Skocz do zawartości
Rambo8

Playerunknown's Battlegrounds

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, bany® napisał:

digi dalej szepta do mikrofonu przy grubszych akcjach? Czy dostał swój kąt w mieszkaniu i odzyskal choć część godności?

Hahaha teraz to mnie zabiłeś , jest jeszcze gorzej teraz w ogóle się nie może odezwać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:xzibit: to w sumie gorzej niż grać z randomem z auto-matchmakingu  bo random czasem da cynk o wrogach

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja anulowałem zamówienie. Gra jest w fatalnym stanie, to nawet nie jest BETA, może wczesna ALFA (pół roku przed premierą pełnej wersji). Grafikę bym przebolał, nie potrzebuję wodotrysków w takiej produkcji ale płynność ? O czym oni ostatnio wspominali? 60 fps na XOX ? (chyba w menu, jak się zakłada postać), później 30 fps na obu konsolach (chyba jak te klatki się zsumuje z dwóch konsol to jest 30).

To jest największa porażka MS, ktoś wspominał o certyfikacji - oni tam tego słowa nawet nie znają.

Jak za tąką gre można chcieć 129zł, przecież w takim stanie jak oni to sprzedają wstyd pokazać za darmo.

Można się cieszyć, że ponoć MS wykupił czasową wyłączność na tę produkcję , bo gdyby Bluehole robiło to na obie konsole, to na obu gra działała by w 5 w porywach do 15 klatkach, a tak to działa w 15 w porywach do 25 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj recke Quaza i nie wierzylem jak mozna odjebac taka maniane. Ciekawe ile czasu beda teraz latac gre, zeby przynajmniej bylo stabilne 30 klatek. Za to w bardziej skillowym (imo) fortnite dodali 60 fps i gra sie jeszcze lepiej :)

Tlumaczyli sie z tego jakos? jestem ciekaw co wymysla...
Na ps4 ma wyjsc wersja picus blancus a jak nie to niech spadaja na drzewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogladalem wczoraj recke Quaza i nie wierzylem jak mozna odjebac taka maniane. Ciekawe ile czasu beda teraz latac gre, zeby przynajmniej bylo stabilne 30 klatek. Za to w bardziej skillowym (imo) fortnite dodali 60 fps i gra sie jeszcze lepiej 12_slight_smile.png

Tlumaczyli sie z tego jakos? jestem ciekaw co wymysla...
Na ps4 ma wyjsc wersja picus blancus a jak nie to niech spadaja na drzewo.
No myślę że będą ZAYE... CIE szybko łatać, bo lecą gromy i gównoburza na M$ bo ich super czasowy tytuł okazał się wymiociną...

Jak nie ogarnąłem tego szybko to odbije się głębokim echem ta zagrywka...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff jak dobrze ze nie kupiłem. Kupię na ps4 jak już wyjdzie z fazy alfa może. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać. Ja jednak poczekam na wersję PS4 Pro - jest szansa, że w 1600p gra będzie działała w 30 fps xD  Tak jak na XOX  jeszcze może i dało by się w to zagrać, tak na X amatorze (którego posiadam)  gra wygląda i działa tragicznie. Najlepszy moment recencji Quaza, jak koleś ląduje na dachu budynku, ale w związku z tym, że tekstury się jeszcze nie załadowały wpada do środka - no mistrzostwo..

 

@SkibaPL

Nie tłumaczyli, zresztą co tu się tłumaczyć - early access :D

 

Najlepsze jest to, że gra kosztowała w store MS 99 zł, sam miałem brać w preorderze ale kilka dni przed wielką "premierą" nie wiedzieć czemu, nie mogłem kupić ( dzięki Bogu), a teraz cena 129zł.  Najwyraźniej MS poszedł po rozum do głowy i podniósł cene, przecież nie dla każdego gracza ważna jest płynność. Jeleni i tak znajdą wiec interes się kręci.

Najważniejsze, że ta gra jest "TRUE 4K"  oczywiście w wersji na najpotężniejszą konsole na świecie :)

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też odpuściłem chociaż czekałem
Kpina ...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie dali sie zrobic w bambuko kupujac za stowe taki bubel ale kto to mogl przewidziec. Aczkolwiek niektorzy moga sie przyzwyczaic tak jak kiedys do dropow fps w bf3 na ps3 gdzie po pewnym czasie przestalo sie na to zwracac uwage bo zabawa byla przednia. Lobby w oczekiwaniu na runde to niezly kosmos jak tam jeszcze granaty lataja to trzeba uwazac, zeby konsola sie nie spalila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc Cię nie ominęło :) - żadnego info nie było, ale  nie ma siły na 100% wyjdzie na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wersji na PS4,  jest tylko na X1, X1X, PC. Na PS4 ma być kiedyś tam... ale jak ma działać i wyglądać jak na xbox, to lepiej żeby w  ogóle nie było. Niech lepiej doprowadzą gre do stanu grywalnego na jednej konsoli, niż sprzedają gówno na obu.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Gdy wyjdzie na ps4, to wszyscy o niej zapomną i będzie PUBG 2 :smile:

 

I bedzie dzialal w 22 FPS. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja paradoksalnie sądze że zanim wyjdzie port na PS4 to potestują gierke na X i do tego czasu bedzie te stabilne 30fps :zygmunt:, jak już wcześniej wspominałem na PC na pustynnej mapce już jest git. Obecnie na testowym mapka wskakuje losowo i widać sporą różnice na ustawieniach Ultra jesli chodzi o dzialanie obu map. Możliwe że listowie tak obciąża sprzet albo nowsza mapka jest lepiej dopracowana\zoptymalizowana, ciężko stwierdzić...

