Skocz do zawartości
Krosek

EA SPORTS UFC 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości:

  • Rewolucyjna technologia rozgrywki

Poczuj walkę na własnej skórze, dzięki ponad 5000 nowych animacji stworzonych za pomocą rewolucyjnej technologii RPM autorstwa EA SPORTS.

  • Zostań najlepszym zawodnikiem wszech czasów

Podejmuj decyzje, dzięki którym zwiększysz szum medialny przed pojedynkiem, zarobisz większe pieniądze na lukratywnych kontraktach i przyciągniesz uwagę świata.

  • Wystarczy jeden cios

Zdobądź prawo do przechwałek w całkiem nowym trybie turniejowym. Ustal własne zasady i wyzwij swoich znajomych na pojedynek w czasie rzeczywistym.

  • STWÓRZ NIEPOKONANĄ DRUŻYNĘ

Wciel się w prawdziwych zawodników UFC po raz pierwszy i odkryj zupełnie nowy poziom strategii i personalizacji.

Premiera - 2.02.2018


https://www.ea.com/pl-pl/games/ufc/ufc-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2017 o 18:49, Krosek napisał:

Wciel się w prawdziwych zawodników UFC po raz pierwszy i odkryj zupełnie nowy poziom strategii i personalizacji.

W poprzednim UFC tez byli prawdziwi zawodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie zdazylem sie zapisac do bety.

 

Wydaje mi sie ze beda dawac 2 kody moze ktos bedzie mial 1 dla mnie ? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście panowie już kod do Bety? Mnie obdarowali 30 minut temu. Beta waży 7.4GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany do kiedy ta beta i co tam mamy dostępnego bo nie wiem czy warto zasysac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z lenistwa się nie zapisałem :38_worried: Piachu jak nie będziesz pobierał to ja z chęcią kod przytule :/  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał kod do bety.

Ino proszę dać znać jak ktoś wykorzystał.

 

4WVDY-2KYRC-DJRJG-GTWPC-3GD2Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja wow. 

 

Pograłem trochę. Niegrywalne g. od Ea jak wszystkie poprzednie części.

Team undisputed. Niestety mma od ea nigdy mi się nie spodoba 

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już pierwsze gameplaye i wygląda jak lekko podrasowana UFC2. No i coraz szybciej wychodzi co kolejna część. Czyżby mikro tak się przyjęło, że można jechać z koksem? Pewnie tak. Nie wyrokuje, ale pewnie zostane przy 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedkug mnie coś jest nie tak z stamina koniec 1 rundy a ja mam mniej niż polowe a przeciwnik calaka mimo ze walimy tyle samo ciosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

No i po ostatnich doniesieniach jednak trafiłem. EA= dno.

 

Jestes w bledzie kolego

EA = Shit (mozna spiewac na melodie jednej z piosenek zespolu Slipknot :) )

 

Z drugiej strony - EA otwarcie mowilo ze bedzie chcialo monetyzowac wszystko, Ultimate Team w grach sportowych (nie tylko FUT) daje im lacznie 800M $$ to sie dziwisz ze to implementuja?

Nie chce tu bronic EA bo dalej podstrzymuje EA = Shit, ale system progresu powstaje na poziomie projektowym, potem sie go implementuje w kolo tego dobudowuje sie reszte.

Kiedy zaczeli pracowac nad UFC3 nie bylo jeszcze shit stormu a skoro gra ma wyjsc w lutym to EA raczej nie mialo by czasu na gruntowne przebudowanie systemu.

Kolejna rzecza jest to ze gracze zrobili ostra zadyme z SW BF2 i teraz EA proboje okopac sie i nie tracic pozycji.

