Skocz do zawartości
Rambo8

Playerunknown's Battlegrounds

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Te uczucie gdy uświadamiasz sobie ze nie jesteś taki zajebisty tylko mordujesz boty :)

 

Dokładnie, jak dzisiaj przeczytałem na necie, że to boty to prawie z krzesła spadłem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany po tej aktualizacji nowej bronię mają w końcu Statystyki :)

Można porównać, ocenić itp. :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam o nowym patchu

https://www.ppe.pl/news/57231/pubg-z-lepszym-frameratem-i-interfejsem-na-xbox-one-zmiany-w-patchu.html

 

Ja ze zmian zauważyłem głównie schemat kto skoczył z samolotu i komunikaty o zawężaniu zakresu.

 

Cały czas mam jakiś problem ze statystykami , nie pokazało mi że byłem w top 10, i wg statystyk mam 1 fraga . aha ok

No i nie umiem patrzeć przez lunetę , mimo że założona na karabin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś tam o nowym patchu
https://www.ppe.pl/news/57231/pubg-z-lepszym-frameratem-i-interfejsem-na-xbox-one-zmiany-w-patchu.html
 
Ja ze zmian zauważyłem głównie schemat kto skoczył z samolotu i komunikaty o zawężaniu zakresu.
 
Cały czas mam jakiś problem ze statystykami , nie pokazało mi że byłem w top 10, i wg statystyk mam 1 fraga . aha ok
No i nie umiem patrzeć przez lunetę , mimo że założona na karabin 
No i statystyki broni doszły....

Kiedyś nie było niczego co opisywalo by broń...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze mi napisz jak się patrzy przez lunetę. mam np jakąś x4  założona na schemacie i wizualnie też jest luneta. ale jak patrzę to normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2018 o 15:46, Gregor_TSK napisał:

 

Dokładnie, jak dzisiaj przeczytałem na necie, że to boty to prawie z krzesła spadłem :1_grinning:

Boty są przez pierwsze dwa mecze, lub nawet 1. W pierwszym meczu 20 zabójstw i wszystko na lajcie, w następnych już trzeba się postarać żeby nie zarobić kulki w pierwszych 2 minutach:D Od 2go meczu już ludzie grają. Właśnie mnie jakiś gnojek zwycięstwa pozbawił rzucając mi mołotowa pod nogi jak próbowałem się zakraść pod domek :1_grinning: 

Emocje równie duże jak w pełnoprawnej wersji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze mi napisz jak się patrzy przez lunetę. mam np jakąś x4  założona na schemacie i wizualnie też jest luneta. ale jak patrzę to normalnie
Wciśnij 2 x przycisk celowania i wchodzi w tryb lunety... (o ile pamiętam)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darmowy weekend rusza już w czwartek o 19:00. Świeży narybek do fragowania. czekam

Chętnie popykam i sprawdzę ten tytuł! Żona cały week w pracy więc dołącze
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo noobów to gra się łatwiej choć na razie do kurczaczka jeszcze brakuje.

Prawie zawsze top 10. najlepsze wyniki wczoraj to 4 i 6

 

Jak ktoś chętny na duo lub większy skład to chętnie pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, pablos_PRO napisał:

Dużo noobów to gra się łatwiej choć na razie do kurczaczka jeszcze brakuje.

Prawie zawsze top 10. najlepsze wyniki wczoraj to 4 i 6

 

Jak ktoś chętny na duo lub większy skład to chętnie pogram

Umawiamy się na konkretną godzinę? Mnie pasuje jutro i w niedzielę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile pogralem i nie wiem o co chodzi ale cos jest dosc duzy problem z teksturami. Po wyladowaniu na ziemi przez okol 20 sekund budynki wygladaja dosc przedziwnie, dopiero po chwili zaczynaja wygladac „ ostro” i przypominaja budynki. W srodku jakichs budowli widac przebicia z zewnatrz dosc intensywne tak jakby tekstury byly posklejane ze soba dosc niechlujnie. To moja konsoal czy ta gra jest taka biedna wizualnie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwile pogralem i nie wiem o co chodzi ale cos jest dosc duzy problem z teksturami. Po wyladowaniu na ziemi przez okol 20 sekund budynki wygladaja dosc przedziwnie, dopiero po chwili zaczynaja wygladac „ ostro” i przypominaja budynki. W srodku jakichs budowli widac przebicia z zewnatrz dosc intensywne tak jakby tekstury byly posklejane ze soba dosc niechlujnie. To moja konsoal czy ta gra jest taka biedna wizualnie ? 
Na XboxOne X, już od dawna takich problemów nie ma,ale fakt na początku bywało właśnie tak.

Na czym grasz?

A gra graficznie slabo/średnio (XboxOne / XboxOne X) ale kurła te emocje gdy jest w hooy typa, obszar jak główka od szpilki a tu nikogo nie widać

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam s. Kurde zagralem 2 rundki kogos tam nawet zabilem ale chyba mam dosc. Domki to juz male piwo ale wczytujace sie drzewa i obiekty na dalszym planie przeszkadzaja dosc mocno przynajmniej mi. Szkoda ze nie da sie zjechac z grafika do low i grac spokojnie bez takiego cyrku. Ogolnie w grach grafika to ostatnia rzecz na jaka zwracam uwage ale tutaj to zwyczajnie bardzo przeszkadza w grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam s. Kurde zagralem 2 rundki kogos tam nawet zabilem ale chyba mam dosc. Domki to juz male piwo ale wczytujace sie drzewa i obiekty na dalszym planie przeszkadzaja dosc mocno przynajmniej mi. Szkoda ze nie da sie zjechac z grafika do low i grac spokojnie bez takiego cyrku. Ogolnie w grach grafika to ostatnia rzecz na jaka zwracam uwage ale tutaj to zwyczajnie bardzo przeszkadza w grze. 
Faktycznie na X, potrafi się doczytać przed lądowaniem ale później jest już git :)

Nawet nie wiedziałem że na Fat/S jest tak słabo dalej :38_worried:

Oni będą to jeszcze miesiącami łatali...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem trzeci raz. Pierwsze 2 zgony dosyć szybkie, raz w kiblu 1,5x1,5m. Myślę: trzeba wylądować w odosobnionym miejscu. Ląduje na strzelnicy, co za ironia. Zabieram ammo, Tommy gun'a, colta, kamizelkę, i kask motocyklowy. Raz skorzystałem z motocykla. Efekt 1 zabicie i 2 miejsce. Gościu wyszedł akurat nie z tej strony w którą mierzyłem. Ale mnie też było trudno dostrzec bo leżałem na ziemi.

Nie wiem jak rzucać granaty :1_grinning: Mam nagranie z konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagrałem trzeci raz. Pierwsze 2 zgony dosyć szybkie, raz w kiblu 1,5x1,5m. Myślę: trzeba wylądować w odosobnionym miejscu. Ląduje na strzelnicy, co za ironia. Zabieram ammo, Tommy gun'a, colta, kamizelkę, i kask motocyklowy. Raz skorzystałem z motocykla. Efekt 1 zabicie i 2 miejsce. Gościu wyszedł akurat nie z tej strony w którą mierzyłem. Ale mnie też było trudno dostrzec bo leżałem na ziemi.
Nie wiem jak rzucać granaty :1_grinning: Mam nagranie z konsoli
Daj gamertaga to pogramy razem :) wiesz co 2 lamy to nie jedna będziemy mieli jeszcze ze 2 i może ubieramy razem ze 3 kille

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×