Skocz do zawartości
Krosek

EA SPORTS UFC 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce robić nowego tematu więc tu zapytam: nie ma na forum tematu o SF?4f8a4cc6ba3100a18a3b7d9c9fcf6de6.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śpimy, gramy

 

Uproszczony system poddań, czuję się jak w grach sportowych na pegazusa. 

 

Edit: trochę pograłem szybkich walk, na pewni jest to zdecydowanie najlesze MMA od EA

Stójka nawet nawet, łatwe podania w końcu coś dla mnie. Jak nie może być system undisputed to wolę męczyć jeden przycisk.

Na pewno będę sobie ogrywał tego triala a więcej jak trafi do ea access za kilka miechów

Edytowane przez pablos_PRO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trial pełnej wersji na Xbox jest z polskimi napisami?

Jak to graficznie wygląda względem ufc2?

Masz możliwość grania ulitimate team?
Tylko tam występują lootbox?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest polskie tłumaczenie ale chyba lepiej by go nie było. 

 

Są takie błędy że wtf. Ktoś kto to tłumaczył nie ma zielonego pojęcia o mma. 

 

W trialu można grać we wszystko. 

Ultimate team to kwintesencja lootboxow, więc nie może ich nie być 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC3 to jezykowy multi - mozna zmienic jezyk z menu, czy trzeba systemowy konsoli zmieniac? Bo nie ukrywam, jak odpalilem bete, to te polskie nazwy kluly w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lootbox występuje tylko w ultimate team?
W normalnym online nie ma mikrotransakcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwykłych walkach rankingowych online nie ma , tylko Ultimate . Szczerze to mam pewne obawy co do tej gry . Nie było tego wow co przy drugiej części w becie , mimo wszystko kupię na premierę tak jak 1 i 2 cześć , która mam do tej pory . Jak będzie straszna lipa to sprzedam z lekkim minusem :) Mikropłatności mogą być kto chce niech płaci , byle nie było tego ze można sobie zrobić zawodnika w każdej płaszczyźnie na 100% tak jak w 2 części , musi być jakiś balans , zawodnik powinien mieć jakieś słabsze strony ( tak jak bylo np. w FNC określona ilość oczek do wpakowania we wszystkie ciosy i stop ) i będzie gitara . Zostaje czekać do piątku i przetestować w weekend :) 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już gram w nowe UFC 3 na ps4

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, stójka w końcu bardziej dynamiczna. Dla mnie z racji, że bardzo długo siedziałem w świecie MMA jest to duży plus bo w końcu gra w tej płaszczyźnie daje większe możliwości! Bardzo dużym plusem jest podbieganie.

 

Co do animacji to czuć tutaj, że są nowe bardziej naturalne. Ja dostrzegam nawet drobne szczegóły jak ukladanie stóp, praca bioder itp.

Parter podobny do dwójki choć również zyskał nowe animacje przechodzenia z i do pozycji oraz kilka możliwości manewrowania.

 

Grafika również poprawiona, na prosiaku widać różnicę względem dwójki.

 

Same wejścia zawodników do klatki również podrasowane!

 

Są to pierwsze wrażenia i za pewne będę dość minusował tą grę bo mam problem aby traktować tą grę tylko jako grę.

Mój znajomy, który mnie zna wie coś o tym

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde kupiłem edycje standardową, a jutro mam wolne i bym pograł. Da się jakoś ulepszyć do edycji mistrzowskiej? Bo pisze mi niedostępna, a że zostało trochę w portfelu to chciałbym :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Raczej pozostaje Tobie cierpliwie czekać do piątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kolos28 napisał:

@up
Raczej pozostaje Tobie cierpliwie czekać do piątku...

 

Kolego odpowiedz na jedno pytanie, oczywiście jeżeli grasz ultimate . 

Bedzie możliwość do zrobienia zawodnika , który będzie w każdej płaszczyźnie na 100% ? Jednym słowem bogacze nakupia paczek , zrobią „superbohaterów” i będą się dowartościowywać przed monitorem? 