 

Niemniej patrzac na wypowiedzi moznych chocby z Take2 widac ze nie tylko EA proboje sie okopac i utrzymac pozycje. Moim zdaniem sie przejada na tym bo teraz zdaje sie zrobil sie z tego efekt kuli snieznej ktora nabiera rozpedu. Wiele moze zmienic raport za kolejny kwartal ktory bedzie opublikowany 30 stycznia, jesli spelnia oczekiwania to moga  tego zamieszania wyjsc (przynajmniej tymczasowo) obronna reka, jesli jednak nie spelnia oczekiwan to moga oberwac jeszcze mocniej na gieldzie.

 

Pare portali inwestycyjnych zaleca ostroznosc, lub sugeruje ze jesli zarobilismy na akcjach EA to teraz moze byc dobry moment na to zeby je pogonic.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie, UFC2 było najlepsza bijatyka na konsole w jaka grałem, oczywiście nie mam tu na myśli gier typu Tekken, tylko walkę na ringu . Tak samo będzie z UFC 3 przebudowali stójkę i to grubo z tego co widzę tryb Ultimate zawezyli do tego ze można aplikować tylko określona liczbę ciosów wiec nie będzie możliwości robienia zawodników , którzy będą wymiatać w każdej płaszczyźnie . Co za tym idzie nie wystarczy już wydać kasy na paczki i zrobić overalla na 100.

 

Dla tych co jeszcze nie wiedza, wrzucili Betę dla każdego i przedłużyli do 5.12 , także pobierać śmiało z PS store :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kapitalna

 

W koncu nie liczy sie spamowanie kombosow jak z tekkena tylko wyczucie dystansu 2-3 ciosy i nokaut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwiłe w bete i mam wrażenie, że gra jest wolniejsza i bardziej drewniana. Zaskoczyło mnie, że jest lokalizacja polska. To akurat na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się w bete grało - to jedna z moich walk. Fun niesamowity :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie mućka :) nawyki z 2 a stójka zmieniona o 360. 

Biere na premierę :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość oddania swojego ufc2 i SF5 i dostać UFC3 na ps4 premiere za 40pln. Niby spoko ale jak tam mają być w Multi transakcje kluczowym kryterium do wygrania walki to trochę mi się odechciewa. No i nowy roster to pewnie brak Crocopa, Mira, Nelsona, McDonalda i innych, którzy skoczyli do Bellatora. I brak goldiego obok rogana...
Nie wiem, nie wiem...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Klaxxon
Poczekaj na recenzję po premierze.
Jeśli planujesz grać online to może być ciężko przez ten system rozwoju, którym ostatnio EA nas karmi.
Moim zdaniem lepiej poczekać niż pchać się na minę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28 już zamówiłem:) raz kozie śmierć. Nie wiem czy będę miał czas na online, wszak mam 4 zafoliowane gry i drugie nietknięte na dysku, ale jeśli ogarnę sterowanie (głównie parter), co niestety nie udało mi się w ufc 2, to może, ale to może, sypnę im jakaś kwotą w granicach rozsądku. Zobaczymy. Najpierw jednak będzie SF5AE, co do którego też mam zacne plany, jeśli chodzi o online.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kariery oraz szybkich meczy offline to UFC 3 będzie Oki. Ostatnio broniłem rozwój aut w nowym NFS a teraz zacząłem rozumieć, że bez kart było by to przyjemniejsze bo sami byśmy decydowali co ulepszyć a tak to losować niestety.

Co do SFV to sam czekam do upgrade do wersji AE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Kolos28 napisał:

Ostatnio broniłem rozwój aut w nowym NFS a teraz zacząłem rozumieć, że bez kart było by to przyjemniejsze bo sami byśmy decydowali co ulepszyć a tak to losować niestety.

 

:)

Widzisz o tym dokladnie pisalem w watku o NFS. 

Mozna grac z kartami, ba sa gry gdzie losowy (lub pseudo losowy loot np. zalezny od poziomu przeciwnikow, naszego poziomu i innych takich) pasuje. 

A sa takie gdzie lepiej miec po prostu wolnosc wyboru. Do tych zaliczam scigalki.

:)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×