Skocz do zawartości
Krosek

EA SPORTS UFC 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Pablo dlatego po wielu latach podziękowałem fifie i na sama myśl mamo odruch wymiotny , jak widać w UFC poszli jeszcze bardziej po bandzie, dałem tej grze szanse i niestety żałuje. Warto dodać, ze właśnie za to  szanuje PES-a, ze mimo obecnych mikropłatności jest to jakoś zbalansowane, bo wydając na coinsy raptem 20 złotych jak była gwarantowana czarna do wylosowania, mam fajny skład bez wkładu własnego. Niestety przez UFC strasznie PES zaniedbałem , jednak trzeba odkurzyć i wrócić do niego ;) Nigdy więcej gry od EA ..... Wiem, ze można grać zwykle rankingi, tylko ze tam również 3/4 walk jest taka sama bo każdy walczy zawodnikami z najwyższymi statami, jak nie urok to sraczka. Niech se amerykance grają i nabijają im kabzę !!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet tych 20 nie wydałem, bo pes daje coinsy za logowanie i sobie uzbierałem zawsze coś na losowanie czarnej gwarantowanej.

cały czas jadę na darmowej wersji bez złotówki wydanej na mikro. Mam super skład i bawię się genialnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Ja nawet tych 20 nie wydałem, bo pes daje coinsy za logowanie i sobie uzbierałem zawsze coś na losowanie czarnej gwarantowanej.

cały czas jadę na darmowej wersji bez złotówki wydanej na mikro. Mam super skład i bawię się genialnie

 

Ja przepraszam a offtopic choc widze temat juz zboczyl.

Premie za logowanie mimo iz nie sa wymyslem nowym, po czesci zamieniaja przyjemosc w "prace", ja rozumiem ze tak chce sie zatrzymac graczy na mobilkach gdzie sesje sa krotsze ale jakos w duzych tytulach mnie to mierzi.

Wiem ze nie mam czasu, albo ze w dany tytul dzis grac nie zamierzam to i tak pewnie bede sie logowal dla premii zeby jej nie stracic.

I dajmy na to ze mamy pare gier z takimi premiami do ktorych trzeba sie zalogowac przeklikac pare menusow zeby odebrac nagrode za logowanie i wylaczyc gre...

Ale jak wiadomo ja to zrzęda jestem :24_stuck_out_tongue:

podpisano

Grumpy old man.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kariery, to ta gra nadaje się tylko do kanapowego mordobicia. Online to kompletna porażka zaczynając od jełopów lołkingowych po drugiej stronie, a kończąc na lagach i braku wglądu na to jakiego zawodnika wybiera przeciwnik. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej gram, tym więcej przegrywam. Na 15 walk, 13 przegranych. Niezła chujnia.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się , włączyłem wczoraj Ultimate miałem 95 wygranych , 73 przegrane i jak to w tytułach od EA bywa , 7 porażek pod rząd, nic nie mogłem zrobić , jeden wielki spam !!!!! 

W weekend daje tej grze ostatnia szanse przetestuje jeszcze raz rankingi i podejmę decyzje czy sprzedawać . Gra wymaga bardzo dużego patcha pytanie tylko czy Są to w stanie połatac . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, odkułem się i miałem dodatni bilans. I znowu w dół. Czy ktoś w końcu mi napisze jak w tej pierdolonej grze blokuje się ciosy w parterze? Mogę mieć pełną stamine a i tak leży mój zawodnik jak manekin i nic nie blokuje. To jakiś absurd.
Soundtracku w żadnej grze gorszego nie słyszałem.85a8044d93cedbb2f9626824417a8cc8.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem to samo Klaxon na 20 walk w UT przegrałem 1, awansowałem w rankingu światowym na 230 miejsce w Europie na 112. Wczoraj nastąpił totalny kataklizm 7 przegranych pod rząd gra jak na lagu . Zastanawiam się czy to jakies skrypty czy po prostu matchmaking po tych wygranych wrzucił mnie do wora z czołówka światowa . Ostatnia moja wczorajsza walka była z niejakim Volka , gość zajmuje 10 miejsce na świecie , sponiewierał mnie tak, ze odechciało mi się grać , oczywiście są to kozaki typu 3/4 walki łapał mnie w klincz i tam już ogarniał każde przejścia, blokował mi wszystko jak już złapał to do końca rundy nie puścił . Jeśli chodzi o parter to jak masz stojkowicza a walczysz z parterowcem to nawet jak potrafisz blokować przejścia to marne szanse , ze ci się to uda, po prostu grapplerom kółeczko ładuje się 2 razy szybciej. Do tego gra jest zbugowana, obalenia za dwie nogi jednocześnie nie da się zablokować i parterowcy to nagminnie wykorzystują. Z tego co słyszałem jest to naświetlone i miejmy nadzieje , ze z pierwszym patchem zostanie naprawione . Jest taki rusek niejaki Blaik , streamuje nawet na twitchu , miałem z nim ostatnio walkę i właśnie tak ze mną wygrał non stop obalenia za dwie nogi i nic nie mogłem zrobić, koleś jeszcze to streamuje i się podnieca takimi wygranymi , żałosne .....

