Skocz do zawartości
Patricko

Shadows Die Twice

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy tajemniczy projekt od From Software.

Osobiście liczę na wskrzeszenie Tenchu :)e20ab89f6ad8a42dbe74aac0bf2fb88b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym jednak coś z nurtu SOULS, ale też mi to wygląda na zajawkę w klimatach samurajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i co myślicie?  Ja liczyłem na coś innego, a tu takie Tenchu, Onimusha, Nioh. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo FS rozumiem... To już kij, że wolałbym żeby było to BB2. Ale robić po wydaniu Nioha grę, która automatycznie wszystkim się z nią będzie kojarzyć (mimo że uważam nioha za grę dość mocno inną od gier FS, nie tylko przez kwestię lootu jak w diablo) to taki trochę, może nie strzał, ale uderzenie się pniakiem w stopę.

Mają konkretne głowy, liczyłem bardziej na coś totalnie innego. Wygląda to fajnie, fajni bossowie, ładne lokacje, ale równie dobrze mógł to być Nioh 2.

No ale nic, absolutnie gry nie skreślam, ale nie jestem też na nią tak napalony jak byłem po revealu.

Edit. W sumie to Miyazakiemu trzeba zaufać, że wie co robi :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę szczerze podziwiam tego gościa za jego analizy. No i w sumie mnie jakoś bardziej do gry zainteresował :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś nie przypadła do gustu. Wiadomo, From Software to from Software. Na pewno będzie trudno, frustrująco z wielką satysfakcją po przejściu każdego trudnego momentu, ale jakoś nie przekonuje mnie klimat Japonii.   Team Ninja wydało grę, która miała się wzorować na Soulsach teraz From wzoruje się na Nioh :30vm3cw: 

Przecież ta gra od razu kojarzy się z produkcją Team Ninja, która to w ogóle będzie miała swój sequel...

Dodajmy  do tego Wiedzmina w feudalnej Japonii od Sucker Punch i robi się lekki przesyt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja też nie jestem nią jakoś zachwycony. Po prostu stwierdziłem, że gość swoją analizą mnie bardziej zachęcił niż goły trailer.

Zdecydowanie za dużo azji ostatnio wychodzi, można mieć dość. Zwłaszcza że tak na prawdę (mimo różnic, miejscami znaczących) te gry są do siebie dość mocno podobne.

Na pewno prędzej dam szansę nowemu IP od Miyazakiego niż niohowi 2 czy innym, nawet nowym (albo mi nieznanym) IP od innych twórców.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

No ale ja też nie jestem nią jakoś zachwycony. Po prostu stwierdziłem, że gość swoją analizą mnie bardziej zachęcił niż goły trailer.

Zdecydowanie za dużo azji ostatnio wychodzi, można mieć dość. Zwłaszcza że tak na prawdę (mimo różnic, miejscami znaczących) te gry są do siebie dość mocno podobne.

Na pewno prędzej dam szansę nowemu IP od Miyazakiego niż niohowi 2 czy innym, nawet nowym (albo mi nieznanym) IP od innych twórców.

 

Wiadomo, filmiki Vaatiego zawsze się dobrze ogląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wziąłem się za nioh i trochę za dużo azjatyckich klimatów chyba bo widzę sekiro (nazwa z pupy, nie umiem zapamiętać nawet :D ) nioh  2, ghost of tsushima :O 

no ale zagra się pewnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samurajów nigdy za mało :)

Po Niohu przypomniały się te klimaty.

Z soulsowymi grami zawsze miałem tak, że grałem ostro do konkretnej porażki i robiłem sobie nawet półroczną przerwę ( Fuck U BB ;).

Może Sekiro będzie bardziej łaskawe z tego co opisują po E3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, gyry1 napisał:

( Fuck U BB ;).

 

:1_grinning: No, ale wróciłeś do Bloodborne, czy nie? W którym momencie zrezygnowałeś. Oczywiście to Twoja decyzja, ale w mojej subiektywnej ocenie, to jest jednak gra wszech czasów, warto się przełamać ;) 

 

Ja w SDT będę grał na pewno. Wierzę we From Software, nigdy mnie nie zawiedli. Trailer wygląda obiecująco. Fajnie, że idą w szybszy, dynamiczny system walki, któremu bliżej do tego z Bloodborne niż do tego znanego z Dark Souls. Mi po BB bardzo ciężko wrócić do DkS...

