Skocz do zawartości
Patricko

Shadows Die Twice

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się całą "walkę" śmiałem, bo piłem sobie piwo i tylko kucałem a Wężooka stała w jeziorku trucizny.
Czasami jest uczucie, że gra robi coś "nieuczciwego", więc jesteśmy kwita :LUL:

Na Żarłoka w lesie też jest dobry serek - najpierw zabijasz małpy, czekasz aż przestanie nas szukać, walisz mu w placki pierwsze żyćko a potem wciągasz się na skałkę i czekasz. Zeskakujesz i atakujesz jak on sięga po bukłak (czy co to tam jest). Trzeba trochę dalej stać od krawędzi, bo czasami sięgnie trucizną, którą wypluwa.

Robaczek w studni jest prosty jeśli używasz parasolki. Pierwsza kropka hop na łeb a potem trzymasz R2 non stop i tylko L1 jak atakuje. Chłopak sobie tak nabija posturę, że kilkanaście sekund i po balu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, The_Siemek napisał:

Robaczek w studni jest prosty jeśli używasz parasolki. Pierwsza kropka hop na łeb a potem trzymasz R2 non stop i tylko L1 jak atakuje. Chłopak sobie tak nabija posturę, że kilkanaście sekund i po balu.

Widziałem ten myk z bronieniem parasolem. A w drugiej fazie jak jest w powietrzy jak się ma wykupioną technikę to się go kasuje jednym strzałem, takze luz :)

9 minut temu, The_Siemek napisał:

Na Żarłoka w lesie też jest dobry serek

Z pierwszym nie miałem problemu, nie spodziewam się, żeby drugi mi taki sprawił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lesie tego pijoka2 i bezgłowego to już musiałem ubić legitnie, bo mimo prób nie udało mi się odkryć jakiegoś januszowgo sposobu :) teraz chyba czeka mnie pojedynek z małpą albo zwiedzanie wioski za lasem. Małpy się trochę obawiam, bo internety piszą że to bardzo trudny przeciwnik ot takie problemy z rana w dniu 3 kwietnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno pasek postawy wolniej spada gdy rywalowi ubijesz trochę z paska życia. Gdy ma pełne życie pasek się bardzo szybko odnawia. Nie mam tego chyba jak sprawdzić. Zaczyna się walka to zawsze mi tak serducho wali, że nie mogę uwagi podzielić na sprawdzanie każdego paska :D Skupiam się tylko by przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rafal777 napisał:

Podobno pasek postawy wolniej spada gdy rywalowi ubijesz trochę z paska życia. Gdy ma pełne życie pasek się bardzo szybko odnawia. 

Tak jest, ale z tą francą nie było tak łatwo. Do tej pory tylko z ogrem na schodach się męczyłem, bo jeszcze nie umiałem grać. Teraz też nie umiem, ale mniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo cheesowałem, bo mnie Bezgłowy zcheesował. Zrobił się niewidzialny :30vm3cw:

Fajna walka, co nie? Nawet gra na nim nie lockowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba za dużo cheesowałem, bo mnie Bezgłowy zcheesował. Zrobił się niewidzialny :30vm3cw:
Fajna walka, co nie? Nawet gra na nim nie lockowała...
On się teleportuje za Twoje plecy.
Wtedy znika i jest to normalne.
Nie cheesuje, seruje, czy jak wy młodzieżowo pseudo śmiesznie z englisha to określacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że się teleportuje, ale on po prostu stał się niewidzialny. Tylko miecz widziałem jak tę smugę fioletową zostawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to jest przepojeb...

Przynajmniej wiem jak ogarnąć mnicha jak mnie będzie denerwował :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



i tego robaczka w studni


Robaczka w studni?
O którym minibossie mowa?
Ten w dziurze z początku gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, adick007 napisał:


 

 


Robaczka w studni?
O którym minibossie mowa?
Ten w dziurze z początku gry?

 

Nie no, tego to trzeba ubić, żeby przejść gdzieś dalej, dawno leży :)

o tym mowa

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah ten. Spoko, padł bez problemu.
Ta "studnia" mnie wybiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę już walczyć z Sową, ale przed walka mam możliwość podsłuchania rozmowy Emmy z Isshiną. Co mi da podsłuchanie tej rozmowy, i czy będę mógł wymienić później fasolkę u Emmy bo takową posiadam:D
Aaa i Kontrę Mikiri jak sie robi to nie trzeba dawać gałki do przodu, wystarczy stać i nacisnąć kółko:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę już walczyć z Sową, ale przed walka mam możliwość podsłuchania rozmowy Emmy z Isshiną. Co mi da podsłuchanie tej rozmowy, i czy będę mógł wymienić później fasolkę u Emmy bo takową posiadam:D
Aaa i Kontrę Mikiri jak sie robi to nie trzeba dawać gałki do przodu, wystarczy stać i nacisnąć kółko:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie, wystarczy samo kółko bez kierunku.
Jesteś w miejscu, w którym będę dziś wieczorem po pracy.
Będzie trzeba save zgrać, bo od tego miejsca bardzo wiele jest możliwości prowadzących do różnych następstw; zakończeń, zablokowanych czy nowych bossów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zgrany:) tylko nie wiem co wziac i czy bede mógł pozniej jej dac ziarno:) bo pewnie cos knują:/

Gdzie moge kupic konfetti? Biegam po tych sklepach i nie widze nigdzie:(

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ja od dwóch dni analizuje jak od tego momentu rozegrać końcówkę.
Jest dużo tych zależności jeśli chcesz platynować.
Jeden z wyborów blokuje dostęp do bossów i koralików.
Inny dostęp do przedmiotów do ulepszeń etc.
Nie wiem czy zamiast zabawy w savy nie lepsze będą speedruny od ng++, a w ng+ na spokojnie to najbardziej rozbudowane questowo zakończenie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić bez problemu na dwóch przejściach i przerzucaniu stanu zapisu. Zobaczcie sobie opis powerpyxa, jest dokładnie wyjaśnione co robić żeby się nie narobić.

 

Mniszka przejechana całkiem gładko. Najpierw ją dwa razy prawie ubilem bez konfetti, ale jak mnie wkurzyła i odpaliłem za trzecim razem to poleciała gladziutko. Oby tak dalej :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy zakończenia mozna zrobic z saveów. A jedno musisz zrobic na ng+:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, krzyzak86 napisał:

Trzy zakończenia mozna zrobic z saveów. A jedno musisz zrobic na ng+

No to przecież to napisałem. Dwa przejścia i przerzucanie zapisu.

A, chyba że to nie do mnie :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym samym czasie odpisalismy:) twojego wpisu jeszcze nie widzialem:P Sowa wlasnie padł, za trzecim podejściem:)

Nie ogladam i nie czytam zadnych poradników:) czasami o cos zapytam:P Mniszke robiłem bez konfetti ale walka długo trwała:) A wiecie kozę gdzie je kupic?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero przeczytałem, że żeby móc kupić konfetti trzeba przejechać drugiego mnicha w ostatniej lokacji... Tacy żartownisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero przejechałem małpę. W trzecim podejściu, więc jak na mnie sukces. Pierwsza faza z jednym leczeniem weszła gladziutko, druga kończyłem na oparach i tak mi waliło serce że masakra xD

Teraz wracamy do zameczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×