Skocz do zawartości
Tomi915

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem demko, potem recki z ocenami 9-10. Recenzja PSSITE  Odczekałem, aż cena nieco spadnie, kupiłem i ogrywam. Wszystko mnie ostatnio wqrwia i pewnie to rzutuje na ocenę ale mocne 8/10.

 

Super, że natychmiast ładuje save'y, bo 20-30 ładowań na misję to norma ;) ZAPISYWAĆ grę co chwila (szybki zapis na padzie), bo potem zonk. Ogólnie jak koleś napisał w recenzji - nie pierd*lcie, że na konsole nie da się robić fajnych strategii czy taktycznych skradanek, bo sterowanie, bo pad...Tutaj niemal idealnie to rozwiązano. Orgazm dla fanów taktyki, kombinowania i zmyślnych mordów na wiele sposobów. Idealnie spolszczona, zero bug'ów, klimat, bardzo ciekawe misje z kilkoma wariantami ich ukończenia, powrotu i pobocznych zadań. Po pierwszym przejściu misji, jest dostępny tryb "wyzwań" czyli ograniczony czas, odznaki za to i tamto. Jak zobaczyłem "ukończ misję w 15min" - a mnie zajęła ona ....2 godziny, zdębiałem. Czasami łapię się na tym, że jest misja 3 postaciami, ja już jej 20% zrobiłem jedną, męczę się, klnę, i dopiero przypominam, że reszta pomocników czeka :xzibit:

 

Niech nikogo nie zraża, że średniowieczna Japonia, samuraje...jest snajperka, pistolety, granaty itp. ;) WARTO ograć demko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że można na PS4 zrobić grę na Unity która nie wczytuje się ruski rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×