 

Czy rozwiązali to w jakiś sposób , boje się ze kupię grę jutro a „ superbohaterów” będzie już na pęczki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie gram na razie w ultimate więc się nie wypowiem - sorrki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No cóż po dwóch dniach grania jestem bardzo niemile zaskoczony jeśli chodzi o online. Tak jak w dwójce miało się podgląd na to jakiego zawodnika wybiera przeciwnik, tak tutaj mamy walki klonów. Spamowanie w nogi jest lepiej liczone niż buły na pysk i gwiazdki w oczach przeciwnika wtf. Punktowanie i obalanie przeciwnika i dominacja jeszcze w moich walkach nie miała żadnego znaczenia. Dodatkowo często przeciwnik mający kondycje na praktycznie zerowym poziomie mnie nokautuje, a mój zawodnik mający ponad połowę zachowuje się jakby nie miał już sił.  Pewnie to tylko ja tak mam, ale opóźnienia są bardzo irytujące. Ogólnie u mnie online te same problemy co w każdej części.  Także zostaje walka kanapowa jeśli chodzi o " online ".  Co do kariery to fajnie zrobiona. Chociaż spodziewałem się większego szału. UT nie tykam, bo to dla mnie ogólnie w każdej ich grze to jakieś nieporozumienie, a nie tryb gry. No, ale to tylko moja opinia , bo ludzie w to grają. Pieniędzy wydanych nie żałuję oczywiście, bo fajnie się ponawalać. Mamy tryb turniejowy co jest git. Jednak pewnie za jakieś 2tyg wyleci z dysku.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie przy zakupie gry, dostałem na paragonie jakiś promocyjny kod na DLC. Zrealizowałem go w PSS ale nie wiem jaką zawartość dostałem. Ktoś wie?

 

Bruce Lee jest gratis jeśli miało się UFC2.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Już mnie ta gra wkurwia. Parter, dosiad, i kolo mi spuszcza 40 buł i żaden blok nie działa choć jest niebieski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest system doboru przeciwników online? Jestem w 3. Lidze, mam rekord 18-17 I gram raczej z lamusami. Tzn sam nie jestem ekspertem ale jak już przegrywam to wolałbym coś z takiej porażki wynieść, czyli podpatrzyć jakieś nowe techniki a nie tylko padać ofiarą spamerów jednego przycisku.
O jakie codzienne wyzwania chodzi gdy piszą o tym podczas ładowania? Przejrzałem wszytko i nic takiego nie znalazłem.
Ogólnie gra mi się dobrze ale tak jak w dwójce, tutaj mam problemy z parterem.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Klaxxon napisał:

Jaki jest system doboru przeciwników online? Jestem w 3. Lidze, mam rekord 18-17 I gram raczej z lamusami. Tzn sam nie jestem ekspertem ale jak już przegrywam to wolałbym coś z takiej porażki wynieść, czyli podpatrzyć jakieś nowe techniki a nie tylko padać ofiarą spamerów jednego przycisku.
O jakie codzienne wyzwania chodzi gdy piszą o tym podczas ładowania? Przejrzałem wszytko i nic takiego nie znalazłem.
Ogólnie gra mi się dobrze ale tak jak w dwójce, tutaj mam problemy z parterem.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Na ten moment graplerzy sa opcja nr 1 w stojce sobie radza a w parterze nie mozna ich zatrzymac.

 

Jak jestes w 3 lidze no to orłow tam nie ma :1_grinning:

 

Ale to moze lepiej w dywizji 5 walki wygladaja tak(nie jest to moja walka)

 

 

 

Wyglada to jak bojka z baru ale nie da sie w tej grze grac na dystans na ten moment.

 

Co do parteru kilka porad

 

Jak jestes w pozycji bocznej z dolu uzyj nowego przejscia (RS w gore)

w Full Mount zablokuj 3 ciosy i idz do polgardy ale(zawsze RS w prawo )

 

