Skocz do zawartości
Patricko

Shadows Die Twice

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Frost Prime napisał:

Właśnie to jest najbardziej podejrzane.

 

Nom, zobaczymy. Strasznie liczyłem na BB2, także po prezentacji odczułem lekki zawód, ale to w końcu From Software. Miejmy nadzieje, że rak branży czyli  activision za bardzo ich nie skazi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Karaluch69 napisał:

Premiera w 22 Marzec 2019. To teraz tylko czekamy na jakiś dłuższy gameplay.

Vaati będzie jutro grał na gamescomie. Czy da jakiś nowy filmik z nowym gameplayem nie mam pojęcia, ale na pewno podzieli się wrażeniami w taki sposób, jak byśmy sami w to grali :)

czekam mocno

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam ze spokojem, z gier od FS mam jeszcze zaległe DkS: Remastered, które czeka w kolejce :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy filmik od Vaatiego upewnił mnie w zakupie day one. Świetnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka reklama programu majewskiego ma TVN. Ędward Ącki na prawdę potrzebuje żony, gdzie Majewski symbolicznie acz doslownie marszczy freda i wali gruchę.

Chciałem ten filmik tu wrzucić, ale wywalili go z jutubow:( a szkoda, bo idealnie oddaje mój nastrój po filmiku vaatiego :p

megadobrze ta gra wygląda i mniej więcej na jakieś 103% wejdzie w napęd na premierę.

 

Swoją drogą FS jest całkiem niezłe w robieniu gier, ktore są tak różne i tak podobne do siebie jednocześnie :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bez zagłębiania się to w tej grze jest za jasno, żeby przebiła BB, ale jestem pewien, że będzie bardzo zacięcie walczyć :)

soulsy pokonała samym trailerem :p 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem w powiadomienie tak szybko, że prawie sobie złamałem palec od prędkości :P

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom teraz to mi powoli zaczyna się podobać :) wielki hype to nie jest ale jest lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris Miałem wkleić linka, bo dziś rzucili edycję kolekcjonerską na Rtv Euro Agd, ale widzę, że rozeszła się na pniu i już nie ma, wisiała raptem z 2 godziny. Dziwne, że na muve.pl jeszcze wisi tyle czasu, ale cena i tak jest atrakcyjna, w Euro było tylko 10zł mniej. Bierz i się nie zastanawiaj, najwyżej przy premierze popchniesz dalej z zyskiem, jak się rozmyślisz :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...ciekawe. Czyli w sumie tak trochę jak w ni-oh, tyle że bez utraty punktów po drodze. Zupełnie inne podejście, ale jestem pewien, że Miyazaki wie co robi :)

Ale akurat to, że nie będzie takiej wolności w tworzeniu postaci to dla mnie jest dobry znak. Mam wrażenie, że przez to będą chcieli bardziej skupić się na historii konkretnej postaci, przedstawiając ją w łatwiej przyswajalnej formie. Historia w BB była absolutnie genialna, ale nie pozna się jej bez poświęcenia dosłownie godzin na oglądanie filmików, chociażby Vatiividya, czy czytanie fextralife. Liczę na podobnie rozbudowaną i pokręconą historię, której więcej będzie powiedziane wprost :)

No i jedno się nie zmienia, czekam mocno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Frost Prime napisał:

Kto kupuje na premierę?

Ja raczej się skuszę. Nie ma nic ciekawszego dla mnie w tym okresie wydawniczym a Sekiro zapowiada się znakomicie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Frost Prime napisał:

Kto kupuje na premierę?

Jedyne interesujące mnie gry z pierwszego kwartału to sekiro i division 2.

Division już się nie odważne wziąć na premierę (mimo że w jedynce się w sumie dobrze bawiłem, ale gra solo i okazyjne multi szybko stały się nudne) i czekam na recenzję.

Sekiro będzie w napędzie zanim zdążę wejść po schodach do mieszkania :) oczywiście zawsze coś może pójść nie tak, ale takie jest zalozenie.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder na kolekcjonerkę siedzi już od jakiegoś czasu, także czekam ze spokojem. Na szczęście po drodze wyjdzie jeszcze RE2 oraz Metro, także będzie w co grać zdecydowanie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra będzie dobra.

Najciekawszy motyw jest na samym końcu, gdzie mówi o możliwych konsekwencjach śmierci.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się miodnie, i chociaż sam nie należę do wielkich fanów Souls'ów, to na Sekiro czekam bo dawno nie było gry która choć trochę przypominałaby dawne Tenchu.

 

Są rzeczy które mi się nie podobają, jak np. "ślepota" przeciwników (akcja z 1:20 na filmiku) kiedy to wyskakujesz takiemu z krzaków wprost przed twarzą i lecisz sobie spokojnie na dach nad nim zupełnie niezauważony. Szkoda, bo jako że jest to przynajmniej częściowo gra typu stealth, to uważam że powinni się do tego bardziej przyłożyć i jednocześnie sprawić że rozgrywka będzie trochę bardziej realistyczna, ale też trudniejsza. Druga rzecz to te niewidzialne ściany przy urwiskach z których nie można spaść, lub zrzucić przeciwnika (przykład w 2:40). W dzisiejszych czasach śmierdzi mi to lenistwem. :P

 

Oczywiście powyższe nie przekreśla w żaden sposób gry, po prostu szkoda, że te rzeczy pominięto bo na pewno dodałoby to grze jeszcze więcej uroku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×