Skocz do zawartości
medzik1992

Co wymienić/kupić ? Dylemat na temat konsol i przyszłości...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 4 lat posiadam swoją pierwszą konsolę PS4 Fat. Posiadam TV Full HD LG 47LB670V. Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad przyszłością. Jak wiemy wyszły dwie konsole PS4 Pro i Xbox One X. Przyznam, że kusi mnie kupno drugiej konsoli ze stajni Microsoftu... chyba nawet z naciskiem na Xbox One S. Czemu ? Napędza mnie wsteczna kompatybilność i możliwość ogrania gier, które wcześniej mnie ominęły. Miałem słabego PC przez co wiele świetnych gier mnie ominęło. 
Szczerze ? Nie wiem co robić. Czy opłaca mi się wymieniać TV na 4K i wtedy kupić konsolę 4K czy może lepiej odpuścić póki co wymianę TV... przeszło mój jest sprawny i nie jest wcale taki stary +/- 4 lata.

Dokładnie taki wraz ze specyfikacją:
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-47lb670v.bhtml


Czy może po prostu zostawić ten TV, moją PS4 starą i nie wymieniać na Pro tylko dokupić sobie Xboxa S ? 

Co byście zrobili na moim miejscu ? Dziękuję i pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox One X jak już. Jest w pełni kompatybilny z One, więc po co kupować S? Poza tym jest to sprzęt przyszłościowy. Będzie obecny na rynku kilka następnych lat, więc jak postanowisz zmienić TV na 4K to będzie jak znalazł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ciebie ominęło pare starszych gier ktore pewnie teraz chodzą za drobne na PC to ja bym rozważył przeciętnego PC do grania w starocie a ps ktore masz do exow. Zależy ile tych gier jest, moja lista zaległości to około 60pozycji, z czego na konsolach mam mniej do ogrania nizli na PC, gram na lapciaku wpiętym do tv całości dopełnia pad od xo i nie narzekam.
Ps amator mam do exow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@medzik1992

I jeszcze jedno mlody czlowieku sledz panie strony takie jak lowcy gier - jesli spojrzysz ile darmoszki mozna wyrwac (fakt nie sa to nowosci) to PC jeszcze bardziej zyskuje.

Aktualnie pierwszy Homefront za free na HumbleBundle, wczesniej byl outlast+dlc, ubi rozdawalo juz the crew i Watch dogs 1 a wczesniej Assasyna3. Od 12 grudnia darmoszka Assasyn 4 Black Flag. Ze juz o innych stronach jak takich jak:

DLGamer
Dreamgame
Fanatical
GameBillet
GamersGate
GamesPlanet
WinGameStore

to nie wspomne a czesto sa promocje, kody znizkowe i inne takie.

 

Do tego bundle w przyzwoitej cenie tez sie pojawiaja a i czasami jedyna gazeta z grami (cdAction) rzuci za 16pln jakis dobry tytul (np South Park Kijek Prawdy).

 

Granie na PC jesli nie pchasz sie w nowosci a i czasami nie pogardzisz oryginalnym i fajnym indykiem jest uber tanie.

 

Darmoszke mozesz dodawac do Steam, Origin i Uplay - niezaleznie od tego czy masz kompa ktory to pociagnie czy nie a kiedys tam w przyszlosci ograc.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz PC, tu nawet nie ma pola do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale nie mam gdzie postawić w pokoju PC... nie mówiąc już o klawiaturze, myszce itp. Przesiadając się na PS4 całkowicie zrezygnowałem z PC i nie mam już nawet biurka w pokoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×