Skocz do zawartości
Rambo8

Playerunknown's Battlegrounds

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje porównanie PUBG - XOX VS XOS LINK  (po ostatniej aktualizacji).

Na XOX też nie jest idealnie ( płynność), ale i tak jest o niebo lepiej.. Czemu oni nie mogą zjechać z rozdzielczości do 1800p aby utrzymać 30FPS a później kombinować z optymalizacją. Sam jestem przed zakupem XOX bo na XOS zaczyna mnie ta gra wkurw... :1_grinning: Na PS4 Pro to już nawet nie liczę, jak oni na najpotężniejszej konsoli na świecie nie są w stanie utrzymać 30 fps to już Prosiaku lepiej nie będzie (chyba że pójdą po rozum do głowy i odpalą w 1440p). Bluehole to partacze optymalizacji.

 

PS. Ku przestrodze piratom drogowym Link

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w tego PUBG na razie na solo.

 

Graficznie jest kupa straszna. Jak pierwszy raz zobaczyłem to lobby to się za głowę złapałem. Wszystko masakrycznie się doczytuje .

Co nie zmiania faktu że gra się świetnie. Tryb BR jest czymś absolutnie świeżym, nawet dla gracza z ćwierćwiecznym stażem.

Emocje gdy kółko się zawęża a liczba graczy spada są czymś absolutnie fantastycznym. Na razie wszystkiego się uczę a po 7 meczach mój najlepszy wynik to #14

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem trochę w tego PUBG na razie na solo.
 
Graficznie jest kupa straszna. Jak pierwszy raz zobaczyłem to lobby to się za głowę złapałem. Wszystko masakrycznie się doczytuje .
Co nie zmiania faktu że gra się świetnie. Tryb BR jest czymś absolutnie świeżym, nawet dla gracza z ćwierćwiecznym stażem.
Emocje gdy kółko się zawęża a liczba graczy spada są czymś absolutnie fantastycznym. Na razie wszystkiego się uczę a po 7 meczach mój najlepszy wynik to #14
 
No miałem to samo, nie dopracowanie, odczytywanie, błędy i lagi wszystko wkurwia na maksa... Ale te emocje gdy kółko jest coraz mniejsze, albo gdy szukasz byle jakiej broni a tu słyszysz kogoś na gorze/dole...

Kiedyś doprowadza to do sensownego stanu technicznego :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddit czytałem, że kolejny patch w drodze. Również mam zamiar popykać, ale jak będzie to grywalne, bo dropy mnie wkurzają, a po co się stresować ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na reddit czytałem, że kolejny patch w drodze. Również mam zamiar popykać, ale jak będzie to grywalne, bo dropy mnie wkurzają, a po co się stresować  
Ja drop by ciebie stresować to co dopiero rozgrywka, w tej grze faktycznie aż adrenalina yebie w beret, takie emocje.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi, ale to inny rodzaj stresu. Taki, że nie chce się grać i mam ochotę wypier*** konsole za okno. Natomiast w grach nie mam takiej ciśnienówki ;) 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie da się grać. Oczywiście wkurzają doczytujące się drzewa i słaba grafika , ale w samym gameplayu te dropy nie mają większego znaczenia.

To nie call of duty, tu większość czasu i tak gdzie się leży w bezruchu czekając na rozwój wypadków, a jak ci tętno podskoczy w końcówce nie ma znaczenia czy gra ma 25 czy 30 klatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie da się grać. Oczywiście wkurzają doczytujące się drzewa i słaba grafika , ale w samym gameplayu te dropy nie mają większego znaczenia.
To nie call of duty, tu większość czasu i tak gdzie się leży w bezruchu czekając na rozwój wypadków, a jak ci tętno podskoczy w końcówce nie ma znaczenia czy gra ma 25 czy 30 klatek
Ja grałem na premierę, wtedy była masakra... I co? Nawet jak bywało tam chwilami 17-19 fpsow to i tak nie istotne, przy końcówce emocje takie że nic nie przeszkadzało

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 65 był na cdkeys i jeszcze AC dawali

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nawet po 58 też u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E gnojki już podnieśli na 75. bo to super gra :)

 

Ja kupowałem po 65 - 5% to mi wyszło 61. Pewnie płacąc w funtach było 58 ale bank może dowalić prowizję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i dlaczego mnie podgrzewacie... :1_grinning: po ile stoi teraz PUBG?
Weź już nie bądź tako cebula bo to aż wstyd zastanawiać się czy wydać 60zl na taką grę...

Warto! Kupuj, graj....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak w to się gra w kilku? jest jakaś opcja zaproś? bo żadnego lobby nie widziałem

 

I jak to się gra wtedy? każdy sam skacze i trzeba się na ziemi odnaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany jak w to się gra w kilku? jest jakaś opcja zaproś? bo żadnego lobby nie widziałem
 
I jak to się gra wtedy? każdy sam skacze i trzeba się na ziemi odnaleźć?
W menu głównym zmieniasz tryb z solo na duo, Squad itp. (L2/R2 albo R1/L1 bo nie pamiętam)

Lecicie w tym samym samolocie i skaczecie, wiadomo synchronizacja i skok aby lecieć koło Siebie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Weź już nie bądź tako cebula bo to aż wstyd zastanawiać się czy wydać 60zl na taką grę... emoji14.png

Warto! Kupuj, graj....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

No to co, jakiś patologiczny team zakładamy? :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hacker25 napisał:

No to co, jakiś patologiczny team zakładamy? :1_grinning: 

 

Już proponowałem :24_stuck_out_tongue:

 

Coś pokroju PSSITE NOOB SQUAD... I te miny ludzi widzących noob skład z PS, grających na Xboxie :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem na premierę usunąłem to z dysku więcej frustracji ze względu technicznych niż funu miałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Banan91PL napisał:

Ja pograłem na premierę usunąłem to z dysku więcej frustracji ze względu technicznych niż funu miałem 

Od premiery to ta gra zmieniła się sporo. Nie jest idealnie, ale grać się da. Zresztą, co tu usuwać to przecież waży 5gb ;)

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gregor_TSK napisał:

Od premiery to ta gra zmieniła się sporo. Nie jest idealnie, ale grać się da. Zresztą, co tu usuwać to przecież waży 5gb ;)

Nowe porównanie df nagłówek "still not good performance on Xbox/x"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUBG tak wciąga że nawet żona siedzi i kibicuje cała w nerwach. 

 

A przy innych gierkach "wyłącz te gówno"

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jedno chodzi po głowie...

Nie rozumiałem ja i nie zrozumie nikt tego fenomenu dopóki nie zagra w grę i nie poczuje na własnych plecach ciarki, nerwy, adrenalinę itp.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra tak wciągnęła, że z braku Xboxa zacząłem grać na telefonie :1_grinning: Sterowanie dotykowe to dla mnie dramat, ale mimo wszystko z każdej rundy wychodzę 3-6 kills (co na klocku zdarza mi się rzadko). Aplikacja tak drenuje baterie, że bez ładowarki  lepiej nie odpalać :)  Swoją drogą, zdobywamy exp, levele, są wyzwania, ja się pytam czemu tego jeszcze nie ma na Xboxie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×