramki ;)

Dzięki za odpowiedzi... jak pisałem potestuje i dam znać!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×