Skocz do zawartości
Patricko

Shadows Die Twice

Rekomendowane odpowiedzi

Na demona dobry jest parasol magnetyczny czy magnetyzowy...ten czerwony. Broniąc się przed każdym jego atakiem nie stracicie ani jednego punktu HP. Ten upgrade jest na drzewku ulepszeń w prawym dolnym rogu. Bez tego jest moim zdaniem ciężko.
Osłona parasolką zjada symbole ducha?
Wieczorem dopiero pogram, dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten demon to jest fabularny boss zależy jakie obrałeś zakończenie? Bo ja pokonałem jednego sowę na dachu a drugiego tam gdzie pani motyl była.
Tak parasol zabiera punkty, tak jak każda cześć protezy:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



A ten demon to jest fabularny boss zależy jakie obrałeś zakończenie?


To jest całkowicie opcjonalny kaban.
Pojawia się po ubiciu smoka.
Wypluwa 2 sztuki Lapis Lazuli.
Jak komuś nie zależy, to można go odpuścić.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Demona pokonałem i został Sowa Father.
Podbiłem siłę ataku do 15. Niby znam już jego ruchy, ale ciągle czegoś brakuje.
Jak już dojdę do drugiej fazy to za bardzo się podniecam i gram jak Eddym w tekkenie 20 lat temu.
Nie wiem co jest... szybki jest i jak coś nie idzie to za dużo paniki.

Dziś wieczorem po pracy kolejne podejście(-a) i trzeba to kończyć.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się komuś śpieszyło albo grę od kumpla pożyczył na jeden dzień:

Skład: ser 99,9%, woda 0,01%.
Może zawierać śladowe ilości skilla oraz orzechów arachidowych.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zrobiłem przerwę na waszyngton... po dwóch próbach na zwykłej sowie i czytaniu o tej sowie ostatecznej to mi się odechciało :P Zostało mi tylko dwóch bezgłowych i jak ich ubiję, to będzie tylko gruba sowa do bicia, a jej się boję za bardzo. A gąbeczki w waszyngtonie nie stanowią większego wyzwania, tylko schodzi na nich trochę czasu, więc są idealną odskoczną od bycia wycieraczką dla sowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie odpuszczam, bo 18.04. wjeżdża Cuphead na Switcha, więc po co się odzwyczajać od ginięcia :smart:
Dzisiaj ostatniego Headlessa zabiłem rano i trzeba teraz zakończenia robić. Spróbuję to zrobić na jednym save zrobić a potem tylko Lapis Lazulit dozbierać na NG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, The_Siemek napisał:

Dzisiaj ostatniego Headlessa zabiłem rano i trzeba teraz zakończenia robić. Spróbuję to zrobić na jednym save zrobić a potem tylko Lapis Lazulit dozbierać na NG.

I tak musisz przelecieć całe ng+ dla bossów i techniki z 'krótszego" zakończenia.

Dodam więcej, musisz przelecieć całe ng+, zrobić save przed sową, zrobić krótsze zakońćzenie, wbić trofka za techniki i bossów, wczytać save i przelecieć ostatni obszar dla lazurytu. Nie ma lekko :/

Edytowane przez xavris
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt :/ Zapomniałem o tym.
Trudno. Dzwonię do mleczarni.

BTW dopiero dzisiaj zobaczyłem, że ten liść/wachlarz Divine Abduction to insta killa na mnichach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, The_Siemek napisał:

BTW dopiero dzisiaj zobaczyłem, że ten liść/wachlarz Divine Abduction to insta killa na mnichach.

Zgadza się, ale jak za dużo dziadów na raz zbierzesz, to tak Cie będą obutą w sandał stopą pizgać, że nie dasz rady odpalić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demon zdechł w końcu a taty sowy nie widać nigdzie więc chyba jakoś fabularnie to zablokowałem. Wychodzi na to, że czas na finał. Już na samą myśl mnie wszystko boli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie ojciec Sowa padł.

T-shirt do prania.

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu polazłem bić Sowę, bo już nie ma co robić w grze a poza tym miałem tylko pół godziny. 

Piwko sobie wypiłem i jedziemy. Przy pierwszym podejściu prawie padł (2 strzały brakowały), ale zacząłem kombinować, bo się za pewnie poczułem - parasole, popioły itd. To pomyślałem przy drugim na lajcie go pyknę przecież. 

No to pyk, drugie podejście. Zabiliśmy się nawzajem na koniec...