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gracze zgromadzeni na forach dyskusyjnych (m.in. na Reddit) zgłaszają, że znaleźli zaskakująco efektywny sposób na ulepszenie framerate'u w PlayerUnknown's Battlegrounds na Xbox One/Xbox One X. Jedyne co trzeba zrobić to wyłączyć w ustawieniach systemowych konsoli nagrywanie zawartości DVR. Stracimy w efekcie takiego działania możliwość szybkiego zapisywania fragmentów gameplayu, ale za to zyskamy - jak twierdzą setki graczy z Reddit - wyraźną poprawę płynności animacji w PlayerUnknown's Battlegrounds.

 

Problem ma mieć związek ze zbyt wolnym twardym dyskiem używanym w XOne. Przy korzystaniu ze znacznie szybszego dysku SSD gra podobno zachowuje się tak samo jak z wyłączonymi opcjami nagrywania"

 

źródło: ppe.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że co? HDD nie wyrabia w najpotężniejszej konsoli? :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

"Gracze zgromadzeni na forach dyskusyjnych (m.in. na Reddit) zgłaszają, że znaleźli zaskakująco efektywny sposób na ulepszenie framerate'u w PlayerUnknown's Battlegrounds na Xbox One/Xbox One X. Jedyne co trzeba zrobić to wyłączyć w ustawieniach systemowych konsoli nagrywanie zawartości DVR. Stracimy w efekcie takiego działania możliwość szybkiego zapisywania fragmentów gameplayu, ale za to zyskamy - jak twierdzą setki graczy z Reddit - wyraźną poprawę płynności animacji w PlayerUnknown's Battlegrounds.

 

Problem ma mieć związek ze zbyt wolnym twardym dyskiem używanym w XOne. Przy korzystaniu ze znacznie szybszego dysku SSD gra podobno zachowuje się tak samo jak z wyłączonymi opcjami nagrywania"

 

źródło: ppe.pl

Próbowałem tego lagi spadki jakie były takie są bujda jakaś (mam xox)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Banan91PL napisał:

Próbowałem tego lagi spadki jakie były takie są bujda jakaś (mam xox)

 

No bujda, bo to wina optymalizacji a raczej jej braku. Ten gniot na razie to nawet za darmo nie powinien być rozdawany. Dysk moglby powodowac minimalne przyciecia, jakby doczytywal duzo rzeczy ale nie ciagle, np. w lokacji przed startem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, CePeeN napisał:

 

No bujda, bo to wina optymalizacji a raczej jej braku. Ten gniot na razie to nawet za darmo nie powinien być rozdawany. Dysk moglby powodowac minimalne przyciecia, jakby doczytywal duzo rzeczy ale nie ciagle, np. w lokacji przed startem.

Napisałem wczoraj na grupie na fb ze to bujda to gimnazjaliści mnie zjechali od najgorszych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, CePeeN napisał:

 

Ten gniot na razie to nawet za darmo nie powinien być rozdawany.

 

Nie powinien, a jednak będzie dla użytkowników którzy zakupią Xboxa One X w dniach 17-31 grudnia.

Swoją drogą to niezły hype był na PUBGka, w 48h zagrało ponad 1 mln graczy na XB.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie powinien, a jednak będzie dla użytkowników którzy zakupią Xboxa One X w dniach 17-31 grudnia.
Swoją drogą to niezły hype był PUBGka, w 48h zagrało ponad 1 mln graczy na XB.

No właśnie tez mnie to dziwi. Chyba jednak ludzka ciekawość zwyciężyła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu bym nie kupił, ale nadarzyła się okazja dostać grę w prezencie więc... skorzystałem.

Grafika- bez szału ale nie ma tragedii, generalnie gra na X1 wygląda dużo lepiej niż na skompresowanych filmikach YT.

Płynność -bez szału ale idzie w to zagrać (ja wychowany na c64 i amidze gdzie Cytadela działała w 10fps mam dużą tolerancje na spadki fps:) ), Najbardziej dropi na lotnisku gdzie zbiera się stu graczy, oraz lecąc spadochronem. 30sekund  po wylądowaniu i doczytaniu textur już jest lepiej.

Sama gra wciąga jak bagno. Dzisiaj pograłem 7h i póki co mój rekord to 8 solo / 7 duel / 5squad. No niestety nie było mi pisane wygrać. Jak zostaje 10 graczy na mapie to są takie emocje jakich próżno szukać w innych grach.

Nadal uważam, że gra powinna wyjść w lepszym stanie (nawet w wersji early access)  ale mam nadzieje, że w miarę szybko ją połatają.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Sama gra wciąga jak bagno. Dzisiaj pograłem 7h i póki co mój rekord to 8 solo / 7 duel / 5squad. No niestety nie było mi pisane wygrać. Jak zostaje 10 graczy na mapie to są takie emocje jakich próżno szukać w innych grach.

Nadal uważam, że gra powinna wyjść w lepszym stanie (nawet w wersji early access)  ale mam nadzieje, że w miarę szybko ją połatają.

 

 

 

 

Lepiej powinna działać oj powinna, ale fakt faktem, że gdy obszar gry jest już maksymalnie mały a tu 20 chłopa jeszcze to emocje sięgają zenitu :P

 

Za pół roku pewnie jak to naprawią, połatają, dodają te wszystkie bajery które są na PC, to będzie to w hooy kozacka gra... Na razie jest jako emocjonująca odskocznia... Tylko ta frustracja przed wylądowaniem (bo gra wtedy śmiga jak kupa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj za 90zl żeby samemu się przekonać.
No i faktycznie jest słabo. Nie dość że pokaz slajdów to jeszcze połączenie cięło co jakiś czas i były teleporty ;)
Jest potencjał ale na razie agrywalne dla mnie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×