Skocz do zawartości
Patricko

Shadows Die Twice

Rekomendowane odpowiedzi

umieją w hajpy ale bym coś zobaczył innego bo nie wiem na ile to będzie zróżnicowane ale we fromsoft raczej można wierzyć i być spokojnym. chociaż boje się bo akurat takich klimatów już trochę mniej lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że więcej nie pokazują. Będzie sztosiwo bankowo. Ja ponownie ogrywam Nioh, żeby już przyzwyczaić organizm do masowych zgonów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mediamarkcie można zamówić wersję ze steelbookiem i bransoletą, jeśli ktoś lubi takie rzeczy. Pisałem do nich, czy na pewno jeszcze mają ale mi nie odpisali niestety :/ Liczę na to, że jakby nie mieli to zdjęliby info ze strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nioh był zdecydowanie najsłabszą produkcją w jakie grałem z tego typu gier (wiem że nie od FS), ale mimo wszystko trochę się boję tego tytułu bo sam klimat w NIOH również nie powalał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Eloszki napisał:

 

Nioh był zdecydowanie najsłabszą produkcją w jakie grałem z tego typu gier (wiem że nie od FS), ale mimo wszystko trochę się boję tego tytułu bo sam klimat w NIOH również nie powalał. 

To chyba akurat kwestia podejścia. Mi się nioh bardzo podobał właśnie głównie ze względu na klimat, bo lubie właśnie taką otoczkę feudalnej japonii. Ale też nie jestem jakimś psychofanem :) Mi np pod względem klimatu najmniej pasował Dark Souls 3, ale jak wspominałem wcześniej wiele razy, grałem tylko w właśnie część 3 i nie byłem może dostatecznie wkręcony.

Nie sądzę, żeby pod względem klimatu byli w stanie przebić Bloodborne, bo wydaje się to zwyczajnie dla mnie niemożliwe, ale wierzę, że będzie to gryfny szpil z fajnymi nowymi mechanikami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz dla mnie kolejnośc tych gier to DS3 (i też do tej pory grałem tylko w 3 cześćpotem długo nic  BB i dopiero nioh :)

Oczywiście jak napisałeś to tylko kwestia podejścia i osobistych preferncji. 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DS3 też mocno w tyle za Bloodborne. Ale najlepszy najgęstszy klimat dla mnie miało Demons Souls. Coś czuję, że nowy tytuł klimatem bedzie między Bloodborne a DS3.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite, jak ta gra wygląda jak kolejna gra from software i jednocześnie jak kolejna gra od kogokolwiek, ale nie from software :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kumple z grupy soulsowej, co ogrywali Sekiro teraz w weekend na pokazie przedpremierowym Cenegi, są zadowoleni. Także preorder ze steelem zostawiam ;) Ja się tylko trochę obawiam o replayability, brak buildów i multi nie wróży długowieczności tej pozycji. Może się to okazać gierka na raz. Obym się mylił. Walka i klimacik sztosiwo, jak to od From.
Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma multi? To nie będę mógł przyzwać randoma do pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eloszki napisał:

Nie ma multi? To nie będę mógł przyzwać randoma do pomocy?

 

Nie. W ogóle nie będzie przywołań a jeśli już to tylko NPC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bardzo szkoda... Lubiłem to multi w tych grach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Eloszki napisał:

Szkoda, bardzo szkoda... Lubiłem to multi w tych grach 

No jest to trochę problem. Brak multi, brak buildów może sprawić, że to będzie taka gra na raz. Co nie zmienia faktu, że prezentuje sie bardzo godnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, zajebiście to wygląda.

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Nie ma co, zajebiście to wygląda.

Kierwa mam ciśnienie, ale po 2 minutach już za dużo spoilerów. Będzie sztosiwo :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Karaluch69 napisał:

Kierwa mam ciśnienie, ale po 2 minutach już za dużo spoilerów. 

Jakich? Nie ma tu nic, czego nie było wcześniej, co najwyżej trochę dialogów z pewnie pierwszych 30 minut gry. Bez przesady :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xavris napisał:

Jakich? Nie ma tu nic, czego nie było wcześniej, co najwyżej trochę dialogów z pewnie pierwszych 30 minut gry. Bez przesady :p

No cóż, już wiem jak ogarnąć sobie ogień, żeby zbić tego wielkoluda. Wolałbym to sam rozkminić więc dalej wolę nie oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gry to ja rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej poczekać na simsy:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak przed każdą premierą gry od FS pojawiają się głosy sfrustrowanych, dla których jakiekolwiek odejście od dzisiejszych standardów czyli samograja z milionem hintów jest przejawem nonszalancji i w ogóle bezcelowości, bo np. lepiej zbudować most....  :30vm3cw:

 

Ja wogole nie rozumiem jaki jest sens takich gier. Jak bede chcial sie wkur!£%$ to wrzuce sobie klucze do auta do studzienki czy cos. Gry maja relaksowac a nie doprowadzac do niekontrolowanych wybuchow zlosci. Zamiast dac easy mode to na sile probuja zrobic. z tego gre elitarna. Chociaz nie bardzo rozmumiem, w jaki sposob przejscie gry robi z kogos elite. Mozna byc. dumn ym, ze sie zbudowalo most albo wygralo jakies zawody, ale ta pseudo elitaryzacju proznosci i brau osiagniec w zyciu raczej troche smieszy. Gra nie dla mnie i raczej nie kupie. Co do oceny to takie 3/10 jak dla mnie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po stylu i gramatyce daje temu osobnikowi maksymalnie 13 lat. Klucze to może co najwyżej ojcu wyrzucić jak lubi ryzyko.

Debilnych opinii najlepiej nie czytać, bo przynajmniej ja tak mam, jeszcze bardziej tracę wiarę w ludzkość, mimo że zawsze myślę, że gorzej już być nie może.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jaki płacz był jak wychodziło Bloodborne, że mało broni i bez tarcz...panie to to się nie sprzeda...

Okazało się (przynajmniej według mnie) że to gra generacji.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może od ojca dostaje kluczyki, żeby posprzątać auto. Jak ta 14 -latka co ją ostatnio policja zatrzymała za kółkiem....  

Ja lubię poczytać takie wypociny, żeby sobie poprawic humor przy porannej kawie.  

I żeby nie było, gry od FS nie muszą się każdemu podobać i to jest jak najbardziej normalne. Tylko dla przykładu ja, nie będąc fanem ścigałek, nie wypisuje farmazonów na temat gier tego gatunku, że ludzie, którzy wykręcają jakieś rezultaty rekompensują sobie brak osiągnięć w życiu i w ogóle mocne 3/10. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×