Skocz do zawartości
Patricko

Shadows Die Twice

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak zrobic trofeum za wszystkich bossów? Albo bije sowę albo ta laske z dziadkiem na jednej grze. Czy coś zle rozumiem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, krzyzak86 napisał:

No to jak zrobic trofeum za wszystkich bossów? Albo bije sowę albo ta laske z dziadkiem na jednej grze. Czy coś zle rozumiem?

No przechodzisz raz i bijesz wszystkich po sowie, odpalasz ng+ i bijesz laseczke i emeryta, proste.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na jednej grze sie nie da:) o to mi chodziło. A naszyjników modlitewnych ile jest w ekwipunku? Bo ja mam dziewięć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, krzyzak86 napisał:

Czyli na jednej grze sie nie da:) o to mi chodziło. A naszyjników modlitewnych ile jest w ekwipunku? Bo ja mam dziewięć.

No to napisałem Ci już, że koralików jest 40. na naszyjnik używasz 4, więc 40/4 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiałem się trochę NG+ a jednak idzie z górki.
Nawet Genichiro z prologu walnięty



W pół godziny doleciałem do małpy i mniszki.
Wieczorem ich rozwale i będzie pomału finisz :)
Kapitalna gra.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nic nie pograłem, ale dzisiaj rano jak z marszu padł Pan Sowa to od razu Mniszka poszła, Ninja Masanga i Pijak w Hirata i Sakura Bull. Prawie zapomiałem, że do roboty trzeba się zawijać :xzibit:
Wbijam do tego Fountainhead i są te gluty (jak Noble Mist), więc ich olałem, bo co mi mogą zrobić aż gościu odpalił swoje wysysanie obok mnie. Od razu miałem flashbacki z Bloodborne i tych mózgo-gnojów od frenzy&grab combo. To nie są leszcze Stefan :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, The_Siemek napisał:

miałem flashbacki z Bloodborne i tych mózgo-gnojów

Daj pan spokój, to były największe wujasy w tej grze :/

Ja dzisiaj mam w planie dokończyć platynę w waszyngtonie i zrobię sobię przerwę od ratowania świata a zajmę się prawdziwymi gierkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protip - gdyby komuś zabrakło łusek karpia to można dostać 5 z NPC, który między O'Rin a 1szym Monkiem był w domku. Po zebraniu wody pałacowej w Fountainhead dajemu jemu do wypicia i potem wracam a on zmieni się w tego gluto-ślimaka.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam wątpić czy dam radę ten finał skończyć. 2 pierwsze fazy w miarę bez większych problemów, ale w 3 kompletnie się gubię. Nie mogę się jakoś przestawić na całkiem inny zasięg i zestaw ciosów i padam jak szmata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Karaluch69 napisał:

A ja zaczynam wątpić czy dam radę ten finał skończyć. 2 pierwsze fazy w miarę bez większych problemów, ale w 3 kompletnie się gubię. Nie mogę się jakoś przestawić na całkiem inny zasięg i zestaw ciosów i padam jak szmata.

Ishin był ciężki bo bardziej uciekałem przed nim, a w ostatniej fazie to trzeba się go trzymać blisko no i jak już nie masz jak uciec i wiesz, że dostaniesz to parasol to ostatnia deska ratunku. Jak wali z pioruna to doskakuj do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Protip - gdyby komuś zabrakło łusek karpia to można dostać 5 z NPC, który między O'Rin a 1szym Monkiem był w domku. Po zebraniu wody pałacowej w Fountainhead dajemu jemu do wypicia i potem wracam a on zmieni się w tego gluto-ślimaka.

 

A właśnie dzisiaj dałem mu się napić, musze do niego wrócić. I może uda mi się znaleść jednego karpia i bede miał 6 łusek na lapis lazuli:D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam wątpić czy dam radę ten finał skończyć. 2 pierwsze fazy w miarę bez większych problemów, ale w 3 kompletnie się gubię. Nie mogę się jakoś przestawić na całkiem inny zasięg i zestaw ciosów i padam jak szmata.
3 i 4 fazę można rozegrać uciekając mu trzymając duży dystans i w momencie, gdy robi duży naskok zawrócić mu za plecy (ten naskok długo trwa) i zadać dwa ciosy.
I tak do końca.
Januszowa metoda trwająca 10 minut, ale jak normalnie nie idzie, to tym sposobem łatwo go pokonasz.
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serowanko niewygodnych bossów to jedno, ale takich rzeczy to bardzo nie lubie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz speedruna gry ktoś machnie poniżej 30 minut bankowo.
Ja dzisiaj się popisałem rano. Zapomniałem co miałem zrobić i wczytałem save z USB... 3 godziny grania poszło :30vm3cw:
Całe Fountainhead do czyszczenia od nowa...

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem. Bez błędów to lekko z 60-80 sekund jeszcze się wytnie z tego.
W ogóle jak te walki wyglądają. Z Monkiem patent niezły, tak samo bicie małpy jak zwykłego moba. Nie dla mnie takie zabawy. Zrobię sobie platynkę i chyba wrócę do Bloodborne, żeby tam jednak dobić sobie brakujące trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leży w końcu franca. Ten Januszkowy sposób na ostatnie dwie fazy to jest przesada. Typek nie miał szans. Piękna gra i chętnie za jakiś czas wrócę, ale teraz trzeba dać nerwom odpocząć. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobic zakończenie Powrót? Zrobiłem oczyszczenie i zerwanie nieśmiertelności. Ale nie mialem tej trzeciej możliwości wyboru do zakończenia powrót.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sprawdziłem na yt:) Ale trochę lipa bo mam savea przed sowa żeby zrobić shure a na ng+ musze zrobić shure żeby mi zaliczyło wszystkich bosów:/ Będę musiał trzy razy przejść. No chyba ze jeszcze da sie zrobić questa do zakończenia powrót. Bo mam też savea po pokonaniu ostatniego.

Bede musiał trzy razy przejść grę jednak.

 

Ale teraz jak na ng+ zrobię zakończenie shura to mi zaliczy wszystkich bossów?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Ale teraz jak na ng+ zrobię zakończenie shura to mi zaliczy wszystkich bossów?
 


Jeśli w pierwszej grze pokonałeś Sowę na dachu i po nim wszystkich opcjonalnych bossów (w tym w Hitarze Sowę, pijaka etc.) to w NG+ po walce dającej zakończenie Shura wpadnie puchar za wszystkich bossów.

Ale przed walką na dachu zrób save.
Po zdobyciu pucharka za wszystkich bossów cofnij save i pozbieraj brakujące rzeczy (Lazuryty).
Nie będziesz musiał trzy razy przechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mam zamiar zrobić z zapisem ale i tak bede musiał lecieć dalej żeby zrobić zakończenie Powrót:(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz platyne to i tak musisz praktycznie drugi raz przejść prawie do samego końca.

Nic sobie nie utrudniłeś. Bonusowo ostatnią walkę tylko stoczysz.

 

A przelecisz tam w godzinę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×