Skocz do zawartości
Cocacola452

Xbox z UK zrobiony przelew VISA MS cofnął konsola jest i kasa jest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem otóż zakupiłem konsolę poprzez Microsoft UK płatność dodana była karta visa

 

Z tym,żeby kupić konsolę adres wysyłki podałem polski w Delivered tabelce.Natomiast płatność jak dodawałem Polską to nie chciało przejść nie dało się kupic. Dopiero musiałem od nowa dodać płatność ale już na Zjednoczone Królestwo i wtedy tam znów kod Polski nie wchodził.. to musiałem podać jakiejś kawiarni kod i ok poszło zakupiłem.Kasę z konta pobrało bo było 1050zł zablokowane.Konsola dotarła ale faktury nie miałem.Napisałem na chat angielski o fakturę to nie mogą wystawić bo transakcja jest w realizacji.Dzwonię do banku mówią mi,że 7 dni jest na to by kasa z blokad znikła.No i dzisiaj znika..powróciła na moje konto.Mam kasę i konsolę... bank powiedział,że on przelew wypuścił ale niby MS cofnął..

 

pisałem do nich na chat to pisali  niewiarygodne..że pierwszy taki przypadek z tym,że kazali mi na Polską infolinię dzwonić

 

hmm jak to tu zrobić teraz można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym masz problem? Że masz konsolę i kasę? Podpowiem Ci na ucho wyślij konsolę na mój adres, a kasę na moje konto, wtedy problem zniknie. 

 

A tak na poważnie, stary, czytam Twoje posty i się tak zastanawiam, czy Ty trolujesz, czy masz 13cie lat, czy może jednak problemy z dotlenieniem mózgu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to czy to zgłaszać jutro na infolinii ms czy przeczekać :) kasa niech lezy na koncie a nóz widelec nie wezma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązał odwieczny problem ludzkości jak zjeść i mieć ciastko, do tego oszukał korporacje [ZOBACZ JAK]

 

A jeszcze narzeka :vxoAZzf:

 

Tak poważnie to konsolę oczywiście będziesz mieć, natomiast nie licz że Ci nie ściągną kasy z konta. Inaczej to jest po prostu nie możliwe.

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką sytuację z Amazonem w UK z 5 lat temu. Zamówiłem prezent z extra płatną dostawą przed świętami, nie przyszło na święta, poprosiłem o zwrot kasy, oddali kasę a prezent i tak przyszedł po jakimś czasie dopiero. I z cebuli pomieszanej z ciekawością postanowiłem poczekać co się stanie. 3 miesiące później dostałem maila że mają w rekordach że zwrócili hajs tak jak chciałem, ale prezent dotarł w końcu. I miałem do wyboru zgodzić się aby mnie skasowali ponownie na tą samą kartę, oddać prezent (napiszą jak), napisać że już oddałem albo że go nigdy nie dostałem (czyli sprawa do wyjaśnienia). Więc napisałem żeby mnie skasowali. I o ile pamiętam dobrze to skasowali mnie już tylko za prezent, za wysyłkę już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawa ma się tak.Dzwoniłem 3razy do ms i z 4 razy do nest banku.

 

W ms pani powiedziała mi,że ze strony MS jest zapłacone w systemie tak widnieje.Ja się pytam czy np za miesiąc,dwa nie przyjedzie mi do płacenia za konsolę a oni mówią,że nie moga pobrać od nowa środków skoro w systemie jest informacja,że zostało opłacone.Na infolinii nest banku Pani powiedziała mi,że kasa wróciła do mnie ale dlaczego to nie wie.Pytała czy chce złożyć reklamację ja,ze nie trzeba.Do tego dodała Pani z infolinii ms,że jestem uczciwym klientem bo poinformowałem ich o tym i,że sobie to zanotują.Pytałem co z kasa czy mogę ja uzyć czy nie ona powiedziała,że tak.Ale czy im wierzyć? idzie koniec roku będzie inwentaryzacja i może dojda,że brakuje kasy.Chodz ona mówiła,że ms nie może pobrac już kasy ode mnie bo płatnośc jest zrealizowana tak mają w systemie i że mam po prostu farta.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zlikwidować konto i z xboxem schować się w ziemiance i nie wychodzić przez najbliższe pół roku :messi:

  • Like 3
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Cocacola452 napisał:

Pytała czy chce złożyć reklamację ja,ze nie trzeba.

 

:xzibit:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah jednak ms drapnął kase z konta.A zapewniała mnie babka,że nie pobiorą nic.Dzisiaj patrze z konta kasa znikła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz złożyłbym reklamację :30vm3cw:

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×