 

edit: teraz doczytałem ze chodzi Ci o blokowanie ciosów a nie przejść , to akurat da się zrobić spokojnie nawet stojkowiczem. Dusisz R2 ja wali na głowę lub L2+R2 jak na tułów . Najlepiej przetrwać ze 3 ciosy i dopiero próbować przejścia, ewentualnie robisz jakaś zmyłkę , typu lekko gałka w prawo , przeciwnik myśli ze tam uciekniesz a Ty szybko robisz w lewo . Jak koleś ma Cię pod sobą w full gardzie , to ja zawsze wychylam analog do przodu  a następnie lewo lub prawo . 

 

 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie jest coś nie halo z tym blokiem bo trzymam R2 i nic się nie dzieje. Zobacz 1:10 czy 4:45 jak Karola (ja) przyjmuje absoultnie wszystkie buły... Wiem, że jestem słaby, ale bezsilność w takich sytuacjach jest ekstremalnie denerwująca.




Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dziwnie to wyglada, ogólnie w tej pozycji tez dostaje buły , w 1:10 R2+L2 bo waliła na korpus , ja bym wychylał analog w lewa stronę u mnie to działa.  Skup się może w takim momencie na przejściu prawo lub lewo a nie na bloku , może to się uda .Trzeba wyczuć moment, obserwować jego stamine jak wyprowadzi 1-2 ciosy i stamina spada to szybko robić przejście.  Chcesz to wyślij zapke na PS4 jak masz problem z parterem to coś pomogę, bo w miarę ogarniam , opanowałem w UFC2. Wiadomo, ze jak trafie grapplera to nic do gadania nie mam. Jednak jak ktoś walczy tak jak ja Brawlerem, stojkowiczem , to w parterze za wiele nie zdziała .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jednego ciosu w parterze nie jestem w stanie zablokowac. Każda walka gdy schodzi do parteru ,kończy się tak samo. Żadna gra mnie tak nie wkurwia. Koleś zalicza 7 razy knock down, potem obala mnie i jeb jeb jeb, 12 młotków na głowę, trzymam R2 i koniec walki...

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ps. Nie, 6 knock downow...20607db3199413af2754a4cbf2806510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2018 o 22:02, Klaxxon napisał:

Ani jednego ciosu w parterze nie jestem w stanie zablokowac. Każda walka gdy schodzi do parteru ,kończy się tak samo. Żadna gra mnie tak nie wkurwia. Koleś zalicza 7 razy knock down, potem obala mnie i jeb jeb jeb, 12 młotków na głowę, trzymam R2 i koniec walki...

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ps. Nie, 6 knock downow...20607db3199413af2754a4cbf2806510.jpg

Dalej nie mozesz blokowac w parterze ??

 

Dodaj mnie na psn sprawdzimy co i jak

 

Thetruth9012

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się na PS 4 pro i gra się o niebo lepiej (łatwiej) , co niestety świadczy i utwierdza mnie w tym , ze walki nie są sprawiedliwe. W tej grze trzeba dużo balansować tułowiem co na zwykłej PS 4 nie zawsze fajnie i płynnie wychodziło . Wiec , najlepiej kupować pady dla pro graczy , monitory z minimalnym input lagiem, PS4 pro i dopiero zasiadać i delektować się gra ..... Szkoda ze to wszystko idzie w tym kierunku . 

Zapomnialem dodać , oczywiście pasowałoby przeznaczyć z 1000 złotych na paczuszki w Ultimate team. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z niewielkim doświadczeniem byłby chętny na jakieś pojedyncze walki to zapraszać.

https://my.playstation.com/profile/MojPC (błędy zakładania konta, myślałem że nazwa urządzenia z którego się loguję :38_worried:)

UFC 3 gram od niedawna i jestem raczej średni/słaby, więc dobrze ogarniętych proszę o nie zapraszanie :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.03.2018 o 23:00, cayen napisał:

Jak ktoś z niewielkim doświadczeniem byłby chętny na jakieś pojedyncze walki to zapraszać.

https://my.playstation.com/profile/MojPC (błędy zakładania konta, myślałem że nazwa urządzenia z którego się loguję :38_worried:)

UFC 3 gram od niedawna i jestem raczej średni/słaby, więc dobrze ogarniętych proszę o nie zapraszanie :1_grinning: 