I z 30 minut zrobiło się 1,5 godziny, bo im dłużej grałem tym gorzej. Potem ginąłem już na pierwszej kropce :LUL:

Chyba czasami lepiej odpuścić. Znając siebie to dzisiaj pewnie padnie przy pierwszym odpaleniu gry. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj demona zacząłem, kilka prób wystarczyło i juz do trzeciej fazy bez problemu dochodzę:) Tylko w tej trzeciej cos zaczyna głupieć:/ No ale mysle ze po pracy go pykne:) I potem zostanie ostatni. Denom typowo bloodbornowy boss, tylko uniki i siedzenie na dupie, zero bloków, no moze czasem jak noga tupie:) Co dają te rzeczy po bezglowych? Został mi chyba tylko jeden. Musze sprawdzic. Ciekaw jestem tez jaki mi zakończenie wpadnie, bo szczerze powiem ze nie gralem z poradnikami, tylko to co tutaj wyczytałem:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, krzyzak86 napisał:

Co dają te rzeczy po bezglowych?

To co cukierki, tylko że zużywa symbole ducha i zdaje się trwa krócej. Taki gorszy cukierek, ale niezużywalny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze praktycznie wszystko zrobione, a ostatni boss wyciera mną trawnik.

Raz brakło 2mm do finishera, ale podnieta zadziałała, znowu.

Daje mu spokój i w nocy myślę, że będzie egzekucja.

 

20:50

Sekiro czy Liga Mistrzów?

a, zobaczę pierwszy kwadrans

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół walki już mniej więcej mam rozkminione. Jeszcze drugie pół i będzie koniec czyli pewnie ze dwa dni :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatni boss gryzie piach.
Tak myślałem, że podchodząc po całym dniu przerwy na spokojnie padnie przy pierwszym podejściu.
Wszystkie zakończenia pooglądałem.
Są furtki na kontynuację :]

Teraz wydam całe złoto, pofarmię cukierki Ako i do NG+.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a zadziała patent zrobienia trzech pozytywnych zakończeń robiąc wszystko do walki z finalem i dopiero na końcu dając odpowiednie kombo smoczych łez z różnymi rzeczami? Potem reload save przed walką i wybór czegoś innego?

Mam w sumie zrobione te dodatkowe kroki do najlepsze zakończenia a Purification i tak dopiero po Sowie można ruszyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, The_Siemek napisał:

Panowie a zadziała patent zrobienia trzech pozytywnych zakończeń robiąc wszystko do walki z finalem i dopiero na końcu dając odpowiednie kombo smoczych łez z różnymi rzeczami? Potem reload save przed walką i wybór czegoś innego?

Mam w sumie zrobione te dodatkowe kroki do najlepsze zakończenia a Purification i tak dopiero po Sowie można ruszyć. 

Tak. Te trzy 'dłuższe' robisz na jednym sejwie, później w ng+ potrzebujesz tylko jednego zakończenia i lazurytów.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a zadziała patent zrobienia trzech pozytywnych zakończeń robiąc wszystko do walki z finalem i dopiero na końcu dając odpowiednie kombo smoczych łez z różnymi rzeczami? Potem reload save przed walką i wybór czegoś innego?
Mam w sumie zrobione te dodatkowe kroki do najlepsze zakończenia a Purification i tak dopiero po Sowie można ruszyć. 
Save możesz nawet zrobić po ostatniej walce, przed wręczeniem przedmiotów.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i demon padł:) Polecam gwizdek na niego. Ale używałem tylko w ostatniej fazie. Lipa bo mam 5 lapis lazuli, ostatnie jest za sześć łusek u gościa w beczce a nie mam ani jednej:/
Powiedzcie mi czy jak teraz skończę gre, wgram zapis z przed rozmowy z sowa i zabije zamiast jego ta babkę i dziadka to wpadnie trofeum za wszystkich bosów?
Ile w grze jest koralików? Bo nie mam zdrowia na maksa i brakuje mi jednego:/ Nie wiem czy jest luzem gdzieś czy pominąłem mini bosa:/ Po drugim ataku na zamek pojawiają się gdzieś nowi?
I ostatnie pytanie, ile trzeba mieć punktów żeby wymienić na siłę za pomocą maski?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, krzyzak86 napisał:

Powiedzcie mi czy jak teraz skończę gre, wgram zapis z przed rozmowy z sowa i zabije zamiast jego ta babkę i dziadka to wpadnie trofeum za wszystkich bosów? 

Nie, bo to musi być zrobione tak jakby na jednej grze. Jeśli wczytasz save to resetujesz progress dokonany od zapisu.

10 minut temu, krzyzak86 napisał:

Ile w grze jest koralików?

40, z czego o ile dobrze pamiętam 11 do znalezienia/kupienia gdzieś w świecie (nie z minibossów).

10 minut temu, krzyzak86 napisał:

I ostatnie pytanie, ile trzeba mieć punktów żeby wymienić na siłę za pomocą maski?

5

Poradniki tego gościa są nie do porobienia XD ten akcent XD

Ale sposób też niezły. Taki niezbyt serowy.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×