 

 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

From Software osiągnęło absolutny  szczyt tworząc  Bloodborne. Ależ mi się marzył BB2 z taką ilością contentu jak  w np DkS3  :banderas:

No ale niestety..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Grabeq napisał:

:1_grinning: No, ale wróciłeś do Bloodborne, czy nie? W którym momencie zrezygnowałeś. Oczywiście to Twoja decyzja, ale w mojej subiektywnej ocenie, to jest jednak gra wszech czasów, warto się przełamać ;) 

 

Ja w SDT będę grał na pewno. Wierzę we From Software, nigdy mnie nie zawiedli. Trailer wygląda obiecująco. Fajnie, że idą w szybszy, dynamiczny system walki, któremu bliżej do tego z Bloodborne niż do tego znanego z Dark Souls. Mi po BB bardzo ciężko wrócić do DkS...

 

 

Wróciłem i skończyłem ale ciężko szło...Poddałem się na Darkbeast Paarl. Uparłem się na nią i wypstrykałem ze wszystkich zasobów i zabrakło mi motywacji na pół roku żeby farmić.

Co do Sekiro to jak zwykle film Vaatiego nakręcił u mnie zajawkę więc nic tylko czekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny wywiad, nie przesłuchałem całego, ale na pewno więcej się dowiemy niż z samego trailera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przebić bloodborne mogą tylko bloodborne 2, tutaj chyba nie ma się co oszukiwać. Tam był tak gęsty klimat, że aż głośniki zapychalo. Tutaj będzie kolejna gra osadzona w japońskiej zwichrowanej mitologii :p

Gotycko-wiktoriansko-cthulowe klimaty>>all :) ale miyazaki to miyazaki, gameplayowo może być dobrze i historia pewnie też będzie ciekawa, ale sama otoczką jak dla mnie ta gra przegrywa z BB już na starcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra wiadomość jest taka bo kiedyś była informacja, że From pracują nad 3 grami...Sekiro, to coś na VR i Armored Core...Bloodborne 2 nie jest nawet w produkcji. 

A z tych 3 to Miyazaki grzebie przy której?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Frost Prime napisał:

 A z tych 3 to Miyazaki grzebie przy której?

Wyżej wkleiłem wywiad z nim, gdzie mówi o sekiro. Więc śmiem zakładać, że przy niej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko przeklikałem, ale jest między innymi o systemie walki.

Edit. W skrócie:

-brak customizjacji i rozwoju postaci (mają być umiejętności, ale bez statystyk)

-brak zmian pancerza i możliwe że ograniczone zmiany broni

-calkowity brak multiplayera

-system walki oparty na bezpośrednim starciu z przeciwnikiem i parowaniu i blokowaniu mieczem

- skakanie, prawdopodobnie użyteczne w walce a na pewno w eksploatacji

-otwarty świat, gdzie teoretycznie można iść wszędzie - brak levelowania sprawia, że ograniczeniem mają być nasze umiejętności.

Zapowiada się mocno inna gra niż soulsy i BB, ale może być ciekawie.

Edytowane przez xavris
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawcą Sekiro jest Activision,  ehh szkoda From Software. Ciekawe czy pójdą droga Bungie,  też szanowany niegdyś deweloper postanowił nawiązać współprace z Acti i teraz wszyscy na nich wieszają psy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sLk napisał:

Wydawcą Sekiro jest Activision,  ehh szkoda From Software. Ciekawe czy pójdą droga Bungie,  też szanowany niegdyś deweloper postanowił nawiązać współprace z Acti i teraz wszyscy na nich wieszają psy :30vm3cw:

Podobno ta gra ma nie posiadać żadnych dodatków ani żadnych opcjonalnych do zakupy elementów. Ile w tym prawdy? Nie wiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Frost Prime napisał:

Podobno ta gra ma nie posiadać żadnych dodatków ani żadnych opcjonalnych do zakupy elementów. Ile w tym prawdy? Nie wiem.

 

Ani multiplayera, ciekawe jak Acti będzie próbowało nas wydoić tym razem.... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×