Jak nie wiesz jak sie blokuje przejscia i nie znasz animacji to czeka cie kilka godzin na treningu nie ma innej opcji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie bez ogarniętego parteru przynajmniej w 80% na dłuższa metę nic się nie ugra . Zwłaszcza ze ta płaszczyzna jest identyczna jak w dwójce co za tym idzie masa ludzi ogarnia . Na szczęście opanowałem to w 2 i jak trafia mi się spamer , szybko sprowadzam go na glebę i jak jest zielony to wyjaśniam po zablokowaniu dwóch prób ucieczki . Sam nie wiem co myśleć o tej grze niby stójka fajna , dużo ciekawych pojedynków. Jednak martwi mnie jedna sprawa , może napisze ktoś z was czy macie takie walki, ze wasz zawodnik wyprowadza ciosy jak na lagu , często nawet zdarza się , ze ten cios chce wyprowadzić a nagle cofa rękę, nogę . Myśle sobie pewnie walczę z jakimś koksem , po walce okazuje się ze koleś walczył brązowa karta. Jako, ze kilka lat grałem we Fife mam jakieś dziwne obawy, ze EA mogło zafundować w tym tytule jakiś handi, bo zdarza się, ze mój zawodnik walczy jakby miał -10 do statystyk , tez tak macie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Baczek867 napisał:

Dokładnie bez ogarniętego parteru przynajmniej w 80% na dłuższa metę nic się nie ugra . Zwłaszcza ze ta płaszczyzna jest identyczna jak w dwójce co za tym idzie masa ludzi ogarnia . Na szczęście opanowałem to w 2 i jak trafia mi się spamer , szybko sprowadzam go na glebę i jak jest zielony to wyjaśniam po zablokowaniu dwóch prób ucieczki . Sam nie wiem co myśleć o tej grze niby stójka fajna , dużo ciekawych pojedynków. Jednak martwi mnie jedna sprawa , może napisze ktoś z was czy macie takie walki, ze wasz zawodnik wyprowadza ciosy jak na lagu , często nawet zdarza się , ze ten cios chce wyprowadzić a nagle cofa rękę, nogę . Myśle sobie pewnie walczę z jakimś koksem , po walce okazuje się ze koleś walczył brązowa karta. Jako, ze kilka lat grałem we Fife mam jakieś dziwne obawy, ze EA mogło zafundować w tym tytule jakiś handi, bo zdarza się, ze mój zawodnik walczy jakby miał -10 do statystyk , tez tak macie ? 

Nie gram Ut wiec ci nie powiem.

 

Co do tych anulowanych ciosow to za szybko naciskasz r2 przy kombinacjach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku** Najmana z Saletą się naoglądali twórcy chyba z tym loł kingiem. Teraz każdy tylko nogi okopuje online. Uj strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni coś z tym zrobić bo połowę walk mam wygranych przez TKO via low king.

Może ktoś mi wyjaśnić jak się bronić z dołu w parterze? Bo przegrywam kolejną walkę bo koleś mi nakurwia i ani nie mogę nic zablokować ani złapać jego ręki. Po prostu leżę jak manekin i wyłapuję każdą bułę. Strasznie to denerwujące.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwierdzam się , ze ta gra to padło, nie chciałem tego robić, jednak chyba sprzedam. Rozegrałem już ponad 100 walk w ultimate online, mimo, ze mam jakieś 25 wygranych na plusie coraz mniej frajdy z grania. W wadze lekkiej co druga walka z Mcgregorem bo myślące EA dało go w gratisie Tym co zapłacili więcej. Walki wyglądają tak samo Connor stojkowicz - szybkość 99, siła - 99, celność —99 i blok - 99. Wystarczy, ze taki gracz ma refleks i potrafi się bronić przed sprowadzeniem do parteru i jest pozamiatane , tak długo będzie walił 3 -guzikowe kombo aż gardę rozerwie. Dodam jeszcze jedna rzecz, jak wiadomo na rynku są pady dla Pro graczy typu Razer ,co mam na myśli , otóż w UFC 3 większość kombinacji wymaga naciśnięcia kilku przycisków, niby pomysł fajny , jakies tam utrudnienie. Jednak jeżeli gramy z pacjentem , który operuje takim padem i ma zapisane pod dodatkowymi przyciskami określone kombinacje , 3 kliknięciami wyprowadza kombo, gdzie zwykły Kowalski na dualscocku nie jest w stanie w takim tempie tego dokonać. 

Pozdrawiam i dziękuje, za równa walkę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA standard. Już od czasu fightnight to samo jak ktoś dopłaci i dokoksuje to online jest bez sensu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×