Skocz do zawartości
Rambo8

Playerunknown's Battlegrounds

Rekomendowane odpowiedzi

Ja średnio czekam, pograłem chwile w Fortnite ale niekoniecznie mnie to jara na dłuższa metę. Dużo biegania i chowania po krzakach. Wole battlefielda ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja odpalilem na kilka meczy Fortnite i podoba mi sie ten klimat ale nie w takiej formie

dlatego chetnie sprawdze Pubga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też sie podobal, ale po jakims czasie zaczal mnie wybitnie nudzic. Nie weim czy z PUBG nie bedzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dziala mi edycja, wiec sorry za post pod postem, chyba jednak nie 

troche to niepowazne... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pierwszy komentarz:

FPSUnknown ;)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzieś tam w wywiadzie było info, że na XboxOne X gra śmiga w 60fps-ach, natomiast problem jest na zwykłym XboxOne... I teraz pytanie, czy gra dostanie blokadę na 30 fps-ów na XboxOne X czy nie??

 

Pamiętajcie, że obie wypowiedzi ta o 60 i 30 klatkach TYCZYŁY się w sumie 2 różnych konsol :24_stuck_out_tongue: Bo jedna mówiła o Xie a kolejna o zwykłym xboxie ;)

 

BTW: Proponuję aby @bany® oficjalnie był przywódcą, klanu PS3forum w pubgu :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 30FPS na wszystkich xboxach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, CePeeN napisał:

Będzie 30FPS na wszystkich xboxach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Potwierdzone info tak?? Bo wszędzie mówią o 30fps-ach na XboxOne (ale już o 60 na wersji X).... Jak masz zarzuć źródłem co do 30 na KAŻDEJ konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam już nie wiem co o tym myśleć ale i tak ta gra na razie mnie średnio kręci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, CePeeN napisał:

 

sam już nie wiem co o tym myśleć ale i tak ta gra na razie mnie średnio kręci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ależ ja to rozumiem ale tu dalej jest info o XboxOne, ale nie o XboxOne X (bo tu niby pubg zapitala w 60fps-ach, według ostatnich wywiadów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ależ ja to rozumiem ale tu dalej jest info o XboxOne, ale nie o XboxOne X (bo tu niby pubg zapitala w 60fps-ach, według ostatnich wywiadów)


No właśnie nie, wyraźnie zaznaczył ze across all Xbox one devices. We wcześniejszym wywiadzie mówił ze będzie 60FPS ale potem się z tego wycofał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w przypadku prosiaka, nie chcą faworyzować graczy z konsolą dla amatorów xD Mimo wszystko kupuje PUBG, nie miałem okazji ograć na PC, więc pogram na konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierze się tutaj ekipa na granie w pubg? Zastanawiam się czy kupować na x bo niewiem czy znajdę ekipę do grania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbierze się tutaj ekipa na granie w pubg? Zastanawiam się czy kupować na x bo niewiem czy znajdę ekipę do grania. 
Znajdziesz, bo już kilka osób pisało, że bierze + Ja +@SephiroT + jego znajomi.... No zawsze ktoś będzie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie 24_stuck_out_tongue.png

 

Odpalam PUBG-a bom ciekaw i okazało się ze serwery działają 12_slight_smile.png (tak tak gdybym oglądał srutuberów to bym wiedział, że pewnie od tygodnia grajo na XboxOne, ale nie oglądam więc byłem zaskoczony 24_stuck_out_tongue.png)

 

Łączy się, odpala kreator (bardzo ubogi ale cóż 10_wink.png ) i wita menu:

I82Psqc.jpg

No spoko ubogo jak na razie, nie za wiele do szperania 10_wink.png to odpalam... Na Hameryce od razu złapało na EU były problemy ale teraz już odpala "od ręki"...

 

Jakaś dziwna kompresja czy co tam OneDrive robi 24_stuck_out_tongue.png może ma problem z 4k i HDR, ale wstawiam screena... Chodzi tutaj raczej o poziom tekstur, no LEVEL MASTER... 38_worried.png

mpzBX8W.jpg

Widzicie to co i Ja?? Słabo w lobby, aż byłem załamany...

 

Natomiast w samej grze jest już lepiej bo i ta atmosfera niepewności/adrenalina/fun i listowie bogatsze to i lepiej wszystko się odbiera, co nie zmienia faktu, że dla Mnie graficznie raczej słabo... 38_worried.png

 

Oby gra nadrobiła gameplayem i oczywiście rozwojem samej gry 12_slight_smile.png

Bo jak widać na screenach to na razie wersja 0.5.24

 

Jak nic nie spier.... to może z tego brzydkiego kaczątka wyrośnie nam prawdziwy śliczny łabędź 12_slight_smile.png

 

EDIT: @bany® wzywam Cię, odbiór?? o ch chodzi z tym trybem SOLO (zmiana RB i LB ale nie działa na razie), opis mówi: "graj w perspektywy trzeciej osoby w trybie jednego gracza"?? wiesz coś o tym??  I co nam daje waluta/exp, te punkty BP?

 

Coraz bliżej:

IxQst4T.jpg

No 2 mecz i jaka radość :) tylko głupi ja się połasiłem kur.... na nową miejscówkę już przed samym końcem i mnie jakiś hooyek "odszczelił" zza zakrętu... :(

jj0wPRl.jpg

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bany® napisał:

GŁUPIE GŁUPOTY

 

Liczyłem jednak na sensowną odpowiedź z racji stażu w grze... ale widać po Tobie tylko głupot można się spodziewać.... Tak tak widzieliśmy ten obrazek w dziale Dyskusja Ogólna, więc teraz będziesz nim w każdym temacie spamował... cóż...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja ci mam napisać digi. Szybkiego kurczaka zycze. Jeśli chodzi o 1 i 3 osobę to na pc możesz grać albo na 1 albo na 3 z tym że jak odpalisz grę na trzeciej to możesz zmienić na pierwszą podczas gry ale to ci wtedy ogranicza pole widzenia. Ja odpalam grę  tylko na pierwszej osobie bo trzecia to taka zabawa w kotka i myszkę dla leszczy co się kładą na dachu i obserwują wszystko do okoła. Nie mam porównania grafiki bo twoje screeny się nie zaladowaly ale grafa jest mało istotna w tej grze. Nowa mapa pustynna wygląda lepiej moim zdaniem i jest zajebista właśnie gram. Za walutę kupujesz skrzynki z ciuszkami. Graj Duo albo squad bo samemu to połowę mniejsza frajda

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale fakt po 2-3 meczach człowiek już kumam dlaczego ludzi ciągnie do PUBGa, ten dreszczyk emocji czy ktoś jest za rogiem, napięcie itp.

A co do grafy zerknij z poziomu PC jak coś...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak już trochę pograliscie zakładam to warto to kupić w obecnym stanie czy jeszcze trochę poczekać  aby się nie wkurzać. 

 

Jezeli tak to o której się ustawiamy i kto będzie :D . 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najtaniej wychodzi kupic u ruskich za 105zł

czy ktos ma taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×