Zaloz sobie nowe konto, bo z nickiem troche pojechales:) Pozniej moge cie dodac. Parteru nie znam, ale w stojce szaleje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas, podczas walki, rozłącza mnie niby z konsoli z informacją, że odłączono kabel Ethernet. Kabel jest w porządku, tym bardziej że w tym czasie widzę swoich znajomych w menu konsoli. Na ostatnie 100 walk, chyba z 5 razy. Ktoś tak ma?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się drugi sezon rankingowy. Pierwszy zakończyłem bilansem ok 300-200 przy czym z ostatnich 100 walk, wygrałem z 80. Jako, że parter mam gorszy niż CM Punk, to uważam to za dobry wynik:)
Teraz drugi sezon i hecy jest zdecydowanie mniej. Nie chodzi o to, że przegrywam (Teraz 20-20) bo czasem przegrywając, można się czegoś nauczyć, a tutaj po prostu roi się od pojebów mashujących nawet nie jedno kombo, ale jeden przycisk (!!!). Dziwne, że gra na to pozwala, bo jeśli ktoś w dwie rundy wyprowadza 350 ciosów, i do trzeciej wychodzi z pełną staminą to grać się odechciewa. Rozumiem że Diaz czy Edgar mogą się wykazywać lepszą kondycją, ale nie mogą być androidami.
Wiem, że jest nowy Head Movement ale ani razu nie udało mi się zrobić uniku na 4-5 ciosowe combo. Do tego jak uniknie się 3, a wyłapie ostatni, to zazwyczaj jest ogłuszenie.
Dalej - parter czy klincz to też nadal kosmos. Nawet jeśli jestem 100% stojkowiczem jak np Hunt to absolutnym nonsensem jest, że nie potrafią bronić się przed ciosami. Stoi w klinczu jak manekin ze zwisającymi rękoma...
Następna sprawa: walczę sobie Jotko vs GSP. OK, między nimi jest duża różnica w każdym aspekcie walki, ale na miłość boską, jeśli ogłuszam go 13 razy, i 7 razy posyłam na deski, nie inkasując żadnego ogłuszenia, zachowując stamine na wysokim poziomie (choć o dziwo na takim samym poziomie jak obity GSP), przyjmuje 2,3 ciosy i leżę, po czym następne 3 buły i zapadam w sen...
Po prostu ci gorsi zawodnicy są zbyt słabi. Jest za duża różnica między nimi a tymi z top 5.
Wiem, że muszę ogarnąć parter i klincz ale nie wiem czy to pomoże...


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koorwa, z czasem ta gra robi się coraz bardziej ponurym żartem . Mark Hunt wyprowadza w 1. Rundzie 160 ciosów, do drugiej wychodzi z całą staminą. I cała walka to koleś prze do przodu i nakurwia jeden przycisk. Jebana małpa po prostu. Gdzie takie przypały się chowają?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich. Mam pytanie jak wygląda kariera ?? Pierw tworzymy zawodnika i gramy nim online , trenujemy i dodajemy nowe umiejętności? Chę pograć tylko karierę online wiedz jest sens bo dawno nie grałem w UFC. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultimate w UFC to dno. Jedno wielkie pay to win ..... nie polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno czy nie dno tylko chciałbym, żeby ktoś odp czy zaczynamy od zera, walczymy i dodajemy umiejętności ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o co pytasz. Nie ma kariery online. Kariera jest offline . Natomiast online nasz albo zwykle rankedy oryginalnymi zawodnikami albo tryb ultimate. Otwierasz tam paczki i zarówno ciosy jak i zawodnicy wypadają z tych kart. Resztę sam sobie wyobraź , albo jak widziałeś ten tryb w Fifie to wiesz jak to wyglada i kto ma najlepsze składy. Jednym słowem idzie w tym trybie oszaleć jak dostajesz łomot od 5* Mcgregora kupionego przez szejka za dolary :) 

Mozesz sobie zagrać karierę offline i tam zaczynasz od zera, po przejściu całej masz swojego zawodnika np. zrobionego na 100. Wtedy możesz nim walczyć w zwykłych walkach nie rankingowych online. Jednak jak przeciwnik widzi , ze wybierasz Swoją postać, jest świadomy tego ze masz go zrobionego na maxa i po prostu wychodzi z Lobby. O ile w UFC 2 grałem cały czas , to UFC odstawiłem po 3 miesiącach, zwykle rankedy się nudzą bo walczysz ciagle przeciwko mistrzom danej kategorii czyli np. Mcgregor . Natomiast Ultimate zeżarły mikropłatności :/ 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok od premiery a sterowanie w parterze nadal absurdalne... Tutoriale w grze są gówno warte, ma ktoś jakieś lepsze?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×