Skocz do zawartości
matison14

Odzyskanie dostępu do konta PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie korzystałem z konsoli od bardzo długiego czasu i nie pamiętam hasła do swojego konta PSN, hasła zresetować nie mogę ponieważ nie mam dostępu do mejla na którego mam założone konto (też nie pamiętam hasła użyłem tego mejla przy kupnie ps3 fat 40gb nie długo po premierze także sporo temu). To konto PSN mam połączone ze swoim kontem w rockstar social club do którego mam pełne dostęp bez problemu. Czy dzięki temu jest możliwe jakoś dostanie się do swojego konta? Czy już przepadło i po prostu przy kupnie PS4 muszę założyć nowe konto i tyle? Jedyne co mi przychodzi do głowy to napisanie do supportu że znam tamten email i swój PSN z prośbą o zmianę mejla i hasła czy to ma w ogóle sens ? Miał ktoś podobny problem?

Pozdrawiam

Matison14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda, również miałem z tym problem, mail był wymyślony i zablokowali mi konto bo ktoś takiego maila sobie założył i dostawał wiadomości i zgłosił.

Zadzwoniłem do supportu i podałem nowego maila, musiałem podać datę urodzenia, 4 ostatnie cyfry z karty i jakie transakcje ostatnie robiłem na PSplus. I udało się odzyskać hasło. :)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×